Mauricius – exkluzivita pro každého

17.12.2012 00:00

Mauricius je stále častějším dovolenkovým místem pro odpočinek náročných turistů. Na Mauricius směřuje každoročně také stále více návštěvníků z České republiky. Za oblíbeností Mauricia stojí celoročně příznivé klima, dobrá dostupnost z Prahy i Vídně, služby na prvotřídní úrovni a možnost návštěvy bez nutnosti víz či očkování. Služby a úsměv hotelového personálu na Mauriciu vyvolávají v hostech pocit důležitosti, alespoň na chvíli se tak z každého stane celebrita.

Na Mauricius se dá vycestovat po celý rok. Každé období je pak vhodné pro jinou zájmovou činnost. Nejvíce návštěvníků toužících především po odpočinku zavítá na ostrov v hlavní sezóně, která tu trvá od listopadu do března. Chladnější a sušší počasí od dubna do října je pak ideální pro surfaře nebo golfisty, vrcholí také lovecká sezóna.

Mauricius je skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty nejnáročnější cestovatele. Na ostrov je bezvízový vstup a je také, díky své poloze, po zdravotní stránce naprosto bezpečnou destinací, turisté nepotřebují žádná očkování a lékařská péče je tu na vysoké úrovni. Hotely jsou připravené i na nejmenší návštěvníky, nabízí rodinné pokoje, dětské kluby s řadou aktivit včetně hlídání dětí. 

Na ostrově se mísí různé kultury a náboženství, přesto tu ale místní lidé žijí v naprosté harmonii. Pokud jednou navštívíte Mauricius, navždy se vám vryje do srdce a budete se chtít vracet znovu a znovu. Perla Indického oceánu s průzračně modrým mořem, bílými písečnými plážemi a kouzelnými lagunami, to vše obklopené tropickou přírodou. Není divu, že nejčastějšími návštěvníky ostrova jsou zamilované páry a dvojice, které chtějí vstoupit do manželství právě v této pohádkové krajině.

Ostrov je však vhodný i pro ty, kteří vyhledávají pouze odpočinek v luxusním prostředí. Dovolenou si tu můžete vychutnávat v obklopení nádherné přírody lemované průzračným mořem z pohodlí moderních hotelů se špičkovými službami.

Několikakilometrové písečné pláže a rozmanitá příroda nabízejí zajímavé využití volného času pro všechny věkové skupiny. Na své si přijdou milovníci potápění, golfu i adrenalinových sportů. Vzhledem k malé rozloze ostrova můžete procestovat celý Mauricius a vydat se tak třeba na objevování nových kulinářských zážitků, ochutnat tu můžete pokrmy z čerstvých ryb, lahodných mořských plodů a čerstvého exotického ovoce.

Mauricius to jsou také vyhaslé vulkány, hinduistická posvátná jezera, vodopády, továrny na zpracování cukrové třtiny a čaje a spousta dalšího.

Nechte si sestavit ideální dovolenou na míru na stránce www.zajezdy-na-klic.cz.
Datum:17.12.2012 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama