Mauricius – exkluzivita pro každého

17.12.2012 00:00

Mauricius je stále častějším dovolenkovým místem pro odpočinek náročných turistů. Na Mauricius směřuje každoročně také stále více návštěvníků z České republiky. Za oblíbeností Mauricia stojí celoročně příznivé klima, dobrá dostupnost z Prahy i Vídně, služby na prvotřídní úrovni a možnost návštěvy bez nutnosti víz či očkování. Služby a úsměv hotelového personálu na Mauriciu vyvolávají v hostech pocit důležitosti, alespoň na chvíli se tak z každého stane celebrita.

Na Mauricius se dá vycestovat po celý rok. Každé období je pak vhodné pro jinou zájmovou činnost. Nejvíce návštěvníků toužících především po odpočinku zavítá na ostrov v hlavní sezóně, která tu trvá od listopadu do března. Chladnější a sušší počasí od dubna do října je pak ideální pro surfaře nebo golfisty, vrcholí také lovecká sezóna.

Mauricius je skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty nejnáročnější cestovatele. Na ostrov je bezvízový vstup a je také, díky své poloze, po zdravotní stránce naprosto bezpečnou destinací, turisté nepotřebují žádná očkování a lékařská péče je tu na vysoké úrovni. Hotely jsou připravené i na nejmenší návštěvníky, nabízí rodinné pokoje, dětské kluby s řadou aktivit včetně hlídání dětí. 

Na ostrově se mísí různé kultury a náboženství, přesto tu ale místní lidé žijí v naprosté harmonii. Pokud jednou navštívíte Mauricius, navždy se vám vryje do srdce a budete se chtít vracet znovu a znovu. Perla Indického oceánu s průzračně modrým mořem, bílými písečnými plážemi a kouzelnými lagunami, to vše obklopené tropickou přírodou. Není divu, že nejčastějšími návštěvníky ostrova jsou zamilované páry a dvojice, které chtějí vstoupit do manželství právě v této pohádkové krajině.

Ostrov je však vhodný i pro ty, kteří vyhledávají pouze odpočinek v luxusním prostředí. Dovolenou si tu můžete vychutnávat v obklopení nádherné přírody lemované průzračným mořem z pohodlí moderních hotelů se špičkovými službami.

Několikakilometrové písečné pláže a rozmanitá příroda nabízejí zajímavé využití volného času pro všechny věkové skupiny. Na své si přijdou milovníci potápění, golfu i adrenalinových sportů. Vzhledem k malé rozloze ostrova můžete procestovat celý Mauricius a vydat se tak třeba na objevování nových kulinářských zážitků, ochutnat tu můžete pokrmy z čerstvých ryb, lahodných mořských plodů a čerstvého exotického ovoce.

Mauricius to jsou také vyhaslé vulkány, hinduistická posvátná jezera, vodopády, továrny na zpracování cukrové třtiny a čaje a spousta dalšího.

Nechte si sestavit ideální dovolenou na míru na stránce www.zajezdy-na-klic.cz.
Datum:17.12.2012 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama