NetJets Lifestyle Cards

16.11.2012 10:00

NetJets Europe a Exclusive Tours zahájili oficiální spolupráci představením nového produktu pro český a slovenský trh: NetJets Lifestyle Cards by Exclusive Tours, který nabídne příznivcům golfu, umění, gastronomie a luxusu jedinečné cestovatelské zážitky.

Partnerství spojuje úsilí dvou významných hráčů na českém a slovenském trhu – NetJets Europe, lídra v oblasti privátního letectví a Exclusive Tours, přední cestovní kancelář zaměřující se na luxusní dovolené – kteří společně nabízí ojedinělý zážitek z cestování. Tento produkt zajistí jakékoliv cestovní požadavky, o které mohou klienti projevit zájem a zároveň poskytne flexibilitu, pohodlí, bezpečnost a soukromí.

„Většina našich letů do a z České republiky a Slovenska je za účelem obchodních záležitostí, ale počet cestujících, kteří se rozhodnou s námi letět za účelem trávení voleného času, je na vzestupu. To je důvod, proč jsme se na obou trzích spojili s Exclusive Tours, abychom našim klientům mohli poskytnout další unikátní služby. Toto společné úsilí bude výjimečným spojením ve světě luxusního cestování,“ řekl Vadim Horiszny, Senior Vice-Prezident NetJets Europe pro region CEE.

„Jsme velmi hrdí na to, že můžeme spolupracovat s NetJets Europe, lídrem ve svém oboru, a společně tak poskytovat nejlepší služby v oblasti luxusního cestování,“ řekl David Eder, generální ředitel Exclusive Tours. „Navzdory ekonomickým výzvám, které v Evropě spatřujeme, trendy ukazují, že si lidé i přesto chtějí užívat života. Náš nový produkt je ideálním nástrojem k tomu, aby klientům umožnil trávit čas plně dle jejich představ s benefitem skutečného pohodlí a flexibility.“

Český trh a Slovensko jsou v současné době nejvíce agresivní z pohledu růstu v sektoru luxusního cestování po celé Evropě. Ve srovnání s tradičními trhy západní Evropy byl český a slovenský trh s přihlédnutím k současné ekonomické krizi schopen se dostat do příznivé pozice, která mu umožňuje lepší využívání ekonomické situace v tradičních luxusních destinacích. „Počet klientů, kteří vyžadují osobní přístup a ty nejlepší dostupné služby v průběhu cestování, roste nezávisle na ekonomických ukazatelích v zemi. Pouze český trh disponuje potenciálem 200-300 nových klientů pro náš nový produkt,“ řekl David Eder.

Nový produkt, NetJets Lifestyle Cards by Exclusive Tours, navazuje na tradiční produkt společnosti NetJets Europe, který zákazníkům nabízí možnost zakoupení karty s určitým předplaceným počtem letových hodin ročně. Nový produkt je nadto doplněn o služby travel concierge poskytované společností Exclusive Tours. Tento produkt je zaměřen na zákazníky, kteří si chtějí užít cestování bez kompromisů. Držitelé karet mohou těžit z dostupnosti, flexibility, pohodlí a bezpečnosti zajištěných společností NetJets Europe, aby si mohli maximálně užít volný čas – své koníčky a vášně. Cena produktu NetJets Europe Lifestyle Cards by Exclusive Tours se pohybuje od €114 000.

NetJets Europe a Exclusive Tours mají aktuálně zhruba 10 klientů využívajících jejich společných služeb. „V následujících dvanácti měsících očekáváme dalších zhruba 20 stálých klientů, kteří budou využívat naše společné služby,“ dodal Vadim Horiszny. Lze očekávat vysokou poptávku na krátkých letech a mírný růst je očekáván i na dlouhých letech.


Nabídka v rámci produktu NetJets Lifestyle Cards by Exclusive Tours:


1) NetJets Golf Card by Exclusive Tours

15 nebo 25 letových hodin ve středně velkých privátních letadlech společnosti NetJets Europe (Cessna Citation Excel, Hawker 750 nebo Hawker 800XP).
Karta je určena pro golfové nadšence, kteří chtějí hrát na těch nejlepších golfových hřištích v Evropě. Mezi nejpopulárnější destinace patří Portugalsko, Španělsko a Itálie. Držitelé této karty jsou obvykle ti, kteří chtějí raději trávit maximální množství svého času hraním golfu namísto cestování. Mezi nabízené služby patří zajištění preferenčních tee times na vybraných golfových hřištích, hraní s profesionály, VIP vstupenky na turnaje PGA a mnoho dalších služeb, které uspokojí individuální požadavky. Tipy na nejlepší lokality: Dubai Creek Golf, Oitavos Dunes, Pevero Golf Course, Skibo Castle.


2) NetJets Gourmet Card by Exclusive Tours

15 nebo 25 letových hodin ve středně velkých privátních letadlech společnosti NetJets Europe (Cessna Citation Excel, Hawker 750 nebo Hawker 800XP).
Tato karta je určena pro milovníky vysoce kvalitní kuchyně, kdy mají zákazníci možnost dozvědět se o národních jídlech a specialitách jednotlivých zemí a zároveň díky soukromému letadlu mohou poznat hned několik měst v jednom dni. Mezi nabízené služby patří exkluzivní rezervace v těch nejlepších restauracích, účast na špičkových gastronomických událostech a degustacích vín, setkání a diskuse se zástupci předních gastronomických míst nebo známými osobnostmi z tohoto sektoru. Zajímavé tipy: Vila Vita Parc, Algarve, Ocean Restaurant a Courchevel, Pierre Gagnaire.


3) NetJets Art Card by Exclusive Tours

15 nebo 25 letových hodin ve středně velkých privátních letadlech společnosti NetJets Europe (Cessna Citation Excel, Hawker 750 nebo Hawker 800XP).
Tato karta umožňuje zákazníkům, kteří se zajímají o umění, cestovat napříč celým kontinentem. Mezi služby patří vyhrazené vstupenky na vernisáže, výstavy, veletrhy, koncerty, apod. Zákazníci mají také možnost se setkat s významnými majiteli galerií, sběrateli a kurátory výstav. Mezi nejlepší destinace patří Londýn a Paříž a dále akce jako Art Basel, FIAC Paris, The Armory Show, Biennale či exklusivní noční prohlídka muzea Louvre nebo večeře v domě Picassa.

4) The NetJets Experience Card by Exclusive Tours

15 nebo 25 letových hodin ve středně velkých privátních letadlech společnosti NetJets Europe (Cessna Citation Excel, Hawker 750 nebo Hawker 800XP).
Tato karta je určena pro cestovatele, kteří si chtějí vychutnat celou řadu zážitků a nechtějí se soustředit pouze na jedno téma. Držitelé těchto karet si mohou užívat nakupování, relaxaci a lázeňské aktivity nebo se při cestování seznámit s novými místy a kulturami. Zajímavý tip: exkluzivní nakupování v Harrods, Itálie ve Ferrari či tenisový zápas/trénink s předními světovými hráči.
Datum:16.11.2012 10:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama