EasyJet nejnovějším partnerem programu Skywards společnosti Emirates

09.11.2012 00:00

Oceňovaný věrnostní program společnosti Emirates – Skywards, a čtvrtá největší letecká společnost v Evropě, easyJet, oznamují vznik unikátního partnerství usnadňujícího cestování Evropou. Uzavřením smlouvy o využívání mílí programu Skywards na nákup letů s easyJetem dojde ke spojení silné evropské letecké sítě společnosti Emirates čítající 31 destinací se všemi destinacemi společnosti easyJet.

Od 6. listopadu získají členové programu Skywards možnost využívat své naspořené míle a létat s easyJetem do více než 30 zemí v Evropě a severní Africe. V kombinaci s lety společnosti Emirates nebo i v rámci samostatných cestovních itinerářů mohou členové Skywards využívat nových možností cestování po Evropě. Ty budou dostupné všem členům Skywards, nezávisle na druhu jejich členství. Lety si bude možné rezervovat online.

„S více než 130 destinacemi v Evropě a severní Africe se partnerství se společností easyJet stalo pro společnost Emirates jasnou volbou. EasyJet, stejně jako Emirates, usiluje o rozšiřování své činnosti navyšováním a propojováním počtu cílových destinací a nabízením neomezených cestovatelských možností svým zákazníkům. Toto nové strategické partnerství poskytne naší rozsáhlé členské základně programu Skywards, z níž 31 % členů má trvalé bydliště v Evropě, nové způsoby jak uplatnit nasbírané míle a rozšířit možnosti cestování,“ řekl Thierry Antinori výkonný vice prezident společnosti Emirates pro osobní prodej po celém světě. „Nové linky společnosti Emirates do Lyonu a Varšavy, které budou brzy spuštěny, v kombinaci se všemi destinacemi společnosti easyJet, poskytnou členům Skywards ještě více možností při objevování Evropy.“

EasyJet provozuje v Evropě leteckou síť číslo jedna s více než 600 linkami z více než 130 letišť ve více než 30 zemích. Spolu s dalšími pěti linkami, které budou spuštěny během prosince 2012 a ledna 2013, představuje pro členskou základnu programu Skywards tato letecká síť rozsáhlé možnosti využívání naspořených mílí. Společnost easyJet je známým inovátorem ve vyžití internetu v cestovním průmyslu a umožní členům Skywards využívat jednoduchého rezervačního systému společnosti.

„Emirates je na našich trzích velmi známým dopravcem s reputací jedné z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě. Partnerství se společností easyJet jí pomůže rozšířit její dosah a poskytne členům programu Skywards přístup do naší evropské letecké sítě, která je vedoucí na trhu,“ řekl Paul Simmons ředitel společnosti easyJet ve Velké Británii. „Společnost easyJet pokračuje v růstu jako dopravce pro obchodní i turistické cesty i díky svému zaměření na provozní efektivitu a zákaznický servis. Členy programu Skywards přivítáme do naší sítě s otevřenou náručí.“

Dohoda o spolupráci se týká pouze uplatňování mílí programu Skywards na letech se společností easyJet a vztahuje se na všechny destinace letecké sítě společnosti. Všechny lety mohou být zakoupeny online prostřednictvím webové stránky Skywards včetně daných poplatků a daní. Členové Skywards budou moci přikoupit i další služby, jako je například větší povolená hmotnost zavazadla, a to buď s použitím svých mílí Skywards, nebo platbou v hotovosti. Pro více informací týkajících se partnerství o vyplácení mílí programu Skywards a společnosti easyJet a další informace týkající se podmínek a pravidel, která se k němu vztahují, prosím navštivte stránku easyJet v sekci Airline na internetových stránkách programu Skywards .

O Skywards
Skywards je oceňovaný věrnostní program společnosti Emirates nabízející tři druhy členství – modré, stříbrné a zlaté, každé z nich nabízí jiné exkluzivní výhody. Členové programu mají možnost získávat míle, pokud cestují s Emirates, vybranými partnerskými aerolinkami nebo využívají služeb spolupracujících hotelů, půjčoven aut, finančních, volnočasových nebo lifestylových partnerů. Míle programu Skywards mohou následně využít k získání mnoha výhod včetně letenek společnosti Emirates nebo partnerských společností, upgrade do vyšší cestovní třídy, pobyt v hotelu, nákupní nebo výletní poukázky.

O easyJet
EasyJet provozuje evropskou leteckou síť číslo jedna, je přítomna na 50 největších evropských letištích a létá do top 100 evropských destinací. EasyJet provozuje více než 600 linek mezi 129 letišti v 29 zemích. Více než 300 milionů Evropanů žije přibližně hodinu autem od letiště, na které létá easyJet, což je více než v případě kterékoli jiné letecké společnosti. Společnost bere v úvahu udržitelnost a investuje do nejnovějších technologií, efektivního provozu a pravidelně obsazuje většinu sedadel. Uhlíková stopa pasažéra easyJetu je o 22 % menší než je tomu u běžných společností, které létají stejným typem letadla na stejné trase.

Datum:09.11.2012 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama