Pramen Labe

Špindlerův Mlýn - město plné zábavy a inspirace!

03.06.2015 00:00

A to nejen v zimě, ale také v létě, kdy malebné krkonošské město připravuje pro své hosty celou řadu zábavných a inspirativních aktivit. Letní sezóna začíná poslední májový víkend, respektive 30. května. Na konci školního roku, tedy od 26. do 28. června, se ve Špindlerově Mlýně koná tradiční Špindlerovská pouť, víkend nabitý hudbou a různými pouťovými atrakcemi, které osloví především školáky a předškoláky. Pro rodiny s dětmi je určena také společenská akce Mlynářovy toulky, jejíž čtvrtý ročník se uskuteční v sobotu 11. července.

Letos poprvé obohatí letní program velkolepé gastronomické slavnosti s mottem „Jak se vaří v Krkonoších“, během nichž mohou návštěvníci města ochutnat všechny vyhlášené krkonošské speciality. Kulinářská výprava do dějin krkonošské gastronomie je připravená na sobotu 29. srpna. Začátkem podzimu, tedy přesně v sobotu 26. září, se koná velmi oblíbená špindlerovská Drakiáda, během níž vzlétne na „dračí louce“ na Medvědíně do povětří bohatý rej pestrobarevných draků. A „letní“ sezónu uzavřou populární Medové slavnosti s tradičním lidovým jarmarkem, naplánované na sobotu 31. října.

Pokud návštěvníci přijedou do Špindlerova Mlýna mimo tyto atraktivní „svátky“, mohou využít pestré nabídky stálých sportovních a zážitkových atrakcí. Mezi nejoblíbenější aktivity patří bobová dráha u hotelu Harmony či opičí dráha umístěná tamtéž. Další vyhledávanou atrakci představují lodičky na přehradě či sjezd na koloběžkách ze Špindlerovy boudy zpátky do města. Adrenalinové zážitky čekají na návštěvníky města v Adventure parku, outdoorové aktivity pro ně připraví zkušená společnost Yellow Point.
Dalším lákadlem Špindlerova Mlýna je pestrá paleta gastronomických či relaxačních služeb. Velmi oblíbená je restaurace Medvědín ve výšce 1235 metrů u horní stanice lanovky na Medvědín, odkud je nádherný výhled na Sněžku a okolní hory. Zasloužená relaxace po procházkách nádhernou přírodou krkonošských hřebenů čeká na hosty v příjemném wellness hotelu Adam.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.mestospindleruvmlyn.cz
 
Datum:03.06.2015 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama