Operní pěvkyně Pavlína Senič neodolala a na zkoušku si zkusila odklep...
Docent Měšťák s licitátorem Tomášem MatonohouA MENHOUSE??? Také měl svého aktivního dražitele. Kdo uhádne, kdo se skrývá za číslem 14?Zleva: Marcela Nevšímalová, mecenáška umění Meda Mládková a Jiří PospíšilFinalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, kterou doprovodil přítel Milan SovadinŘeditelka nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. Michaela Chovancová s operní pěvkyní Pavlínou SeničFlorista pavel Hruška s úspěšnou dražitelkou Roli patronky již v loňském roce přijala také herečka Lucie BenešováŠéfredaktor David Radil s přední českou módní návrhářkou Petrou Kociánovou.

Aukce pro organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. byla úspěšná

20.04.2015 00:00

Dobročinnou aukci uspořádala nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. a vzhledem k tomu, že za přípravou stála manažerka akcí Marcela Nevšímalová, dalo se předpokládat, že akce bude mít úroveň a prostředky budou použité na dobrou věc.
Nebylo dražitelů ani hostů, kteří by odcházeli bez velkých dojmů, na kterých se podílel tým obecně prospěšné společnosti, hotel Hilton Old Town Prague, skvělý bavič a licitátor Tomáš Matonoha a s grácií, ale i pokorou sopranistka Pavlína Senić. V jejím podání nejdříve zazněla Granada, pak nejlepší kanadská píseň všech dob, a to originální verze Hallelujah od Leonarda Cohena, po které se v publiku nejednou ozvalo oprávněné „bravo“.
Operní pěvkyně Pavlína Senič je patronkou Nadačního fondu Kopretina, hostuje v ústeckém divadle v roli Mařenky v Prodané nevěstě, vystupuje na festivalech vážné hudby, koncertuje a v poslední volné chvíle věnuje projektům, které se zabývají problematikou pečujících osob.
Mezi dražiteli se objevila také finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, kterou doprovodil přítel Milan Sovadin. Veronika zažila na vlastní kůži, jak je těžké přejít z péče dětského domova do samostatného života.
„Jsme potěšeni, že o všechny nabízené zážitky byl ze strany dražitelů velký zájem," sdělila s potěšení ředitelka Michaela Chovancová.
Velké dražební souboje se tak vedly třeba o natáčení s Lucií Benešovou, a již tradičně i o trénink s Bárou Špotákovou. Zajímavé zážitky byly rozhodně všechny, ale dovolujeme si ještě zmínit například kulinářský kurz Romana Vaňka či čas s floristou Pavlem Hruškou, který závdavkem přidal floristické dílo - jako vždy to byla skvělá a netradičně uvázaná kytice. Velkým lákadlem byl také víkendový pobyt v prezidentském apartmá hotelu Hilton.

Celkový výtěžek aukce činí 186 100 Kč.

Zážitky dále věnovali:
  • TEP Factor – česká pevnost boyard – pro 4 osoby s kapitánem Vláďou Hronem
  • Lenka Hatašová – zhotovení portrétové fotografie
  • Jitka Kopejtková a Muzeum Prahy – kurz koláží a prohlídka Muzea pro 4 osoby do zákulisí
  • Božské dorty od Markéty – pečení dortu v Hotelu Hilton s Božskou Markétou
  • Odpoledne s floristou Pavlem Hruškou
  • Srí Lanka v Praze – zdobení ovoce vykrajováním v Hotelu Hilton Prague Old Town s kuchařem ze Srí Lanky
  • Docent Měšťák – konzultace
  • Kapr diver – lekce potápění pro začátečníky
  • Vltava run – 350 km od pramene Vltavy do Prahy, běh pro dvanáctičlenný tým
  • Exkurze do vybraného dětského domova
Datum:20.04.2015 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama