Celebrity, které demonstroval, že se barev nemusí nikdo bát
Poslední na tiskové konfereci zasedl Vavřinec HradílekVeronika KašákováVavřinec HradílekZleva: Vavřinec Hradílek, Veronika Kašáková a náš šéfredaktor David RadilDavid Radil s krásnou Veronikou Kašákovou

Běh Barvám neutečeš není závod!

03.04.2015 00:00

Běh se uskuteční v sobotu 2. května od 13 hodin na Výstavišti Flora Olomouc. V Praze se účastníci postaví na start 23. května od 13:00 v areálu Bohnické nemocnice.
Barvám neutečeš
přinese nezapomenutelný zážitek ve víru barev, ve kterém vůbec nezáleží na čase, za který trasu absolvujete, ale ani na věku! Princip je naprosto jednoduchý, ze startu vyběhnou všichni registrovaní běžci v bílém a na každém kilometru trasy na ně budou tzv. sypači házet syté duhové práškové barvy. Stačí jediné - vyrazit na trasu dlouhou 5 km během či chůzí a nechat se při tom zasypat barvami!

„Je to běh, kterého se může zúčastnit doslova každý, i ti, kteří se jinak běžeckých akcí neúčastní v obavě, že nedoběhnou do cíle. Barvám neutečeš není závod. Barvám neutečeš je synonymum pro radost ze života, pro schopnost si ji užít, pro příjemně strávené odpoledne, které prožijete s lidmi připravenými vypustit všechny starosti a povinnosti a užít si duhově barevnou zábavu," popisuje ideu běhu pořadatel Antonín Pospíchal z BP Action.

Informace o běhu přišel načerpat také šéfredaktor luxusního pánského časopisu Menhouse David Radil, který vážně uvažuje, že by vyzval i další členy redakce, aby se zapojili, a to s mottem: „Proč nebýt u toho.“ Sám si totiž vyzkoušel loňský první ročník.

Startovné pro členy týmu (4 a více lidí) je 450,- Kč a cena pro jednotlivce je 500,-, pro děti od 7 do 14 let 250 Kč a děti do 6 let mají startovné zdarma. Registrace probíhá online, na webových stránkách http://www.barvamneuteces.cz/beh/. Na všechny přihlášené běžce čeká startovní balíček obsahující tričko, sáček se sypkými barvami, náramek, brýle, startovní číslo a další drobná překvapení. Na trati bude navíc pro účastníky připravené občerstvení. Barvy, které jsou základním znakem běhu Barvám neutečeš, jsou hygienicky nezávadné, testované a vyrobené z kukuřičného škrobu a potravinářského barviva.

Doběhnutím do cíle však akce zdaleka nekončí. Na návštěvníky a účastníky běhu čeká párty plná dobré muziky. Kromě koncertů, soutěží pro malé i velké, focení u fotografických stěn, najdete i možnosti k občerstvení. A samozřejmě nebude chybět velké množství barev!

Barevné odpoledne podporuje také účast dětských domovů v čele s DD Vysoká pec, nad kterým převzala záštitu finalistka miss Veronika Kašáková, jež sama ze stejného prostředí pochází. Část z výtěžku akce a zisk z prodeje oranžové barvy půjde na Linku bezpečí. Na startovní čáru se spolu s dospělými i dětmi postaví populární celebrity Láďa Hruška, Pavel Novotný, Veronika Kašáková, zpěvák Pavel Callta a kajakář Vavřinec Hradílek.

Loňského prvního ročníku se zúčastnilo 3 000 lidí. Na návštěvníky i účastníky běhu čeká na závěr party s živou kapelou, občerstvením a fotografickou stěnou, před kterou budou moci zvěčnit svojí podobu po proběhnutí duhovou sprchou.
Více informací najdete na www.barvamneuteces.cz

Foto: Menhouse.eu

Datum:03.04.2015 00:00
Reklama

Trendy v automobilových bezpečnostních prvcích

Na evropských silnicích každoročně přijdou o život následkem autonehody tisíce lidí. EU si dala za cíl v nejbližších letech nehodovost snížit.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama