Místo pro dokonalý odpočinek

Místo pro dokonalý odpočinek

20.03.2015 08:00

Domov rozhodně není místem, kam bychom chodily třeba jenom přespávat. Domov je totiž místem, kam chodíme především relaxovat. Totéž se dá říci také o naší zahradě. A pokud bydlíte sami a nemáte s kým sdílet svůj čas, rozhodně nezoufejte. Můžete si buď najít partnerku, můžete čas trávit s přáteli, ale stejně tak si lze pořídit také domácího mazlíčka. Dnes je tou nejoblíbenější možností samozřejmě pes a právě nejširší výběr psů zajistí, že máte možnost zvolit přesně takovou rasu, která se líbí vám, ale i takovou, která nebude mít problém žít ve vašem bytě, ale stejně tak nebude mít problém žít třeba na vaší zahradě. A tak se svým psem budete moci trávit příjemné chvíle opravdu kdykoliv.

Jak relaxovat na zahradě?
Nejlépe tak, že si připravíte slunečník, příjemnou knížku a něco chutného k pití. Poté se už stačí jenom pohodlně posadit, nebo si raději lehnout. Ne však na zem, jelikož pohodlnější volbou je zahradní nábytek. Ten oceníte ve vaší zahradě kdykoliv budete chtít odpočinout na čerstvém vzduchu. Většina lidí totiž jasně potvrzuje, že právě pobyt na čerstvém vzduchu je ideální balzám na duši. Tak neváhejte a zkuste to také. Uvidíte, že litovat rozhodně nebudete. Samozřejmě výběr zahradního nábytku je široký, a to co do jednotlivých variant, tak do konkrétních materiálů. Jsou však 4 nejvyužívanější, a to:

  • Plast
  • Dřevo
  • Přírodní ratan
  • Umělý ratan
Jak odpočívat doma?
Samozřejmě odpočinout si můžete poměrně snadno i u vás doma. I k tomu je ale třeba navodit příjemné prostředí. Zde pomůže oblíbená hudba, ale i otevřené okno. A pokud chcete mít soukromí, nezapomeňte si ho udělat. A jak? Součástí každého bytu by logicky měly být moderní interiérové dveře. Ty stačí zavřít, a pokud máte na dveřích i odpovídající kování, stačí dveře také zamknout a tak máte jistotu, že vás nebude rušit pes, vaše partnerka či manželka, ale ani vaše děti – pokud je máte.
Datum:20.03.2015 08:00
Reklama

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Disco party v Myslbeku

Disco party v stylu 90. let na oslavu nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama