Netradiční apartmány MOOo
Netradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOoNetradiční apartmány MOOo

Netradiční apartmány MOOo

20.02.2015 13:00

V dnešním světě přehlceném dováženým zbožím často zapomínáme, jaké dary a kvalitní produkty nabízí náš zlatý český venkov. Právě tato skutečnost byla jedním z podnětů ke vzniku apartmánů MOOo v centru Prahy, které chytře propojují příjemný urbanistický styl pokojů s možností objednat si farmářské produkty přímo přede dveře. Toto netradiční ubytování si zamilují nejen nadšenci do designu, ale i zastánci zdravého životního stylu.

O vzniku apartmánů MOOo začal uvažovat Nah-Dja Tien se svými dvěma přáteli, současnými manažery MOOo, v dubnu 2014. „I když pocházíme každý z jiné země, já z Holandska, Martina Sedláčková z Moravy a Gilles Oulevey ze Švýcarska, všem nám chyběly tiché krajiny našich původních domovů. Proto jsme se rozhodli přenést kus venkovského ráje do prostředí Prahy. Chtěli jsme dát všem lidem možnost užít si trochu harmonie, která se skrývá za hranicemi velkoměst a také jim nabídnout možnost vychutnat si poctivé české výrobky,“ říká hlavní realizátor projektu pan Nah-Dja Tien, který ztvárněním apartmánů MOOo otevřel už 11. hotel ve své kariéře, a jak tvrdí: „MOOo je třešničkou na dortu a ta nejlepší realizace, jakou jsem kdy udělal!“

Pro znak a název apartmánů zvolili zakladatelé bučící krávu, protože ta, lépe než jakékoliv jiné zvíře, reprezentuje český venkov. Vždyť právě mléko je nejčastější složkou kvalitních farmářských produktů. Přímo před dveře si můžete objednat produkty z více než 20 českých farem, od mléka, přes ovoce až po víno od moravských vinařů, a samozřejmě další produkty.

Pokoje jsou zařízeny v příjemném městském stylu, takže se v nich budete cítit jako doma. K dispozici je 23 unikátních apartmánů, které se nachází v nově zrekonstruované secesní budově v krásné čtvrti Prahy 2, v ulici Myslíkova 22. Koupelny, kuchyně i ložnice jsou vybaveny jen těmi nejlepšími materiály, pohovky jsou z Itálie a nábytek je na míru navržený předními českými designéry. Snoubí se zde design, pohodlí a přátelská atmosféra.

Aby tvůrci vytvořili skutečně pohodlné apartmány, investovali do nákupu prostor a jejich rekonstrukce celkem 150 000 000 Kč. „Přáli bychom si skoncovat s již zažitým a špatným způsobem poskytování služeb v oblasti ubytování, který lze vidět na každém kroku. Rádi bychom lidem ukázali zcela nový rozměr pohostinnosti. Chceme si být jistit, že apartmány na naše budoucí hosty zapůsobí jedinečným dojmem. V současnosti jsme také dokončili poslední největší a nejluxusnější apartmán, který doufáme, že vyrazí dech nejednomu návštěvníkovi,“ vysvětluje Nah-Dja Tien.

Samozřejmostí každého apartmánu je privátní koupelna se sprchou či vanou, WC, vybavená kuchyně, jídelní stůl, obývák s TV, soundbar, ložnice a klimatizace. Jestli-že nedáte bez svého počítače a mobilu ani ránu, potěší Vás Wi-Fi zdarma. Ke snídani si můžete objednat balíček bio produktů od místních farmářů až ke dveřím nebo se zajít nasnídat do přilehlé restaurace La Loca, kde jsou připraveny bufetové stoly.

Datum:20.02.2015 13:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama