Konečně padá sníh!
Konečně padá sníh!Konečně padá sníh!Konečně padá sníh!Konečně padá sníh!

Konečně padá sníh!

02.02.2015 08:15

Po váhavém začátku zimy v prosinci není hlad po sněhu ještě zdaleka utišen. V Alpách začalo pořádně sněžit, konečně se dá na sjezdovkách prohánět na pravém nefalšovaném sněhu a ne jen na tom tupém technickém. Lze plánovat delší lyžařské túry, protože dny se prodlužují. Jarní sluníčko a atraktivní paušální nabídky pozdní zimy lákají k lyžařským pobytům. Čím později napadne sníh, tím je lyžování krásnější!

Daleko od hlučících davů
Nahoru, až na vrchol! A pak dolů v nádherném prašanu, nedotčenou krajinou. Máte už dost sjezdovek a velkých komfortních, byť stále stejných lyžařských středisek? Proč tedy nezkusit opustit civilizační vymoženosti a vydat se do zasněžených horských končin, kam už nevedou stopy a kde budete odkázáni jen sami na sebe a své kolegy. Právě v tom tkví největší kouzlo skialpinismu.

Severně od rakouského alpského údolí Zillertal čeká na své objevitele hned vedle Achensee alpský klenot: není tak známý, ani příliš velký, ale o to kouzelnější – dokonalé sjezdy a mírné výstupy na Rofanu jsou zárukou úžasných lyžařských túr.

Také Horní Rakousko nabízí široké spektrum možností pro túry na lyžích. Mrtvé pohoří (Totes Gebirge) patří ke klasickým cílům českých skialpinistů. Zde je nejoblíbenější oblast v okolí Hinterstoderu, lákavý je hlavně vrchol Großer Priel.

Dopřát si pohodlí wellness hotelu
Po náročné lyžařské túře se každý rád ponoří do bublající teplé vířivky nebo uvolní zmožené svaly v sauně. Wellness areály v hotelech sdružení Best Wellness Hotels Austria jsou zárukou skvělého odpočinku a pohody.

Dilly Resort
Rodinný Hotel Dilly se nachází v malebném údolí Windischgarstental, nedaleko Lince a Salcburku, obklopen majestátními vrcholky Mrtvého pohoří. Zde lze sladit skialpinismus i s rodinnou dovolenou, protože tu mají prvotřídní dětský klub, kde se o děti po celý den starají profesionální pedagogové. Zatímco rodiče vyrážejí na túry, děti lyžují na hotelém svahu nebo sjezdovkách v Hinterstoderu nebo na Wurzeralm. Večer se mohou vyřádit společně ve špičkovém wellness areálu.
www.bestwellnesshotels.cz/dilly

Wellness Residenz Alpenrose
Tyrolská Wellness Residenz Alpenrose se nachází na břehu idylického jezera Achensee mezi grandiózními kulisami pohoří Karwendel a Rofan. Hosty v hotelu čekají jedinečné wellness zážitky. Celý lázeňský areál má rozlohu 5.000 metrů a můžete tu vyzkoušet snad všechny druhy masáží a terapií, které existují. Evropské, asijské, havajské. Kromě toho tu mají 3 druhy saun, klasickou srubovou finskou, limbovou z tradiční místní borovice, nebo kamennou, která je kombinací finské a parnílázně.
www.bestwellnesshotels.cz/alpenrose

Více na: www.bestwellnesshotels.cz

Datum:02.02.2015 08:15
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama