Konečně padá sníh!
Konečně padá sníh!Konečně padá sníh!Konečně padá sníh!Konečně padá sníh!

Konečně padá sníh!

02.02.2015 08:15

Po váhavém začátku zimy v prosinci není hlad po sněhu ještě zdaleka utišen. V Alpách začalo pořádně sněžit, konečně se dá na sjezdovkách prohánět na pravém nefalšovaném sněhu a ne jen na tom tupém technickém. Lze plánovat delší lyžařské túry, protože dny se prodlužují. Jarní sluníčko a atraktivní paušální nabídky pozdní zimy lákají k lyžařským pobytům. Čím později napadne sníh, tím je lyžování krásnější!

Daleko od hlučících davů
Nahoru, až na vrchol! A pak dolů v nádherném prašanu, nedotčenou krajinou. Máte už dost sjezdovek a velkých komfortních, byť stále stejných lyžařských středisek? Proč tedy nezkusit opustit civilizační vymoženosti a vydat se do zasněžených horských končin, kam už nevedou stopy a kde budete odkázáni jen sami na sebe a své kolegy. Právě v tom tkví největší kouzlo skialpinismu.

Severně od rakouského alpského údolí Zillertal čeká na své objevitele hned vedle Achensee alpský klenot: není tak známý, ani příliš velký, ale o to kouzelnější – dokonalé sjezdy a mírné výstupy na Rofanu jsou zárukou úžasných lyžařských túr.

Také Horní Rakousko nabízí široké spektrum možností pro túry na lyžích. Mrtvé pohoří (Totes Gebirge) patří ke klasickým cílům českých skialpinistů. Zde je nejoblíbenější oblast v okolí Hinterstoderu, lákavý je hlavně vrchol Großer Priel.

Dopřát si pohodlí wellness hotelu
Po náročné lyžařské túře se každý rád ponoří do bublající teplé vířivky nebo uvolní zmožené svaly v sauně. Wellness areály v hotelech sdružení Best Wellness Hotels Austria jsou zárukou skvělého odpočinku a pohody.

Dilly Resort
Rodinný Hotel Dilly se nachází v malebném údolí Windischgarstental, nedaleko Lince a Salcburku, obklopen majestátními vrcholky Mrtvého pohoří. Zde lze sladit skialpinismus i s rodinnou dovolenou, protože tu mají prvotřídní dětský klub, kde se o děti po celý den starají profesionální pedagogové. Zatímco rodiče vyrážejí na túry, děti lyžují na hotelém svahu nebo sjezdovkách v Hinterstoderu nebo na Wurzeralm. Večer se mohou vyřádit společně ve špičkovém wellness areálu.
www.bestwellnesshotels.cz/dilly

Wellness Residenz Alpenrose
Tyrolská Wellness Residenz Alpenrose se nachází na břehu idylického jezera Achensee mezi grandiózními kulisami pohoří Karwendel a Rofan. Hosty v hotelu čekají jedinečné wellness zážitky. Celý lázeňský areál má rozlohu 5.000 metrů a můžete tu vyzkoušet snad všechny druhy masáží a terapií, které existují. Evropské, asijské, havajské. Kromě toho tu mají 3 druhy saun, klasickou srubovou finskou, limbovou z tradiční místní borovice, nebo kamennou, která je kombinací finské a parnílázně.
www.bestwellnesshotels.cz/alpenrose

Více na: www.bestwellnesshotels.cz

Datum:02.02.2015 08:15
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama