Hotel Salamndra v Štiavnici

Když se řekne relax

27.01.2015 08:00

Každý z nás si někdy potřebuje oddechnout a alespoň na pár dní vypnout od každodenních povinností a starostí. Já si rozhodně nemyslím, že by existoval na světě pracující člověk, který by netoužil po dovolené. Nechat odpočinout tělo i duši je nejen příjemné, ale i zdravé. Někteří z nás si pod relaxací představí třeba dovolenou u moře, jiní zase preferují oddech někde na horách. Někdo si zase nejlépe oddechne při aktivní dovolené.

Můj známý třeba každý rok vezme v čase rybářské sezóny své rybářské pruty a stráví dva týdny u vody lovením ryb. Bývá zcela sám, v malé chatce nedaleko jezera, kde si vychutnává dokonalý klid. No, tenhle druh oddechu je samozřejmě zajímavý jenom pro vášnivé rybáře, a proto je určen milovníkům rybaření.

Mnoho lidí z naší země velice rádo jezdí za oddechem třeba na Slovensko. Není to tak daleko, a krása slovenské přírody je určitě velikým lákadlem. Je mnoho krásných míst, které se na Slovensku vyplatí navštívit. Třeba okolí Štiavnických vrchů. Skvělá relaxace ve wellness hotelu v Štiavnici pro vás bude balzámem na tělo i duši. V hotelu Salamndra v Štiavnici na Vás čeká výjimečná kuchyně pod vedením TOP šéfkuchaře roku 2013 Ľubomíra Herka, která osloví nejednoho gurmána. Dokonalou relaxaci si můžete vychutnat i v hotelovém bazénu s teplotou vody 29°, nebo prohřát vaše tělo ve finské, nebo parní sauně.

Nádherný region Banskej Štiavnice má svoji historii i hornickou tradici. Kousek od hotelu sídlí jediný důl na těžbu zlata na Slovensku. Na své si také přijdou jak milovníci lyžování, tak i cyklisté. Kolem sjezdovky Salamandra Resort procházejí cyklotrasy projektu „BAJKOM K TAJCHOM“. Tyto cyklotrasy vás v sedle horského kola provedou krásnou přírodou Štiavnických vrchů. Relaxace v lůně nádherné slovenské přírody vám pomůže dostat vaše tělo i duši do té správné pohody.

Datum:27.01.2015 08:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama