Hotel Salamndra v Štiavnici

Když se řekne relax

27.01.2015 08:00

Každý z nás si někdy potřebuje oddechnout a alespoň na pár dní vypnout od každodenních povinností a starostí. Já si rozhodně nemyslím, že by existoval na světě pracující člověk, který by netoužil po dovolené. Nechat odpočinout tělo i duši je nejen příjemné, ale i zdravé. Někteří z nás si pod relaxací představí třeba dovolenou u moře, jiní zase preferují oddech někde na horách. Někdo si zase nejlépe oddechne při aktivní dovolené.

Můj známý třeba každý rok vezme v čase rybářské sezóny své rybářské pruty a stráví dva týdny u vody lovením ryb. Bývá zcela sám, v malé chatce nedaleko jezera, kde si vychutnává dokonalý klid. No, tenhle druh oddechu je samozřejmě zajímavý jenom pro vášnivé rybáře, a proto je určen milovníkům rybaření.

Mnoho lidí z naší země velice rádo jezdí za oddechem třeba na Slovensko. Není to tak daleko, a krása slovenské přírody je určitě velikým lákadlem. Je mnoho krásných míst, které se na Slovensku vyplatí navštívit. Třeba okolí Štiavnických vrchů. Skvělá relaxace ve wellness hotelu v Štiavnici pro vás bude balzámem na tělo i duši. V hotelu Salamndra v Štiavnici na Vás čeká výjimečná kuchyně pod vedením TOP šéfkuchaře roku 2013 Ľubomíra Herka, která osloví nejednoho gurmána. Dokonalou relaxaci si můžete vychutnat i v hotelovém bazénu s teplotou vody 29°, nebo prohřát vaše tělo ve finské, nebo parní sauně.

Nádherný region Banskej Štiavnice má svoji historii i hornickou tradici. Kousek od hotelu sídlí jediný důl na těžbu zlata na Slovensku. Na své si také přijdou jak milovníci lyžování, tak i cyklisté. Kolem sjezdovky Salamandra Resort procházejí cyklotrasy projektu „BAJKOM K TAJCHOM“. Tyto cyklotrasy vás v sedle horského kola provedou krásnou přírodou Štiavnických vrchů. Relaxace v lůně nádherné slovenské přírody vám pomůže dostat vaše tělo i duši do té správné pohody.

Datum:27.01.2015 08:00
Reklama

Léto plné brazilské energie

Propojení tropických kávových receptů a pozitivní mantry pro povznášející letní zážitek.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Kam s penězi v nejisté době?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme. Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama