Práce i oddych s business jetem
Práce i oddych s business jetemPráce i oddych s business jetemPráce i oddych s business jetemPráce i oddych s business jetem

Práce i oddych s business jetem

02.01.2015 19:00

Cestování za vzdálenými cíli má mnoho tváří. Autem se sice dostanete všude tam, kam vede alespoň trochu sjízdná silnice, ale po delší době ztrácí i komfortní jízda autem své výhody a kouzlo. Zkuste být trochu nad věcí! S vlastními křídly můžete být i během pár hodin na vysněném místě kdekoli na světě a mít dostatek času a soukromí pro své nejbližší.

Obvykle to začíná telefonátem či emailem. Zavoláte operátorovi svého soukromého business jetu, dohodnete si trasu, necháte si zaslat vlastní jídelní a nápojový lístek, a když se dostanete do hangáru, váš pilot i s celou vaší posádkou vás již očekávají. Zní to až příliš jednoduše? Také to tak jednoduché je! Společnost ABS Jets, lídr v soukromé letecké přepravě, zabezpečí nejen komfortní cesty na pracovní jednání, ale i výjimečné kulturní nebo sportovní zážitky, lety za vynikající kuchyní či jiný únik od všednosti.

Flotila dvanácti letadel a zázemí s téměř 200 zaměstnanci pod hlavičkou ABS Jets se starají, aby vše klapalo jako hodinky. Do vzdálenějších míst vede vždy zkratka vzduchem. A to i do lokalit, kam komerční aerolinky vůbec nelétají. Už nemusíte překládat pracovní setkání, dělat kompromisy v plánování a odsouvat vaše blízké či rodinu do pozadí. Čas, který ušetříte při cestování privátním jetem je to nejcennější, co pro sebe můžete udělat.

Zatoulejte se do tichých chodeb uměleckého svatostánku na Seině, vychutnejte si aktuální sbírku moderního umění Marka Lewise či středoevropská díla z Maroka a potom si vychutnejte doušek pravého šampaňského přímo pod osvětlenou Eiffelovou věží. Večerní let z Paříže na bratislavské letiště nebude trvat ani dvě hodiny. V soukromí letadla Citation Mustang s maximální kapacitou čtyř osob vás romantický útěk od reality vyjde jen na 7.500 EUR. A ráno se odpočatí, plní energie a nové inspirace můžete opět pustit do práce…

Létání dává možnost stihnout nejdůležitější životní události, zažít více zážitků než lze běžně stihnout, a to vše navíc komfortně a bez kompromisů. Rychle a bezpečně, s důrazem na soukromí a pohodlí, bez dlouhého čekání a postávání v letištní hale. Letadlo na vás počká, na letišti stačí být 15 minut před odletem, internet a telefon na palubě jsou samozřejmostí. Stihnout práci a večer si navíc užít kulturní zážitek například v milánské La Scale není při létání s business jetem nic nepředstavitelného. Večerní představení Louskáček v komfortu nabízeném strojem Citation XLS+ je ideální vždy, když chcete skloubit práci a zábavu. Let do italské mekky umění bude s tímto osmimístným letadlem trvat hodinu a deset minut, při kapacitě osmi cestujících zaplatíte celkem 8.600 EUR.

Partner na světové úrovni oceněný desítkami mezinárodních cen, jakým je společnost ABS Jets, vám pomůže růst v podnikání i rozvíjet své osobní cíle a sny. S cenou letové hodiny již od 1.400 EUR je svět opět o poznání menší. Pokud cestujete opravdu hodně, můžete si dokonce „koupit i kus letadla“ pro sebe. Při dobře zvoleném financování a profesionální správě vašeho letounu v rukách odborníků vám totiž může vaše vlastní letadlo dokonce i vydělávat. Romantické rande v Paříži, módní přehlídka v Londýně či atraktivní sportovní zážitek v temperamentní domovině Ferrari se stanou sladkým oceněním vaší dřiny.

Společnost ABS Jets se během 10 let působení na trhu ve střední a východní Evropě vypracovala mezi špičku ve svém oboru a stala se synonymem pro privátní létání. S hangáry v Bratislavě a v Praze poskytuje výjimečnou dostupnost pro cesty po starém kontinentě i do celého světa. Od asociace NBAA získala společnost ABS Jets v roce 2012 cenu Commercial Flying Safety Award za devět let trvající provoz bez jakékoli nehody, zranění osob nebo poškození zavazadel. V roce 2013 jí opakovaně přibyla ocenění od asociace NBAA v kategorii Commercial Business Fyling Safety a Aviation Support Services Safety.

O ABS Jets:
ABS Jets je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru soukromé letecké dopravy nejen v České republice a na Slovensku, ale i v celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2004 a od té doby poskytuje své služby po celém světě, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V současnosti má své základny v Praze a Bratislavě. ABS Jets zaměstnává téměř 200 vysoce kvalifikovaných profesionálů a je členem profesních asociací EBAA, NBAA a RUBAA.

Společnost ABS Jets je držitelem celé řady prestižních ocenění, mezi které patří například „Nejlepší letecká společnost v oblasti business aviation za rok 2009“. V roce 2011 se ABS Jets umístila na základě sektorové analýzy společnosti ČEKIA mezi TOP 7 společnostmi v sektoru Doprava & Logistika v České republice a získala cenu ČEKIA Stability Award s nejvyšším ratingovým hodnocením AAA s pravděpodobností úpadku méně než 0,05 %. Ve stejném roce se společnost ABS Jets také umístila v mezinárodním žebříčku mezi The Fast 50 – padesátkou nejrychleji rostoucích společností světa podle studie magazínu The New Europe. V roce 2013 získala od asociace NBAA (National Business Aviation Association) opakovaně cenu Commercial Flying Safety Award za devět let a 21 177 letových hodin bez jakékoli nehody nebo poškození zavazadel či zranění osob.

ABS Jets poskytuje následující služby:

  • Provozování letadel
  • Údržba letadel, opravy a renovace
  • FBO & Executive handling
  • Charterování letů a brokerage – plánovaní letů a podpora (EASA licence)
  • Poradenské služby
  • Travel management
  • Prodej letadel
Více na www.absjets.com
Datum:02.01.2015 19:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama