Oslavte Nový rok přímo v centru New Yorku
Oslavte Nový rok přímo v centru New YorkuOslavte Nový rok přímo v centru New Yorku

Oslavte Nový rok přímo v NY

03.12.2014 07:00

Toužíte oslavit příchod nového roku netradičně a ve velkém stylu? Prožijte na vlastní kůži jednu z největších silvestrovských párty přímo v centru New Yorku nebo darujte tento jedinečný zážitek svým blízkým. I letos jsou na programu oslav nového roku na newyorském Times Square jedinečná hudební vystoupení světoznámých interpretů, tradiční spouštění zářící koule v poslední minutě roku nebo jeden z nejpůsobivějších ohňostrojů vůbec, doprovázený tunou blyštivých konfet. Na oslavu příchodu Nového roku v srdci Manhattanu vás spolehlivě dopraví společnost British Airways, která létá do New Yorku až čtrnáctkrát denně. Cena zpáteční letenky začíná na 15.526 Kč a pohodlně ji pořídíte přes internetové stránky www.ba.com.

Tisíce lidí z celého světa se každoročně shromáždí na nejznámějším newyorském náměstí Times Square, aby byli svědky velkolepých oslav příchodu nového roku. Tradiční silvestrovská show, konající se v centru New Yorku již od roku 1904, započne i letos v 18:00 rozsvícením obří zářící koule. Následovat budou představení sestavená z úryvků nejslavnějších broadwayských muzikálů a vystoupení těch nejzářivějších hudebních hvězd. V loňském roce na hlavním podiu Times Square vystoupila například rebelka Miley Cyrus, známá americká skupina Blondie, rapper Macklemore a Ryan Lewis nebo Melissa Etheridge s hitem Johna Lenona Imagine.

Letos se můžete těšit na americkou popovou princeznu Taylor Swift, která bude zlatým hřebem večera a dovede svým závěrečným vystoupením slavící Times Square na práh roku 2015. Vrcholem show bude tradiční společné odpočítávání poslední minuty starého roku doprovázené spouštěním slavnostní koule. S příchodem prvních okamžiků nového roku bude do vzduchu vystřelena tuna blyštivých konfet, mrakodrapy města rozzáří světla velkolepých ohňostrojů a bujaré oslavy budou pokračovat v ulicích města až do brzkých ranních hodin.

Do centra světového dění vás spolehlivě dopraví největší britská letecká společnost British Airways, která dle zimního letového řádu létá do New Yorku až čtrnáctkrát denně. Společně s až čtyřmi denními lety z Prahy do Londýna, které na dálkové lety do New Yorku perfektně zavazují, mají čeští cestující na výběr z nepřeberného množství letových kombinací, což znamená především jedinečnou časovou flexibilitu v plánování cesty. S letovým řádem British Airways tak můžete vyrazit z Prahy lehce po 7:00 ráno a již v 13:00 hodin téhož dne newyorského času si můžete užívat americkou metropoli. Cena zpáteční letenky do New Yorku s British Airways v ekonomické třídě World Traveller se pohybuje od 15.526 Kč.

O British Airways
British Airways je největší britskou leteckou společností, která létá do více než 179 destinací po celém světě. Je jednou z pouhých 10 společností, jež létají do všech pěti obydlených kontinentů planety. Za více než 90 let přepravily aerolinky asi 1.2 miliard zákazníků a patří mezi elitní světové přepravce. Jako jedny z největších na světě přepraví za rok přibližně 40 milionů zákazníků. Operují na londýnském letišti Heathrow, na zdejším nejmodernějším terminálu T5, který mají k dispozici exkluzivně jen zákazníci British Airways a Iberia Airlines. V květnu 2013 vyhodnotila na základě výzkumu mezi 12 miliony cestujícími společnost Skytrax Terminál 5 jako nejlepší na světě. T5 také vyhrál cenu Nejlepší nákupní letištní prostor na světě.

V září 2013 obdržely britské aerolinky ocenění jako nejlepší aerolinie, nejlepší dopravce na krátké lety, nejlepší první třída, nejlepší věrnostní program a nejlepší letištní salónky na Heathrow. Ocenění si vysloužili na základě výsledků výzkumů mezi čtenáři časopisů ve Velké Británii.

Čeští zákazníci mohou služeb British Airways využít na lince z Prahy do Londýna, která je v rámci zimního letového řádu platného od 26. října 2014 obsluhována až čtyřikrát denně v těchto odletových časech: Praha – Londýn: v 7:15, 11:00, 14:45, 18:40, Londýn – Praha: 7:20, 11:00, 14:50, 19:05. Více informací na www.ba.com.

Datum:03.12.2014 07:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama