Kapské město s British Airways
Miami s British AirwaysSingapur s British Airways

Tipy na slunné destinace pro chladné zimní období

14.11.2014 09:20

Unavuje vás podzimní sychravé počasí a plíživá zima? Navštivte s British Airways ty nejkrásnější exotické destinace s nádhernými plážemi zalitými hřejivým sluncem, kouzelnou přírodou a divokým nočním životem. Podívejte se do floridského Miami, jihoafrického Kapského města nebo asijského Singapuru již tuto zimu s British Airways.

Slunné Miami
Okouzlující floridská metropole s vysokými mrakodrapy a nádhernou pláží Miami Beach je tím pravým místem pro prosluněnou dovolenou. Na své si zde přijdou dobrodruzi, milovníci nekonečně dlouhých pláží, ale i příznivci divokého nočního života. Kromě samotného tepajícího města s dlouhými písčitými plážemi jako z katalogu, je toho i v okolí hlavního města Floridy k vidění opravdu hodně. Pro romantiky je zde ostrov Key West plný překrásných uliček a romantických zákoutí. Na malebném ostrově se nebudete nudit ani vteřinu, mezi nabízené atrakce zde patří potápění ke korálovým útesům, vyhlídková plavba lodí nebo výlet na nejjižnější cíp Floridy. Dobrodruzi se mohou vydat do slavných močálů Everglades a tváři v tvář stanout obrovským aligátorům. Zpáteční letenku do prosluněné floridské metropole z Prahy pořídíte online již od 19.790 Kč na www.ba.com.

Exotický Singapur
Utečte na chvíli z mrazivé zimy a ohřejte se na luxusních plážích městského státu Singapur. Ten je jedním z nejrychleji se rozvíjejících světových měst, v jehož centru si užijí převážně milovníci moderní architektury a blyštivých mrakodrapů. Ze střech jejich hotelů se vám naskytne neopakovatelný pohled na celou metropoli. Ani zastánci historických budov nepřijdou zkrátka, zavítají-li do některého z hinduistických chrámů. Tu pravou zábavu ale zažijete na zábavním ostrově Sentoza. Kromě již zmíněných nezapomenutelných pláží můžete prožít zemětřesení ve Volcanolandu, projet se bobovou dráhou Ďáblův důl nebo navštívit Podvodní svět, kde se díky podvodním tunelům dostanete do kouzelné mořské říše a přímo na dosah jejím obyvatelům. Do Singapuru se od října nově dostanete i největším Airbusem na světě A380, který létá denně z londýnského letiště Heathrow. Zpáteční letenku koupíte z pohodlí domova na stránkách www.ba.com již od 16.590 Kč. Cena je platná do 26. listopadu 2014.

Okouzlující Kapské město
Hlavní město Jihoafrické republiky patří mezi nejoblíbenější zimní destinace a právem je označováno jako jedno z nejkrásnějších měst světa. Kromě dlouhých pláží nabízí Kapské město okouzlující přírodní scenérie nebo jedinečné historické části města. Pokud toužíte po aktivně strávené dovolené, nesmíte vynechat Stolovou horu, kolem níž se rozprostírá i nádherný národní park nebo výlet na hornatý poloostrov zakončený mysem Dobré naděje. Za zmínku stojí i nádherně upravená golfová hřiště, na kterých si přijdou na své profesionální hráči i začátečníci. Hlavními turistickými cíli jsou především jedinečné pláže v okolí jihoafrické metropole. Díky poloze Kapského města si můžete vybrat hned z několika pláží s odlišnými přírodními podmínkami na pobřeží Atlantického oceánu nebo na druhé straně v zátoce False Bay. Největší britská letecká společnost British Airways létá do Kapského města až třikrát denně. Zpáteční letenku seženete již od 18.590 na www.ba.com. Cena je platná do 26. listopadu 2014.

O British Airways
British Airways je největší britskou leteckou společností, která létá do více než 179 destinací po celém světě. Je jednou z pouhých 10 společností, jež létají do všech pěti obydlených kontinentů planety. Za více než 90 let přepravily aerolinky asi 1.2 miliard zákazníků a patří mezi elitní světové přepravce. Jako jedny z největších na světě přepraví za rok přibližně 40 milionů zákazníků. Operují na londýnském letišti Heathrow, na zdejším nejmodernějším terminálu T5, který mají k dispozici exkluzivně jen zákazníci British Airways a Iberia Airlines. V květnu 2013 vyhodnotila na základě výzkumu mezi 12 miliony cestujícími společnost Skytrax Terminál 5 jako nejlepší na světě. T5 také vyhrál cenu Nejlepší nákupní letištní prostor na světě.

V září 2013 obdržely britské aerolinky ocenění jako nejlepší aerolinie, nejlepší dopravce na krátké lety, nejlepší první třída, nejlepší věrnostní program a nejlepší letištní salónky na Heathrow. Ocenění si vysloužili na základě výsledků výzkumů mezi čtenáři časopisů ve Velké Británii.

Čeští zákazníci mohou služeb British Airways využít na lince z Prahy do Londýna, která je v rámci zimního letového řádu platného od 26. října 2014 obsluhována až čtyřikrát denně v těchto odletových časech: Praha – Londýn: v 7:15, 11:00, 14:45, 18:40, Londýn – Praha: 7:20, 11:00, 14:50, 19:05. Více informací na www.ba.com.

Datum:14.11.2014 09:20
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama