Navštivte okouzlující vánoční Londýn s British Airways
Navštivte okouzlující vánoční Londýn s British AirwaysNavštivte okouzlující vánoční Londýn s British Airways

Navštivte okouzlující vánoční Londýn

16.10.2014 10:00

Užijte si tu pravou vánoční atmosféru magického Wonderlandu v londýnském Hyde Parku! Největší britská letecká společnost British Airways létá do vánočního Londýna až čtyřikrát denně!

Mrazivé počasí a blikající vánoční světla vytvářejí v zimním Londýně kouzelnou atmosféru. Navštivte jedinečnou vánoční zemi divů v londýnském Hyde parku, kde je vše, co k Vánocům patří. Nenechte si ujít kouzelnou Santovu zemi, tradiční trhy, ledový bar nebo třeba obrovské kluziště jako z romantického filmu. Do londýnského vánočního světa vás přenese největší britská letecká společnost British Airways, která létá do z Prahy do Londýna až čtyřikrát denně. Jako jediná letecká společnost vás navíc dopraví na hlavní londýnské letiště Heathrow a to v komfortu tradiční letecké společnosti se špičkovým servisem na palubě letadla i na letišti.

Navštivte kouzelnou Santovu zemi
Pro malé i velké vánoční nadšence je zde připravena nádherná Santova země. Nejen, že potkáte samotného Santu Clause, ale navštívíte i jeho kouzelnou továrnu na hračky, kde se se svými skřítky připravuje na Štědrý den. Děti se mohou projet na santových ponících nebo speciálním vánočním expresem. Připraveny jsou i různé hry a výborné restaurace.

Ulovte ty nejlepší dárky na tradičních vánočních trzích
Udělejte si procházku po tradičních vánočních marketech, potěšte své blízké originálními dárky a nechte se zlákat stánky plnými voňavých kulinářských specialit. Tradiční vánoční ozdoby, ukázka britských řemesel, ale i krásné šperky, oblečení nebo doplňky na více než 200 stáncích, i to najdete v Hyde Parku.

Připijte si arktickým drinkem
Nově se letos v londýnském Wonderlandu otevírá originální ledový bar. Vzhledem k velké popularitě baru si musíte své ledové posezení předem objednat, zážitek ale stojí za to. Veškerý interiér je tvořen ledem, nechybí ani nádherné sochy a dekorace. Před vstupem dostanete teplý plášť a rukavice, abyste si mohli návštěvu užít bez omrzlin. V nabídce jsou všechny tradiční míchané alkoholické i nealkoholické drinky podávané samozřejmě na ledu, mimo to si můžete objednat i speciální slavnostní koktejlové menu.

Romantika jako z holywoodského trháku
Zažijte filmovou romantiku i vy. Navštivte londýnský Hyde Park a probruslete den na obrovském třpytivém kluzišti. Ledová plocha se rozprostírá okolo historického viktoriánského altánku a je osvětlena více než 100 000 vánočními světly. Brusle vám zdarma zapůjčí přímo u kluziště, takže si nemusíte lámat hlavu s vlastními a naplno si užít nádherný zimní den.

Zakončete den v Ledovém království
Nádherné Ledové království v centru Londýna vám vyrazí dech. Projděte se ledovým lesem, ale dejte pozor na jednorožce, vlky a ledové víly. Narazit můžete i na Sněhovou královnu v jejím honosném hradě nebo na bájný Kamelot, kde se posadíte ke kulatému stolu nebo dokonce na ledový trůn.

Jak se sem dostanete?
Do Londýna se dostanete nejlépe s leteckou společností Britih Airways, která v rámci zimního letového řádu obsluhuje až čtyři zpáteční linky na trase Praha-Londýn. Největší britská letecká společnost vás dopraví na hlavní londýnské letiště Heathrow, které má ideální a rychlé spojení s centrem prostřednictvím metra. Cena zpáteční letenky se pohybuje od 3.590 CZK. Letenky pořídíte na www.ba.com.

O British Airways
British Airways je největší britskou leteckou společností, která létá do více než 179 destinací po celém světě. Je jednou z pouhých 10 společností, jež létají do všech pěti obydlených kontinentů planety. Za více než 90 let přepravily aerolinky asi 1.2 miliard zákazníků a patří mezi elitní světové přepravce. Jako jedny z největších na světě přepraví za rok přibližně 40 milionů zákazníků. Operují na londýnském letišti Heathrow, na zdejším nejmodernějším terminálu T5, který mají k dispozici exkluzivně jen zákazníci British Airways a Iberia Airlines. V květnu 2013 vyhodnotila na základě výzkumu mezi 12 miliony cestujícími společnost Skytrax Terminál 5 jako nejlepší na světě. T5 také vyhrál cenu Nejlepší nákupní letištní prostor na světě.

V září 2013 obdržely britské aerolinky ocenění jako nejlepší aerolinie, nejlepší dopravce na krátké lety, nejlepší první třída, nejlepší věrnostní program a nejlepší letištní salónky na Heathrow. Ocenění si vysloužili na základě výsledků výzkumů mezi čtenáři časopisů ve Velké Británii.

Čeští zákazníci mohou služeb British Airways využít na lince z Prahy do Londýna, která je v rámci zimního letového řádu platného od 26. října 2014 obsluhována až čtyřikrát denně v těchto odletových časech: Praha – Londýn: v 7:15, 11:00, 14:45, 18:40, Londýn – Praha: 7:20, 11:00, 14:50, 19:05. Více informací na www.ba.com.

Datum:16.10.2014 10:00
Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama