Navštivte okouzlující vánoční Londýn s British Airways
Navštivte okouzlující vánoční Londýn s British AirwaysNavštivte okouzlující vánoční Londýn s British Airways

Navštivte okouzlující vánoční Londýn

16.10.2014 10:00

Užijte si tu pravou vánoční atmosféru magického Wonderlandu v londýnském Hyde Parku! Největší britská letecká společnost British Airways létá do vánočního Londýna až čtyřikrát denně!

Mrazivé počasí a blikající vánoční světla vytvářejí v zimním Londýně kouzelnou atmosféru. Navštivte jedinečnou vánoční zemi divů v londýnském Hyde parku, kde je vše, co k Vánocům patří. Nenechte si ujít kouzelnou Santovu zemi, tradiční trhy, ledový bar nebo třeba obrovské kluziště jako z romantického filmu. Do londýnského vánočního světa vás přenese největší britská letecká společnost British Airways, která létá do z Prahy do Londýna až čtyřikrát denně. Jako jediná letecká společnost vás navíc dopraví na hlavní londýnské letiště Heathrow a to v komfortu tradiční letecké společnosti se špičkovým servisem na palubě letadla i na letišti.

Navštivte kouzelnou Santovu zemi
Pro malé i velké vánoční nadšence je zde připravena nádherná Santova země. Nejen, že potkáte samotného Santu Clause, ale navštívíte i jeho kouzelnou továrnu na hračky, kde se se svými skřítky připravuje na Štědrý den. Děti se mohou projet na santových ponících nebo speciálním vánočním expresem. Připraveny jsou i různé hry a výborné restaurace.

Ulovte ty nejlepší dárky na tradičních vánočních trzích
Udělejte si procházku po tradičních vánočních marketech, potěšte své blízké originálními dárky a nechte se zlákat stánky plnými voňavých kulinářských specialit. Tradiční vánoční ozdoby, ukázka britských řemesel, ale i krásné šperky, oblečení nebo doplňky na více než 200 stáncích, i to najdete v Hyde Parku.

Připijte si arktickým drinkem
Nově se letos v londýnském Wonderlandu otevírá originální ledový bar. Vzhledem k velké popularitě baru si musíte své ledové posezení předem objednat, zážitek ale stojí za to. Veškerý interiér je tvořen ledem, nechybí ani nádherné sochy a dekorace. Před vstupem dostanete teplý plášť a rukavice, abyste si mohli návštěvu užít bez omrzlin. V nabídce jsou všechny tradiční míchané alkoholické i nealkoholické drinky podávané samozřejmě na ledu, mimo to si můžete objednat i speciální slavnostní koktejlové menu.

Romantika jako z holywoodského trháku
Zažijte filmovou romantiku i vy. Navštivte londýnský Hyde Park a probruslete den na obrovském třpytivém kluzišti. Ledová plocha se rozprostírá okolo historického viktoriánského altánku a je osvětlena více než 100 000 vánočními světly. Brusle vám zdarma zapůjčí přímo u kluziště, takže si nemusíte lámat hlavu s vlastními a naplno si užít nádherný zimní den.

Zakončete den v Ledovém království
Nádherné Ledové království v centru Londýna vám vyrazí dech. Projděte se ledovým lesem, ale dejte pozor na jednorožce, vlky a ledové víly. Narazit můžete i na Sněhovou královnu v jejím honosném hradě nebo na bájný Kamelot, kde se posadíte ke kulatému stolu nebo dokonce na ledový trůn.

Jak se sem dostanete?
Do Londýna se dostanete nejlépe s leteckou společností Britih Airways, která v rámci zimního letového řádu obsluhuje až čtyři zpáteční linky na trase Praha-Londýn. Největší britská letecká společnost vás dopraví na hlavní londýnské letiště Heathrow, které má ideální a rychlé spojení s centrem prostřednictvím metra. Cena zpáteční letenky se pohybuje od 3.590 CZK. Letenky pořídíte na www.ba.com.

O British Airways
British Airways je největší britskou leteckou společností, která létá do více než 179 destinací po celém světě. Je jednou z pouhých 10 společností, jež létají do všech pěti obydlených kontinentů planety. Za více než 90 let přepravily aerolinky asi 1.2 miliard zákazníků a patří mezi elitní světové přepravce. Jako jedny z největších na světě přepraví za rok přibližně 40 milionů zákazníků. Operují na londýnském letišti Heathrow, na zdejším nejmodernějším terminálu T5, který mají k dispozici exkluzivně jen zákazníci British Airways a Iberia Airlines. V květnu 2013 vyhodnotila na základě výzkumu mezi 12 miliony cestujícími společnost Skytrax Terminál 5 jako nejlepší na světě. T5 také vyhrál cenu Nejlepší nákupní letištní prostor na světě.

V září 2013 obdržely britské aerolinky ocenění jako nejlepší aerolinie, nejlepší dopravce na krátké lety, nejlepší první třída, nejlepší věrnostní program a nejlepší letištní salónky na Heathrow. Ocenění si vysloužili na základě výsledků výzkumů mezi čtenáři časopisů ve Velké Británii.

Čeští zákazníci mohou služeb British Airways využít na lince z Prahy do Londýna, která je v rámci zimního letového řádu platného od 26. října 2014 obsluhována až čtyřikrát denně v těchto odletových časech: Praha – Londýn: v 7:15, 11:00, 14:45, 18:40, Londýn – Praha: 7:20, 11:00, 14:50, 19:05. Více informací na www.ba.com.

Datum:16.10.2014 10:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama