Aerolinky začnou letos v prosinci přepravovat cestující do Bratislavy, Prahy a Sofie – autor: flydubai
Aerolinky začnou letos v prosinci přepravovat cestující do Bratislavy, Prahy a Sofie – autor: flydubaiAerolinky začnou letos v prosinci přepravovat cestující do Bratislavy, Prahy a Sofie – autor: flydubaiAerolinky začnou letos v prosinci přepravovat cestující do Bratislavy, Prahy a Sofie – autor: flydubai

Flydubai - nové lety do Prahy, Bratislavy a Sofie

06.10.2014 09:35

Letecká společnost flydubai oznámila, že začne vypravovat lety do Bratislavy, Prahy a Sofie. První cestující budou do těchto destinací přepraveni letos v prosinci. Nové spoje představují pokračující rozšiřování působnosti aerolinek ve střední a východní Evropě (CEE), jíž předcházelo dřívější letošní zavedení letů do Sarajeva a Záhřebu.

Výkonný ředitel flydubai Ghaith Al Ghaith k novým linkám uvedl: „Je skvělé, že naši síť rozšířila právě Bratislava, Praha a Sofie. Začlenění těchto tří hlavních měst dokazuje naši odhodlanost poskytovat naše služby stále více zákazníkům v tomto regionu. Těší nás, že budeme moci cestujícím nabídnout řadu nových spojení s Dubají a dalšími destinacemi.“

Zavedením těchto nových spojů se flydubai stane první leteckou společností ze Spojených arabských emirátů vypravující lety z Bratislavy a Sofie. V letošním roce společnost flydubai zavedla již 23 nových leteckých linek a v současnosti zajišťuje spoje s 11 destinacemi v regionu CEE.

„Neustále vyhledáváme příležitosti k rozvoji naší letové sítě,“ říká viceprezident pro komerční provoz společnosti flydubai pro země SAE, EU, Blízký a Střední východ a SNS Jeyhun Efendi. „Střední a východní Evropa pro nás vždy představovaly významný trh a jsme rádi, že nyní budeme moci nabídnout cestujícím z Bratislavy, Prahy a Sofie více možností přepravy do Dubaje. Na všech třech spojích bude navíc k dispozici obchodní třída, která zákazníkům poskytne skutečně luxusní cestovní zážitek."

Společnost flydubai nabízí spolehlivé a cenově dostupné lety do 86 destinací v celkem 45 zemích světa. Cestující si mohou navíc zarezervovat místo v některém z příhodných spojů s přestupem v Dubaji, odkud mohou pokračovat mimo jiné na Maledivy, Srí Lanku do Indie, Ománu či do řady destinací ve východní Africe. Díky tomu, že sídlo společnosti flydubai je strategicky umístěno na Mezinárodním letišti v Dubaji, mohou se cestující těšit z výhod vyplývajících z přepravních smluv uzavřených s dalšími aerolinkami a cíl své cesty vybírat z více než 200 různých destinací.

Podrobnosti k letům:

Bratislava
Společnost flydubai bude lety mezi Bratislavou a Dubají vypravovat dvakrát týdně počínaje 6. prosincem 2014. Lety budou vypravovány každé úterý a sobotu.

FZ786 bude odlétat z Letiště M. R. Štefánika v 13:50 místního času a přistávat
na mezinárodním letišti v Dubaji na Terminálu 2 v 22:20 místního času.

FZ785 bude odlétat z mezinárodního letiště v Dubaji z Terminálu 2 v 09:45 a přistávat
na Letišti M. R. Štefánika v 12:55 místního času.

Ceny zpátečních letenek
Ceny zpátečních letenek turistickou třídou z Bratislavy do Dubaje budou začínat na 410 eurech včetně odbavení zavazadla o hmotnosti do 20 kg. Ceny letenek obchodní třídou budou začínat na 1.300 eurech včetně veškerých poplatků a odbavení zavazadla
o hmotnosti do 40 kg.

Praha
Společnost flydubai bude lety mezi Prahou a Dubají vypravovat čtyřikrát týdně počínaje
5. prosincem 2014. Lety budou vypravovány každé úterý, čtvrtek, pátek a neděli.

FZ782 bude odlétat z Letiště Václava Havla v 13:05 místního času a přistávat
na mezinárodním letišti v Dubaji na Terminálu 2 v 22:20 místního času.

FZ781 bude odlétat z mezinárodního letiště v Dubaji z Terminálu 2 v 08:40 a přistávat
na Letišti Václava Havla v 12:20 místního času.

Ceny zpátečních letenek
Ceny zpátečních letenek turistickou třídou z Prahou do Dubaje budou začínat na 11.900 Kč včetně odbavení zavazadla o hmotnosti do 20 kg. Ceny letenek obchodní třídou budou začínat na 39.000 Kč včetně veškerých poplatků a odbavení zavazadla
o hmotnosti do 40 kg.

Sofie
Společnost flydubai bude lety mezi Sofií a Dubají vypravovat dvakrát týdně počínaje 14. prosincem 2014. Lety budou vypravovány každou středu a neděli.

FZ758 bude odlétat z mezinárodního letiště Sofie v 15:40 místního času a přistávat
na mezinárodním letišti v Dubaji na Terminálu 2 v 22:20 místního času.

FZ757 bude odlétat z mezinárodního letiště v Dubaji z Terminálu 2 v 10:55 a přistávat
na mezinárodním letišti Sofie v 14:40 místního času.

Ceny zpátečních letenek
Ceny zpátečních letenek turistickou třídou ze Sofie do Dubaje budou začínat na 310 eurech včetně odbavení zavazadla o hmotnosti do 20 kg. Ceny letenek obchodní třídou budou začínat na 1.400 eurech včetně veškerých poplatků a odbavení zavazadla
o hmotnosti do 40 kg.

Letenky lze zakoupit prostřednictvím internetových stránek flydubai.com, telefonicky skrze kontaktní centrum společnosti na čísle (+971) 600 54 44 45, na pobočkách flydubai nebo u přepravních partnerů společnosti. Více informací o možnostech zapůjčení vozidel prostřednictvím společnosti flydubai a nabídce cestovního pojištění naleznete
na www.flydubai.com.

O společnosti flydubai:
Dubajská společnost flydubai usiluje o odstraňování cestovních bariér a posilování letecké propojenosti různých kultur napříč svou neustále se rozrůstající sítí destinací. Od počátku svého působení v roce 2009 se již společnosti flydubai podařilo:

• vybudovat síť 86 destinací, přičemž jen v průběhu roku 2014 společnost oznámila zavedení 23 nových leteckých tras
• zavést 54 nových tras, na nichž původně neexistovalo přímé letecké spojení s Dubají, případně stávající lety nebyly provozovány z Dubaje národním přepravcem ze SEA
• vybudovat flotilu 40 nových letadel, kterou do roku 2023 rozšíří o dalších 100 letadel

Tato mladá společnost navíc díky své obratnosti a flexibilitě přispěla k posílení hospodářského růstu Dubaje v souladu s vizí dubajské vlády zaměřené na budování obchodních a turistických toků z dosud málo využitých trhů.
Více informací o službách společnosti flydubai naleznete na flydubai.com.

Datum:06.10.2014 09:35
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama