Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních
Ambassador – Zlatá HusaAgricola Sport & Wellness Centre

Luxusní hotely v ČR

24.09.2014 14:00

Ambassador - Zlatá Husa
Přijměte pozvání do hotelu Ambassador – Zlatá Husa a sestavte si svůj večírek na míru s naším týmem profesionálů, který Vám bude v případě zájmu osobně k dispozici ve dnech otevřených dveří 1. a 2. října 2014.

Umíme zařídit večírky od A do Z! Pošlete nám svou poptávku - stačí 2 kroky. My prostudujeme Váš program tak, aby vše bylo správně naplánováno, načasováno a připraveno. Zpracovaný návrh nabídky Vám zašleme do 24hodin po obdržení poptávky. Neváhejte se na nás obrátit, máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním významných společenských událostí, kongresů, obchodních jednání, firemních prezentací, tiskových konferencí, seminářů, školení, módních přehlídek, banketů svateb či koktejlů.

Pro více informací nás kontaktujte: hotel@ambassador.cz
Cena za dvoulůžkový pokoj za noc od: 139 EUR

Esplanade Spa Golf Resort
Chystáte svatbu nebo chcete oslavit vyjimečnou událost v rodině? Těžko budete hledat vhodnější místo, než je hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních. Přijďte se v sobotu 18. 10. 2014 přesvědčit osobně. Dveře hotelu Esplanade Spa & Golf Resort budou otevřeny pro všechny z Vás.

Provedeme Vás celým hotelem, uvidíte svatebně nazdobené secesní pokoje, slavnostně prostřené tabule v luxusní restauraci „King Edward VII“ a samozřejmě i hotelové Spa & Wellness centrum. Nehodí se Vám termín? Kontaktujte nás, rádi si sjednáme schůzku, dle Vašich možností.

Pro více informací nás kontaktujte: hotel@esplanade-marienbad.cz
Cena za dvoulůžkový pokoj za noc od: 159 EUR

AGRICOLA WELLNESS & SPORT CENTRE
Poslední zářijový víkend 26. 9. -28. 9. 2014 Vás zveme na den otevřených dveří do hotelu Agricola Sport & Wellness Centre.

Využijte slevu na ubytování ve výši 15 % z publikovaných cen a vyzkoušejte, koupele, masáže, zábaly, bazén, saunu a přilehlá sportoviště. Zdarma si budete moci vyzkoušet 1 perličkovou, přísadovou nebo vířivou koupel a 15ti minutový parafinový zábal nebo suchou plynovou koupel.

Objednávka pod heslem: Září v Agricole
Pro více informací nás kontaktujte: hotel@hotel-agricola.cz
Cena za dvoulůžkový pokoj za noc od: 60 EUR

Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama