Příměstské tábory ve Žlutých lázních
Příměstské tábory ve Žlutých lázníchPříměstské tábory ve Žlutých lázních

Příměstské tábory ve Žlutých lázních

25.06.2014 22:30

Dětskými tábory ve Žlutých lázních letos provedou komiksoví hrdinové

Malí táborníci zažijí o prázdninách ve Žlutých lázních v pražském Podolí komiksové dobrodružství. Spolu s kreslenými hrdiny je čeká koupání v bazénech, kreativní program, návštěvy jezdeckého oddílu i canisterapie. Osmý ročník dětských příměstských táborů Sluníčka se školkou začne v pondělí 30. června. V devíti turnusech potrvá do 29. srpna.

Tábor je určený dětem od čtyř do deseti let – třeba i na jediný den, za který zaplatí rodiče 600 korun. Dítě mohou přivést už v sedm hodin ráno a vyzvednout si ho do sedmé večer. „Cena zahrnuje odborný pedagogický a zdravotní dozor, stravu a pitný režim na celý den, výlety, pestrý program, ceny i dárky do soutěží a samozřejmě pojištění,“ říká Libuše Klinková, vedoucí tábora, v němž mezi organizátory působí i muži-vychovatelé. Denní kapacita táborů představuje pětadvacet dětí.

Během celých prázdnin se mohou malí táborníci těšit na výtvarné aktivity, korálkovou dílnu, hudebně výchovné programy s flétnou či rytmikou na bubínky. Chybět nebudou karneval, soutěže a procházky světem komiksových hrdinů. „Chceme, aby děti hlavně relaxovaly. V rámci programu tak zařadíme například povídání o bylinkách s výrobou vlastní bylinkové soli či výroby levandulového váčku pod polštář. Budeme mluvit o barvách a duze a zkusíme si ji vyrobit. Zařadíme povídání o zoubcích formou pohádky a výrobu karamelek z marcipánu. Dorazí také speciálně vycvičení psí kamarádi v rámci canisterapie,“ upřesňuje Libuše Klinková.

Děti budou po celé léto využívat v táborech ve Žlutých lázních všechna sportoviště i dětský koutek s bazénky, pískovištěm, prolézačkami a kreativní dílnou s vlastním loutkovým divadlem. K dispozici také budou hned dvě nově vybavené klubovny pro případ horšího počasí, kde také mohou menší děti po obědě odpočívat.

Děti se zdravotním omezením mají ve Žlutých lázních dveře otevřené!
Tábory jsou vhodné i pro děti se zdravotním omezením. Součástí pracovního týmu je zdravotní sestra a speciální pedagog, kteří o malé klienty pečují celý den. Děti s náročnějšími potřebami proto nemají žádný problém se začlenit. „To je náš cíl. Nenechávat děti například s diabetem nebo bezlepkovou dietou o prázdninách doma, ale zapojit je mezi ostatní. Umožní nám to naše vlastní kuchyň, kde připraví jakékoli jídlo,“ uzavírá Libuše Klinková.


Podrobnosti k dětským táborům a programu pro děti najdete na www.zlutelazne.cz a www.slunicka.org.

Datum:25.06.2014 22:30
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama