Unikátní dvojkoncert pro charitu
Vanessa-MaeJosé Carreras

Charitativní koncert José Carrerase a Vanessy-Mae

25.06.2014 16:40

CENTRAL GROUP přináší hudební událost roku:

V úterý 11. listopadu uspořádá společnost CENTRAL GROUP v pražské O2 aréně hudební událost letošního roku. Na unikátním dvojkoncertě vystoupí světoznámý tenor José Carreras a houslová virtuoska Vanessa-Mae. Jedná se o světovou premiéru, protože tyto hvězdy v rámci společného koncertu ještě nevystupovaly. Koncert bude pořádán ve znamení charity – CENTRAL GROUP garantuje, že akce vynese minimálně 1.000.000,- Kč Nadačnímu fondu pro zdraví dětí.

CENTRAL GROUP je největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Charitativním dvojkoncertem José Carrerase a Vanessy-Mae oslaví firma 20. výročí svého založení a zároveň se tím plně hlásí ke své společenské odpovědnosti. „Myslím si, že když se firmě daří, je potřebné a správné podporovat obecně prospěšné věci, které by bez sponzorství často vůbec nemohly vzniknout a fungovat,“ říká k tomu Dušan Kunovský, šéf společnosti CENTRAL GROUP.

Ta již v roce 2007 založila Nadační fond pro zdraví ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí. Za dobu svého působení tento nadační fond podpořil již 85 konkrétních projektů a společnost CENTRAL GROUP mu každoročně předává garanční šek v hodnotě 1 000 000 korun. V jeho prospěch také pořádá řadu charitativních akcí – například na počátku letošního roku uspořádala v pražském Obecním domě exkluzivní módní přehlídku světoznámé návrhářky Blanky Matragi, která pro nadační fond vynesla více než 900 tisíc korun.

Unikátní spojení světových hvězd
Hudební událost roku zahájí v úterý 11. listopadu 2014 ve 20:00 hodin v pražské O2 aréně houslová virtuoska Vanessa-Mae. Následovat bude vystoupení světoznámého tenora José Carrerase s Českým národním symfonickým orchestrem pod taktovkou dirigenta Davida Gimeneze. Speciálním hostem večera pak bude slavná irská sopranistka Celine Byrne.

Španěl José Carreras je předním světovým tenoristou, kterého proslavily zejména interpretace děl Giuseppe Verdiho a Giacoma Pucciniho. Celosvětového úspěchu dosáhl díky své účasti mezi „Třemi tenory“ spolu s Plácidem Domingem a Lucianem Pavarottim. Vanessa-Mae je britsko-singapurská houslová virtuoska, která ve své tvorbě prolíná pop music a klasickou hudbu. Je označována za nejslavnější houslistku současnosti.

Jak se dostat na koncert?
Vstupenky na tento mimořádný charitativní koncert v běžné prodejní síti nekoupíte. Vstup je možné získat pouze od CENTRAL GROUP formou poukázky za stanovenou finanční částku. Zájemci si mohou vybrat z poukázek na místa k sezení v jedné ze sedmi kategorií O2 arény. Podle zvoleného sektoru se odvíjí výše hodnoty poukázky. Speciální nabídkou je pak omezený počet míst do Klubového patra a do VIP Party boxů, kde bude k dispozici po celou dobu večera bohatý raut.

Poukázky na vstup je možné si objednávat již nyní v rámci současné zvýhodněné nabídky, která platí jen pro prvních 50% objednaných poukázek z každé kategorie. Více informací a možnost objednávky míst je k dispozici na www.koncert2014.cz.

Datum:25.06.2014 16:40
Reklama

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Metronome bude letos opět cashless

Metropolitní festival Metronome Festival Prague bude letos opět cashless. Peněženky si tak účastníci mohou nechat doma.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama