Slavnostní otevření Medical Institut

Světlana Nálepková a Medical Institut

20.06.2014 12:30

Největší komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji
Zkušenosti, profesionalita, moderní postupy, individuální řešení, lidský přístup... Tak by se ve zkratce v 5 bodech dalo shrnout 14 let praxe v oboru estetické medicíny, během kterých se nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut stává největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji.

Otevřením nové divize moderní plastické chirurgie uzavírá Institut Krásy dokonalou komplexnost služeb a poskytuje tak klientům všechny možnosti na cestě za vysněným tělem. „Jsme zde pro naše klienty již od roku 2002. Novou divizi plastické chirurgie jsme otevřeli, abychom vyhověli všem přáním a požadavkům našich klientů,“ říká Petra Nováková. „U nás na klinice je věk jenom číslo,“ doplňuje ředitelka Medical Institut.
Moderní nestátní zdravotnické zařízení Medical Institut je součástí Institutu Krásy a nabízí maximální komplexní péči o tvář, tělo, ale i celkové zdraví, se zárukou vysoké úrovně služeb po stránce odborné i kvalitní péče. Zařízení používá moderní techniku a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky. Klinika samozřejmě neustále investuje do nákupu a obnovy nových technologií podle aktuálního vývoje současné estetické medicíny. Ať už Vás zajímá estetická dermatologie, plastická chirurgie, omlazení plazmou, či odstranění vrásek, špičkové laserové centrum, zeštíhlení a moderní tvarování postavy a redukce tuku, bělení zubů nebo třeba fyzioterapie, permanentní make-up, vypadávání vlasů, spánkový lifting, odstranění nadměrného pocení či zvětšení rtů, profesionální tým Medical Institutu je tu k dispozici pro Vás. Provádět se budou především zákroky v lokální anestezii, týkající se obličeje jako např. operace horních a dolních víček, browlift (lifting čela a obočí) a laserová liposukce. Omlazení krevní plazmou vychází z nejnovějších poznatků světové vědy. Klientům je poskytován vysoce odborný a kvalitní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace.

Pod vedením ředitelky Petry Novákové se specialisté a výborný lékařský tým estetického centra Medical Institut pyšní dlouholetou praxí ve svém oboru jak v České republice, tak i na stážích v zahraničí. Tým odborných pracovníků doplňuje kvalifikovaný zdravotní personál a to nejen po stránce odborné, ale i po stránce psychologické. „Plastická chirurgie nám dokáže splnit tajné sny o dokonalém těle, a proto se vyplatí investovat do krásy,“ říká Petra Nováková. „Změna je možná v každém věku! Probuďte v sobě ženu, kterou chcete být,“ doplňuje ředitelka Medical Institut.

Primářem plastické chirurgie se stal MUDr. Jiří Kučera, specialista ze zkušenostmi v Paříži. Jeho specialitou je spánkový lifting, který u nás dělá jako jediný. K významným klientům, kterými se může pochlubit, patří i známá modelka a zpěvačka Carla Bruni. „Klienti si žádají drobné a šetrné úpravy vzhledu, které jim pomohou zvýšit sebevědomí,“ potvrzuje MUDr. Jiří Kučera.

Mezi nejžádanější zákroky patří spánkový lifting. Používá se při poklesu tkání v oblasti středního obličeje a spánkové oblasti. Jedná se o šetrnou moderní techniku a efektivní řešení, které dokáže nahradit i mnohé složité zákroky klasických faceliftů, a právě proto si ve světě velmi rychle získala oblibu. Tato jednoduchá metoda korektivní plastiky dokáže vypnout ty částí obličeje, které jsou nejvíce výrazné na proměny vlivem stáří. Výsledkem je pak mnohem mladší, veselejší a dynamičtější vzhled. Pooperační výsledek je mnohem trvalejší, protože se upravují podkožní struktury (fascie) a nejenom kůže. Velkou výhodou spánkového liftingu je to, že na rozdíl od všech běžných liftingů se jedná o zákrok minimálně invazivní, ambulantní a prováděný v lokální anestezii. Drobné jizvičky, které vzniknou při moderním spánkovém liftingu, jsou snadno schovány v oblasti vlasové části. Jediné co zůstává vidět, je skvělý, přirozeně vypadající výsledek. „Klienti si žádají drobné úpravy vzhledu, které jim pomohou zvýšit sebevědomí,“ říká MUDr. Jiří Kučera.

MUDr. Jiří Kučera studoval v zahraničí na Univerzitě Leonarda da Vinci a působil na stáži v Institutu chirurgie ruky a mikrochirurgie v Paříži. Pracoval na prominentní francouzské klinice plastické a estetické chirurgie La Clinique Pétrarque, kde spolupracoval s nejlepšími plastickými chirurgy z celého světa. Je členem několika odborných společností např. Francouzské společnosti estetické chirurgie, ČLSJEP, GAM atd. a je autorem mnoha publikovaných prací a článků.

Medical Institut spolupracuje s dalšími významnými společnostmi estetické medicíny, jakými jsou INNOAESTHETICS, The Skin Academy BARCELONA (Španělsko), Mesotech, Marllor, Professional Dietetics, Innate (Itálie), W&O (Německo), Cambridge Medical Aesthetics (Velká Británie), Poonglim Pharmatech, Woorchi Mechatronics (Jižní Korea), Plasmolifting (Rusko), Ocusoft (USA), World Academy of Aesthetic Medicine.

Více informací o Medical Institut naleznete zde: www.medicalinstitut.cz
 

Datum:20.06.2014 12:30
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Fotbalisté Pelé a Kylian MBappé součástí Hublot rodiny

Fotbalová legenda Pelé a mladá fotbalová ikona Kylian Mbappé nemají společnou jen vášeň pro fotbal, ale pojí je i přirozenost, společné hodnoty, respekt a láska k životu.

Nový ředitel pánských kolekcí LV

Novým ředitelem pánských kolekcí značky Louis Vuitton se stal Virgil Abloha. První módní přehlídka pro LV proběhne v rámci týdne pánské módy v Paříži.

Lewis Hamilton v Japonsku

Čtyřnásobný mistr světa F1 zamířil na Hokkaidó, aby si zdokonalil své snowboardové dovednosti s některými z nejlepších světových jezdců.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama