Minidovolená každý den
Minidovolená každý den

Minidovolená každý den

10.06.2014 14:00

Ani v parném létě nemusíte slevit ze svých sportovních výkonů. Dostatek možností nabízí pětadvacetimetrový bazén v Balance Clubu Brumlovka – volné plavání i organizované aktivity a vedené lekce. Plavání ochlazuje tělo a i přesto, že energetický výdej je při plavání vysoký, tělesná teplota zůstává v přijatelných mezích. Pokud chcete vyladit plavecký styl a výrazně zvýšit výkonnost, můžete si kromě volného plavání v Balance Clubu dopřát také individuální tréninky pod vedením kvalifikovaných trenérů. Hledáte-li intenzivní pohyb a zároveň pobavení, vyzkoušejte některou z řady vodních aerobních lekcí. Zábavným a přitom efektivním způsobem zvyšují fyzickou kondici, posilují celé tělo, pomáhají redukci váhy a tvarování postavy: aqua aerobic, aqua fit (lekce ve vodě s pomůckami – rukavicemi, činkami apod.), aqua dance, ve vodě se můžete oddávat i latinsko-americkým rytmům během speciálně pro vodní podmínky uzpůsobené aqua zumby. Unikátní lekce na vodních kolech – hydrobike jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, obzvláště pro lidi s nadváhou. Fyzikální vlastnosti vody mají při jízdě příznivý vliv na páteř, klouby, krevní tlak nebo artritidu, svaly jsou nejen namáhány, ale i aktivně masírovány a prokrvovány. Svůj čas má v Balance Clubu Brumlovka i pravidelné plavání s dětmi – vždy ve středu odpoledne a neděli dopoledne.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv vodní aktivitu, příjemnou tečkou bude odpočinek na střešní terase Balance Clubu, oáze klidu v žhavém letním dni. Terasa je pojata v japonském stylu – zenové prostředí tvoří okrasné dřeviny a traviny, fontána s barevnými oblázky či pískoviště s valouny a hrabičkami pro vytváření ornamentů. Kromě pohodlných lehátek jsou k dispozici také lavice z tropického dřeva Bangkirai.
Plavání a vodní aktivity v Balance Clubu Brumlovka jsou ideální a v létě navíc velmi příjemnou formou pohybu a cestou k účinnému spalování kalorií. Po výkonu přijde vhod relaxace na střešní terase klubu.

O Balance Clubu Brumlovka
Balance Club Brumlovka je exkluzivní wellness a fitness klub v Praze 4 nabízející již sedm let nadstandardní služby v oblasti sportu a relaxace. Klub se nachází v administrativním komplexu BB Centrum v budově Brumlovka a na ploše 5000 m2 zde najdete moderní fitness a cardio zónu, tři sály na aerobní lekce, 25 m plavecký bazén, relaxační zázemí se saunami, párou a tepidariem, masáže a kosmetická ošetření, fyzioterapii, solárium, dětský koutek, fitness bar či střešní terasu s lehátky a slunečníky.

Datum:10.06.2014 14:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama