Minidovolená každý den
Minidovolená každý den

Minidovolená každý den

10.06.2014 14:00

Ani v parném létě nemusíte slevit ze svých sportovních výkonů. Dostatek možností nabízí pětadvacetimetrový bazén v Balance Clubu Brumlovka – volné plavání i organizované aktivity a vedené lekce. Plavání ochlazuje tělo a i přesto, že energetický výdej je při plavání vysoký, tělesná teplota zůstává v přijatelných mezích. Pokud chcete vyladit plavecký styl a výrazně zvýšit výkonnost, můžete si kromě volného plavání v Balance Clubu dopřát také individuální tréninky pod vedením kvalifikovaných trenérů. Hledáte-li intenzivní pohyb a zároveň pobavení, vyzkoušejte některou z řady vodních aerobních lekcí. Zábavným a přitom efektivním způsobem zvyšují fyzickou kondici, posilují celé tělo, pomáhají redukci váhy a tvarování postavy: aqua aerobic, aqua fit (lekce ve vodě s pomůckami – rukavicemi, činkami apod.), aqua dance, ve vodě se můžete oddávat i latinsko-americkým rytmům během speciálně pro vodní podmínky uzpůsobené aqua zumby. Unikátní lekce na vodních kolech – hydrobike jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, obzvláště pro lidi s nadváhou. Fyzikální vlastnosti vody mají při jízdě příznivý vliv na páteř, klouby, krevní tlak nebo artritidu, svaly jsou nejen namáhány, ale i aktivně masírovány a prokrvovány. Svůj čas má v Balance Clubu Brumlovka i pravidelné plavání s dětmi – vždy ve středu odpoledne a neděli dopoledne.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv vodní aktivitu, příjemnou tečkou bude odpočinek na střešní terase Balance Clubu, oáze klidu v žhavém letním dni. Terasa je pojata v japonském stylu – zenové prostředí tvoří okrasné dřeviny a traviny, fontána s barevnými oblázky či pískoviště s valouny a hrabičkami pro vytváření ornamentů. Kromě pohodlných lehátek jsou k dispozici také lavice z tropického dřeva Bangkirai.
Plavání a vodní aktivity v Balance Clubu Brumlovka jsou ideální a v létě navíc velmi příjemnou formou pohybu a cestou k účinnému spalování kalorií. Po výkonu přijde vhod relaxace na střešní terase klubu.

O Balance Clubu Brumlovka
Balance Club Brumlovka je exkluzivní wellness a fitness klub v Praze 4 nabízející již sedm let nadstandardní služby v oblasti sportu a relaxace. Klub se nachází v administrativním komplexu BB Centrum v budově Brumlovka a na ploše 5000 m2 zde najdete moderní fitness a cardio zónu, tři sály na aerobní lekce, 25 m plavecký bazén, relaxační zázemí se saunami, párou a tepidariem, masáže a kosmetická ošetření, fyzioterapii, solárium, dětský koutek, fitness bar či střešní terasu s lehátky a slunečníky.

Datum:10.06.2014 14:00
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama