Zpestřete si podzim a vyrazte do hor nejen na dobré jídlo

18.09.2012 00:00

Předsudek, že se člověk může zrelaxovat jen přes léto nebo zimu je neopodstatněný. Kdy jindy než právě na podzim si můžete vychutnat desítky odstínů jednotlivých barev, které jsou balzámem nejen pro oči. Jedinečné malířské plátno měnící se přírody můžete spatřit v Grund Resortu Golf&Ski, který je zasazen do krásné krkonošské krajiny s výhledem na Sněžku a Černou horu.

Vyzrajte na náročnější terén holemi

Pod dohledem proškolených instruktorů můžete vyšlápnout do blízkého i vzdálenějšího okolí a zároveň se naučit správné technice chůze s holemi, která má svůj původ ve Finsku. Nordic walking koordinací rukou a nohou sladí hrubou motoriku vašeho těla a zlepší svalovou souhru, což ocení nejen golfisté, kteří se mohou vyřádit na 18jamkovém hřišti, které obklopuje Grund Resort Golf&Ski. Díky Nordic walkingu můžete zlepšit krevní oběh, okysličování organismu a dopřát plícím čistý vysokohorský vzduch. Navíc se vám touto netypickou procházkou lepší nálada, snáze odbouráte stres a nastartujete metabolismus.

Hurá do wellness

Po absolvování příjemné svěží túry neváhejte zavítat do wellness zóny Grund Resortu Golf&Ski a zregenerovat se v bazénu, vířivce nebo se nahřát v sauně. Znaveným údům pak jistě přijde vhod i masáž. Vybrat si můžete z klasických či sportovních masáží nebo vyzkoušet trochu exotiky. Novinkou mezi masážemi, která by neměla uniknout vaší pozornosti, je tibetská masáž zvukem. Jedinečný masážní rituál je výjimečným prožitkem a výrazně se odlišuje od ostatních typů masáží, a to jak průběhem, tak i dlouho přetrvávajícím výsledkem. Lidský dotek spolu se zvukovými vjemy dodává vašemu tělu energii i vitalitu, sníží napětí a zlepší spánek.

Jídlo má být zážitek

Relaxační den pak můžete završit návštěvou hotelové restaurace, která uspokojí všechny vaše smysly. Pokrm samotný vás zaujme nejen kvalitou a zpracováním surovin, ale také kombinací chutí, vůní
a samozřejmě samotným aranžmá. Zdejší kuchyni velí mladý šéfkuchař Jiří Středa, který přes (nebo právě pro) svůj věk propaguje zcela originální pojetí tradičních českých i mezinárodních pokrmů, používá sezónní čerstvé suroviny a dává si velmi záležet také na výtvarném pojetí svých pokrmů. O výběr vhodného vína se nemusíte starat a bez obav ho můžete svěřit do rukou místního sommeliera Daniela Gärtnera. To vše na místě, kde se snoubí jedinečnost přírody s tvořivostí architektů a designérů.    

O hotelu Grund Resort Golf&Ski

4. září 2009 se v Mladých Bukách otevřel Grund Resort Golf&Ski, projekt rodinné společnosti Grund, která v obci úspěšně podniká již od roku 1990. Na místě, kde dosud stálo 9jamkové hřiště, se nově pod hlavičkou Grund Resort Golf&Ski otevřelo 18jamkové hřiště a 4hvězdičkový hotel s relaxační zónou a restaurací. Součástí Resortu je i lyžařský areál.
Datum:18.09.2012 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama