Hotel Savoy hostil 9. profesní setkání magazínu Best of

Dne 19. května se uskutečnilo v pražském hotelu Savoy tradiční, v pořadí již 9. profesní setkání magazínu Best of a hlavního partnera, kterým nebyl nikdo jiný, než nově zrekonstruovaný hotel Savoy.

McFerrin na JazzFestBrno

Bobby McFerrin a Chick Corea se v červnu postarají o velkolepé finále JazzFestBrno.

Aukce pro organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. byla úspěšná

Charitativní aukci zážitků, která se konala v uplynulém týdnu v hotelu Hilton Old Town Prague, lze skutečně vyhodnotit jako akci s dobrým cílem na skvělé úrovni.

Křest nového čísla MENHOUSE se vydařil

Luxusní pánský časopis MENHOUSE pod vedením nového šéfredaktora Davida Radila byl pokřtěn v prostorách pražského Casina Admiral Bohemia.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Hvězdy americké jazzové scény na festivalu Mladí Ladí Jazz

Letošní duben se opět stane měsícem jazzu! Šestý ročník festivalu Mladí Ladí Jazz totiž přiveze to nejzajímavější ze současné především americké jazzové scény.

Dokonalý dvojník Karla Rodena se zařadil mezi světové velikány ...

Karel Roden, ač plachý člověk, ale jako herec patří mezi českou hereckou elitu! Zahrál si například s Robertem de Niro či Mr. Beanem.

Václav Florian se nechal příjemně ovlivnit pop-artem

Václav Florian se rozhodně nebojí barevné nadsázky. Zachycuje ženskou tvář, zaměřuje se na její výraz, avšak redukuje tvar a objem, což se obzvlášť ženám líbí. Sám říká: „Ženy jsou krásné díky své tajemnosti a tajemné svou krásou.“

Dogpoint měl štěstí, má aktivní podporovatele a patronky

Také máte pocit, že řada akcí má své patrony pouze formální? Tak to rozhodně neplatí v případě VIP slečen Patricie Solaříkové, Sandry Novákové a Lenky Zahradnické.

Reklama
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
TWITTER
AKCE
31.01.2022

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.