Film v hollywoodském stylu. V hlavní roli - Vy

14.08.2013

Máte svůj tajný sen zahrát si ve filmu? Můžete si ho snadno splnit. Vymyslete si téma, svou roli a můžete mít vlastní film podle vašeho přání, a to ve velkém stylu.

Vlastním filmem můžete originálně představit svou firmu, sami sebe, oznámit důležitou událost ve vašem životě nebo si prostě jen zablbnout s přáteli a splnit si tak svůj sen.

Náš časopis pro vás takové natočení netradičního krátkého filmu, v tomto případě svatebního oznámení, vyzkoušel. Zjistili jsme, co to obnáší a co to stojí – psychicky, fyzicky
i finančně. Zaúkolovali jsme tím naši externí stylistku, která úzce spolupracuje s malým, ale mezinárodně uznávaným studiem Otash-uz. A jelikož je natočení celovečerního filmu velmi nákladná věc, spokojili jsme se se svatebním trailerem, který vlastně láká hosty ne na konečný film, ale na svatbu.

Jak jsme točili „náš“ akční trailer - Mr. Jan & Mr. Janine
Hned na úvod se musíme pochlubit, že jsme kromě našeho prvního čísla časopisu Menhouse ve filmu (jako úvodní rekvizity), dosadili i ředitele našeho vydavatelství Ing. Zbyška Serafína a také art directora Dalibora Konopáče. Trailer je dlouhý 4 a půl minuty a jeho natáčení zabralo dva a půl dne. Ve filmu hraje celkem 13 (ne)herců, a s akčními scénami pomáhali 3 profesionální kaskadéři. Proč režisér vybral schválně neherce (mimo potřebných profesionálů kaskadérů)? Hlavním cílem bylo ukázat, že hercem může být kdokoliv, pokud dostane potřebnou průpravu a péči. Hlavními postavami jsou krásná nevěsta Janine Alexander a sympatický zabiják Jan Havlovic. Akční trailer v hollywoodském stylu je jedním velkým a stylovým svatebním oznámením.

Pan a paní Smithovi
„Vybrala jsem si jako téma našeho svatebního oznámení svůj oblíbený film Pan a paní Smithovi s Bradem Pittem a Angelinou Jolie,“ říká Janine Alexander, která je v civilním životě stylistkou a modelkou, a pro firmu Otash-uz dělá produkci, vizážistku a stylistku.
Svatební oznámení zaujme nejen svojí filmovou podobou, ale také samotným tématem s netradičním koncem. Ve svatebním traileru se objeví kromě našeho časopisu i řada zbraní a akčních scén. Zbraně jsou samozřejmě atrapy, ale i s nimi je nutné umět zacházet, aby člověk nevypadal při akci jako amatér. Herci – zabijáci tak před natáčením absolvovali školení o držení zbraní a zacházení s nimi. Aby hlavní postava ženicha vypadala jako opravdový akční hrdina, musel Jan Havlovic absolvovat trénink s opravdovými kaskadéry. A spolupracovali s námi ti nejlepší profíci - Lukáš Holub, (3.TG stupeň ve Wing Tsunu - Nejvyšší stupeň v ČR) Petr Bozděch, (2.TG stupeň ve Wing Tsunu) a Ondřej Malina (5.Dan Aikido). Sehrát uvěřitelnou bojovou scénu není jen tak, o tom by mohl vyprávět sám hlavní hrdina. „Prošel jsem několikahodinovým tréninkem během dvou dnů a bylo to skutečně náročné,“ říká hrdina Jan Havlovic, v civilu herec a model.

Za kamerou
Kromě přípravy akčních scén s kaskadéry a zacházení se zbraněmi svou důležitou roli za kamerou hráli i filmoví maskéři. O speciální make up – jako modřiny a krev se postarala maskérka Monika Cabáková. Namalovat při natáčení v HD kvalitě pořádnou bouli, monokl i modřinu není žádná sranda. Jednoduchý filmový make up zvládla, i při produkci a hraní hlavní role, vizážistka Janine. A o účesy hlavních herců pečoval výborný kadeřník Tomáš Arsov.
V neposlední řadě je nejdůležitější věřit režii a kameře. Klient musí vědět, že i když mu natáčení různých scén na přeskáčku přijde nelogické a chaotické, zkušený režisér má svoji strategii. A režisér a kameraman v jednom Otabek Djuraev patří mezi veliké talenty s mezinárodní zkušeností. Teprve 25ti letý mladý ambiciózní muž, původem z Tashkentu (Uzbekiskán), který vystudoval New York Film Academy, již získal vysoké ocenění profesionálů z USA. Jeho krátký film The Keeper, byl vybrán jako nejlepší diplomová práce jeho ročníku. Ruku v ruce se spolehlivou produkcí, mohou vznikat opravdové filmové triky.


 

Autor:Redakce Menhouse
Datum:14.08.2013
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama