MENHOUSE - TISKOVÁ KONFERENCE

10.09.2012

Dne 28. 8. 2012 proběhla za účasti celebrit, médií a VIP klientů v restauraci Podolka (Podolské nábřeží -- Přístav 1, Praha 4) první tisková konference luxusního pánského časopisu MENHOUSE. Ve stejný den byl spuštěn internetový portál časopisu www.menhouse.eu, který pokřtila modelka Kateřina Sokolová šampaňským značky Pol Roger - výhradní dodavatel na britský královský dvůr (toto šampaňské bylo na svatbě prince Wiliama s Kate). Bylo představeno vedení časopisu i redakce a poté se slova ujal šéfredaktor Ivo Mikolášek.

Celá akce proběhla v luxusním stylu, nechyběl červený koberec, příjezd moderátorky Nikol Moravcové a ostatních celebrit a modelek v jaguáru, krásné hostesky Menhousky v oblečcích značky Obsessive, vystavená auta od DREAM CARS: Lamborghini Gallardo a Ferrari California, kvalitní vína, grilovaná masíčka, plavba po Vltavě...

Mediální skupina Menhouse a.s., jejíž vlajkovou lodí je časopis Menhouse a portál www.menhouse.eu, disponuje třemi tištěnými tituly (Domino, Byty domy zahrady, Menhouse) s 200.000 čtenáři. Dále internetovými portály s měsíční návštěvností 400 000 uživatelů a skupinami na sociální síti Facebook, kde máme přes milion fanoušků.Ing. Zbyšek Serafín (finanční ředitel): „Naším cílem je vybudovat silnou mediální skupinu, jejíž vlajkovou lodí bude časopis Menhouse a internetový portál www.menhouse.eu. Jsem přesvědčený, že díky zahraničnímu investorovi, který nám poskytuje kvalitní zázemí a potřebný kapitál, se brzy pro naši cílovou skupinu staneme jedničkou na trhu."

Mgr. Dalibor Konopáč (art director): „Naším záměrem je tvořit tento luxusní pánský časopis Menhouse netradičním stylem a to tak, aby jeho zpracování, fotografie a celkové kreativní pojetí působily zajímavým a neotřelým způsobem. Chceme přinášet kvalitní fotostory focená v zahraničí na vybraných luxusních místech a dopřát našim čtenářům co nejvíce autentický zážitek."

Ivo Mikolášek (šéfredaktor): „Pro naši cílovou skupinu chceme být rádcem, který za naše čtenáře vše vyzkouší a poté jim poradí, jak kvalitně investovat své peníze od delikátního jídla, po adrenalinové zážitky, kvalitní obleky, luxusní dovolené a drahá auta. Lahodit oku každého muže budou v decentním stylu svlečené nádherné ženy. Samozřejmostí jsou zajímavé články a reportáže. Časopis MENHOUSE poradí muži-gentlemanovi, který si nechce jen hrát, jak si ulehčit život."


Více info na: http://www.menhouse.eu

Podkres: The Asteroids Galaxy Tour - Heart Attack (New Single 2012)
Check out: www.theasteroidsgalaxytour.com

Autor:Ivo Mikolášek - šéfredaktor
Datum:10.09.2012
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama