Magický vánoční film

09.11.2017

Nový vánoční film H&M je opět plný hvězd – můžete v ní vidět americkou raperku Nicki Minaj, která si vněm zahrála po boku charizmatických herců Jesse Williamse a Johna Turturra. Film, který originálním způsobem zachytává kouzlo Vánoc, natočil renomovaný režisér Johan Renck.

Moderní pohled na klasickou pohádku, kde malá holčička porazí ďábelského bratra Santa Klause a zachrání tak vánoční svátky od sobeckosti. Nicki Minaj je ve filmu matkou holčičky a zároveň vílou jménem Wisest Thingy. I Jesse Williams tady hraje také dvojroli – je otcem holčičky, ale také nadpřirozenou superrychlou bytost. John Turturro zase ztvárňuje jak Santa Klause, tak I jeho ďábelského bratra.

Miluji tento film a hlavně vzkaz, který v sobě nese. Líbí se mi, jak se malá holčička, která se skrývá v každém z nás, stává velikou hrdinkou. Mám moc ráda vánoční svátky, tu magii, co v sobě nesou,” říká Nicki Minaj.Nádherné módní kousky a doplňky na sváteční období, které můžete vidět I ve filmu, najdete v prodejnách H&M a na hm.com už od 9. listopadu.

Plná verze vánočního filmu bude ke stažení na hm.com od 28. listopadu.

Autor:redakce Menhouse
Datum:09.11.2017
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama