ERDEM x H&M

26.10.2017

Baz Luhrmann, známý filmový tvůrce a vizionář, vytvořil exkluzivně pro ERDEM x H&M jedinečný film „THE SECRET LIFE OF FLOWERS“. Ten je zasazen do impozantního venkovského sídla a hrají v něm herci, modelky a modelové. Ve filmu také poprvé zazní nová skladba „HYPNOTISED“, kterou exkluzivně pro tento film vytvořila skupina Years & Years. Baz tento film pojal jako celovečerní dílo, a je v něm tedy veškerá vášeň, drama a energie, díky nimž se Baz stal jedním z nejvýznamnějších žijících filmových tvůrců.Chtěl jsem, aby byl tento film jako celovečerní snímek. Jedná se o velmi moderní příběh lásky zasazený do prostředí venkovského domu, který v sobě skrývá spoustu tajemství a slouží jako určitá metafora pro naši dobu – okolní svět je krutý, ale věci, na kterých opravdu záleží, vyrůstají uprostřed věčného jara,“ říká Baz Luhrmann.

Jeho film pro ERDEM x H&M se odehrává v mysteriózním venkovském sídle, kde panuje „věčné jaro“. Dům je jako určitý soukromý svět, který – pod vlivem uznávaných květinových vzorů značky ERDEM – je naplněn spoustou květů. Když se tam sjedou mladí přátelé, začne se rozvíjet magický milostný trojúhelník, jehož hlavní hrdiny ve filmu ztvárnili začínající herci Tom Rhys Harries, Hero Fiennes Tiffin a Ruby Dagnall.

Společně s nimi se ve filmu objeví renomovaná herečka Harriet Walter a také topmodelky Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hartzel a top modelové Fernando Cabral, Neels Visser a Tony Ward. V celém filmu Baz využíval kousky z kolekce ERDEM x H&M, pomocí nichž definoval postavy a posouval vyprávění. Nová skladba skupiny Years & Years zase vystihuje pozitivní náladu, přátelství a lásku.

Baz Luhrmann vytvořil některé z nejoblíbenějších filmů naší doby. Režíroval například Moulin Rouge, film na motivy hry Williama Shakespeara Romeo a Julie, film Velký Gatsby a Tanec v srdci a nedávno vytvořil televizní seriál The Get Down.


Kolekce ERDEM x H&M bude k dostání od 2. listopadu v Nákupní galerii Myslbek v Praze a na hm.com.

Autor:redakce Menhouse
Datum:26.10.2017
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama