Crazy About Tiffany´s

24.02.2016

Crazy About Tiffany´s je nezávislý dokumentární film přinášející jedinečný pohled do zákulisí legendární klenotnické značky. Film natočil a režíroval Matthew Miele a jedná se o jediný autorizovaný dokument o značce Tiffany, která k jeho vzniku poskytla exkluzivní přístup a informace. Divákům se tak naskytne unikátní možnost navštívit zářivý svět Tiffany & Co., podívat se, jak vznikají skvostné šperky z nejvzácnějších drahokamů světa, připomenout si nejlepší filmové okamžiky, ve kterých si legendární modrá krabička zahrála, a objevit značku i očima celebrit, které Tiffany & Co. milují. Těšit se můžete na Jessicu Biel, Katie Couric, nejznámější stylistky celebrit Rachel Zoe a Kate Young, nebo slavného režiséra Baze Luhrmanna, který s Tiffany spolupracoval při natáčení filmu The Great Gatsby.

Crazy About Tiffany´s zavede diváky i do historie, psané od roku 1837, kdy Charles Lewis Tiffany otevřel v New Yorku malý krámek s luxusními dárkovými předměty, ze kterého se postupně stal světový fenomén a nedílná součást americké kultury. Film představuje Tiffanyho legendární šperky, díky nimž se značka stala ikonou nadčasové elegance a dokonalého stylu, ale také odhaluje zákulisí světa celebrit a vliv značky na moderní pop-kulturu.

Jedná se již o druhý film režiséra Mieleho odhalující svět módy a luxusu. Jeho prvním filmem z tohoto prostředí byl divácky velmi úspěšný Scatter My Ashes at Bergdorf’s. Nový film pro distribuci zakoupilo Gravitas Ventures a bude dostupný také přes Tugg.com.

Premiéra Crazy About Tiffany´s byla 19. února v USA, a v následujících dnech má být potvrzeno datum evropské distribuce.


Autor:redakce Menhouse
Datum:24.02.2016
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama