BeoLab 90

05.11.2015

BeoLab 90 – je revoluční výrobek v oblasti zvukových a přehrávacích zařízení. Jedná se o nový špičkový reproduktor od společnosti Bang & Olufsen, který nabízí spotřebitelům dosud nevídanou úroveň řízení akustiky a výkonu zařízení.



Špičkové zařízení s designem od Frackenpohl and Poulheim o hmotnosti 135 kg ve vás zanechá nezapomenutelný hudební zážitek. Má tvar pětiúhelníku a černá látka, která jej pokrývá, má tvar kosočtverce a napíná se nad ovládací jednotkou jako plachta. Díky ní má BeoLab 90 unikátní vzhled a vypadá působivě.

Z technického hlediska uplatňuje BeoLab 90 celou řadu jedinečných přístupů, díky nimž si můžete doma vychutnat špičkový a vysoce kvalitní zvuk.

  • Špičková inovace s radikálně přesným inscenováním zvuku.
  • Výjimečná flexibilita s ohledem na úpravu a umístění v místnosti.
Materiály: hliník, tkanina a dubové dřevo
Rozměry: (Š x V x H): 23,5 x 125,3 x 74,7 cm
Hmotnost: 137 kg kus

Kontakt
KD ELEKTRONIKA s.r.o., Jáchymova 4, Praha 1

Společnost Bang & Olufsen založili v roce 1925 v dánském městě Struer Peter Bang a Svend Olufsen, dva mladí vynálezci a inženýři, kteří usilovali o to, aby lidé mohli poslouchat záznam zvuku ve vysoké kvalitě. Od té doby se značka stala ikonou kvalitního výkonu a špičkových konstrukčních řešení, a to zejména díky své dlouhodobé kvalitě, tradici a díky obrovské pozornosti, kterou společnost věnuje špičkovému výzkumu a vývoji.
Společnost Bang & Olufsen si nadále udržuje postavení jedné z neiinovativnějších firem v Dánsku a rozšířila v minulých letech svoji činnost, v rámci níž se věnovala zejména integrovaným audio a video řešením pro domácnosti, také na další oblasti, jako je pohostinství a automobilový průmysl. V důsledku toho její nynější výrobní sortiment ztělesňuje její rozsáhlé zkušenosti v oblasti výrobků pro domácnost, jakož i pro použití v autě i na cestách. Další informace o společnosti Bang & Olufsen naleznete na adrese
www.bang-olufsen.com.

Autor:redakce Menhouse
Datum:05.11.2015
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama