Louis Vuitton Series 3

03.07.2015

Series 3 je pokračováním procesu vizuálního objevování, který začal s příchodem Nicolase Ghesquièra.

Třetí kampaň v tomto cyklu kombinuje fotografické pohledy Juergena Tellera a Bruceho Webera na kolekci podzim/zima 2015-2016.Oba fotografové se zaměřili na různé ženy, které Nicolas Ghesquière vybral, aby zhmotnily ideál značky Louis Vuitton. Herečky, známé modelky i nové tváře – různého věku i národnosti – spojuje to, že jejich osobnost oslovila Nicolase Ghesquièra.

Na fotografiích Juergena Tellera se představí Alicia Vikander, Jennifer Connelly, Liya Kebede, Fernanda Ly a Angel Rutledge v utopickém domě, který si sochař budoval celý svůj život. Prostředí odráží Nicolasův vášnivý zájem o modernistickou architekturu.

Freja Beha, Rianne van Rompaey a Julia Merkelbach na černobílých fotografiích Bruceho Webera pózují na historickém letišti. Lokalita odkazuje na téma cestování a abstraktní geometrie letiště vytváří dojem filmového příběhu.

www.louisvuitton.com
#LVSeries3

Autor:redakce Menhouse
Datum:03.07.2015
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama