Racing Party 2014

24.11.2014

Letošní Racing Party Nr.9 se koná v klubu Hany Bany, Tř. 5. Května 1640/65, Praha 4 - pod Kongresovým centrem Praha na metru C - Vyšehrad, clubhanybany.cz. Startujeme ve 20:00, kdo přijde včas, má tak hodinu na to pohovořit s top českými závodníky a vzít si autogram, než se zaparkují u barů. Aktuální seznam dorazivších rychlíků najdete na fb/RacingPartyCZ. Čekají vás premiéry nových videí, módní přehlídka a hlavně skvělá partymuzika v podání jedněch z nejlepších současných českých DJs a dvou famózních kapel. Vaši taneční jízdu přeruší jen pohled na krásné stroje, a rychlé historky od české závodní (silniční motorky - Indi, Kamil Holán, Lukáš Pešek, Mára Červený, Honza Halbich, Ondra Ježek, dakarový David Pabiška, motokrosoví Petr Bartoš a Martin Michek, plochodrážníci Josef Franc a nezkrotný zabiják Václav Milík, supermoto Pavel Kejmi Kejmar, okruhový junior Oliver König, auta - formulový bůh Josef Král, rallye raketa Martin Semerád, český Ken Block - Martin Hudec, drifteři Marco Zakouřil, Matyáš Vaněk a Michaela Sacherová, princezna okruhů Gabriela Jílková) a kaskadérské elity (Martin Krátký, Mirek Frey,...).Kulturnímu line-upu letos na taneční stagi dominují Atmo Music. Necháte se na photostage Nikon zvěčnit v sedle závodního stroje? Nezapomeňte si pak svou old-school skutečnou papírovou fotku také odnést domů, ať máte co ukazovat potomkům/rodičům/manželkám ;-) Kdo s sebou nevezme všechny partychtivé přátele, nezaslouží titul Party Animal of the Year, a rozhodně od nich nedostane pochvalu před nastoupenou jednotkou přítomných barmanů. Kdo chce detaily, ať sleduje aktuální zprávy zde na Facebooku. Faktem je, že na místě uvidíte pár strojů, které jste ještě neměli možnost v ČR vidět, případně je jejich výskyt velmi řídký.

  • Pokud vás zajímá něco o historii Racing Party, podívejte se na fotky a videa z minulých akcí. ZDE!
  • Pokud chcete vědět víc o lidech, kteří akci připravují, nebo o spolupařících vytrvalcích, najděte si profil na Facebooku, a tam pozvánku na akci.
  • Chcete-li přijít na skvělou muziku, potkat ty nejlepší závodníky na dvou i čtyřech kolech osobně, nebo jen nasát atmosféru a každoroční dobrou náladu lidí, kteří milují party, benzín a život v rychlé stopě, jste nám vždy vítáni!
Společenský styk s touto subkulturou vám usnadní, pokud:
  • je pro vás pohár častěji napůl plný, než napůl prázdný
  • umíte se chovat slušně jeden k druhému a zejména k opačnému pohlaví
  • nebojíte se lidí a máte je dokonce rádi
  • umíte se bavit v davu, aniž by vás uváděla blízká přítomnost jiných lidí k nepříčetnosti
  • nechodíte se na akce porvat pro nic za nic
  • jste zamilovaní do života se vším dobrým i zlým, co přináší
www.racingparty.cz

Autor:redakce Menhouse
Datum:24.11.2014
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama