Svůdná a sexy Tereza Maxová ve víru bublinek

21.11.2014

Naši známou českou topmodelku Terezu Maxovou můžete již nyní vidět na televizních obrazovkách v nové reklamní kampani Bohemia Sektu, kde se elegantním a dravým tangem „Rozehrávají společné okamžiky“. Jestli sdílení šťastných chvil, vášeň a smyslnost hrají v kampani hlavní roli, posuďte sami.„Spojením smyslného tanga, nádherné Terezy Maxové a hlavně Bohemia Sektu navozujeme atmosféru společného sdílení malých a velkých životních radostí. Tango dodává ději eleganci, vášeň a smyslnost. To jsou hodnoty, které chceme aktuálně ve spojení s Bohemia Sektem komunikovat,“ popisuje koncept Martin Fousek, marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT.

Tip na sekt: Svou roli ve spotu hraje tradiční a obíbený Bohemia Sekt demi sec. Proslulé šumivé víno, které si již více než 40 let získává milovníky sektů svou harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní. Pro jeho výrobu sekundárním kvašením francouzskou metodou Charmat jsou vybírána vysoce kvalitní bílá vína a ta jsou do základního cuvée pečlivě sestavována podle originální receptury. Cena 125 Kč, dostupné na www.osobnivinoteka.cz.

Video ze zákulisí naleznete ZDE!

Autor:redakce Menhouse
Datum:21.11.2014
Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama