Italská móda má prostě šmrnc!

Hrubešová, Lutovská a Machálková se shodly, že milují italskou preciznost a za všech okolností se snaží vypadat skvěle. Všechny se tedy s nadšením zúčastnily slavnostního otevření luxusního butiku LIU JO v centru Prahy.

Cool kolekce od Harley-Davidson

Slavná motocyklová značka Harley-Davidson boří svou kolekcí oblečení Black Label, spjatou s motocykly řady Dark Custom, zažité mýty!

Elegantní a vášnivý parfém

Nová vůně EMBLEM INTENSE od Montblanc pro muže má v sobě vše, co je pro slavnou značku typické a povyšuje svou předchůdkyni EMBLEM do nové dimenze.

Pro Petru Kociánovou je spokojenost zákaznice největší odměnou

Hlavní plesová sezona se blíží ke svému závěru a vy jste stále nezazářila? Když už nevíte kudy kam, navštivte právem ceněnou módní návrhářku Petru Kociánovou.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Správný oblek na míru

Pokud vybíráte vhodný pánský oblek měli byste se především soustředit na střih, zpracování a jeho celkovou konstrukci. Čemu se vyvarovat?

30 leté výročí DYRBERG/KERN

Módních značek je mnoho, avšak ne každá se může chlubit tím, že za ní stojí konkrétní osobnost jako Gitte Dyrberg a Henning Kern.

Mykita + Maison Martin Margiela

Toto spojení přináší exkluzivní kolekci brýlí, která zaujme všechny milovníky designu a výjimečných brýlových obrouček.

První motýlkářství v ČR

Krispol Store otvírá první unikátní motýlkářství v ČR. Dílna spojená s showroomem nabízí mužům nahlédnout i přímo do výroby motýlků a mnohé další.

Reklama
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
TWITTER
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.