Harley-Davidson hledá jezdce!

Harley-Davidson hledá vášnivého motorkáře, který během dvou letních měsíců uskuteční jízdu napříč Evropou. Jde doslova o práci snů!

Baillon Collection v ČR

Veteráni z nedávno nalezené sbírky Baillon Collection potvrdili kulturní význam těchto automobilů. Modely z této sbírky budou i v České republice.

Čas na změnu

Hyundai i30 se brzy na českém trhu objeví ve své upravené podobě. Ještě předtím jsme ale otestovali její aktuální variantu. Nemá se za co stydět.

Na motorky do Holešovic!

Už za pár dnů v Praze vypuknou velké oslavy. Na výstavišti v pražských Holešovicích se bude opět konat tradiční veletrh Motocykl!

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Sezóna veteránů se blíží!

Obliba historických automobilů v České republice neustále stoupá. Navíc se blíží začátek sezóny. Zemí číslo jedna s auto veterány je Velká Británie.

Čechům se líbí Ford Mondeo!

Nový Ford Mondeo zažívá úspěšný vstup na český trh. Odborná novinářská porota ho zvolila za finalistu ankety „Auto roku 2015 v ČR“.

Kvalitní pneumatiky pro Vaše auto

Připravte se na letní sezónu v předstihu a vyberte si nové kvalitní pneumatiky od renomovaného výrobce pneumatik Continental.

Ford Mustang konečně v Evropě!

Evropští zákazníci si ode dneška mohou nakonfigurovat a objednat nový Ford Mustang. Poprvé ve své půlstoleté historii je k dispozici Evropanům.

Reklama
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
TWITTER
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.