Spartan Race….. pochopíš až v cíli!
Spartan Race….. pochopíš až v cíli!
Spartan Race….. pochopíš až v cíli!

Spartan Race...pochopíš až v cíli!

05.05.2014 08:00

Krev, pot, slzy, odhodlání, těžká dřina, pocit vyčerpání ale i vítězství a překonání sebe sama. Do Čech míří opět legendární akce Spartan Race. Extrémní terénní překážkový závod nabízí směs adrenalinových zážitků, vyčerpávajících momentů a slastného vyvrcholení na pokraji sebezničení. Každý člověk v sobě skrývá touhu překonávat výzvy a posunout tak své vlastní hranice.

Spartan Race je ideální pro všechny, kteří chtějí ukázat co v nich je. Muži tak jasně naznačí poslednímu zbytku dívek ve svém okolí, který o ně ještě nestojí, že právě oni jsou nebetyčnými hřebci bez prahu bolesti. Pro ženy je zase výzvou předvést extrémní výkon a ukázat všem, že nejsou tak křehké jak se na první pohled může zdát. Spartan Race je jako dobývání pásu cudnosti, bude vás to bolet, budete toho chtít nechal, ale když to všechny překonáte, přijde vyvrcholení, cíl! Orgasmus vlastních fyzických sil!

Sparťané v antickém Řecku neplatili za skvělé stratégy. Spartští vojevůdci v čele s králem Leonidem I. nikdy nezkoumali taktiku boje. Sebezničujícím drilem dosáhli všeho, porazili i početnější armády, ptáte se jak? Protože neznali bolest. Neznali slovo prohra. Tahle myšlenka se nyní přenesla o více než dva tisíce let vpřed a ukotvila se v myšlence právě závodu Spartan Race.

Základním závodem se Spartan Sprint, jenž sestává z pětikilometrového běhu, při kterém potkáte minimálně patnáct překážek rozmístěných po celé délce běhu. Šplhání na lanech, brodění se v bahně, přeskakování ohňů nebo plazení pod ostnatým drátem. Vyčerpávající dřina, kterou však zvládnou průměrní muži, stačí chtít! Nemusíte vypít dvacet piv nebo sbalit pět holek za večer, abyste si připadal jako nadčlověk. Stačí jít do Spartan Race!

Spartan Sprint se poprvé v letošním roce uskuteční již koncem května v Liberci, kde budou připraveny nové překážky a pět kilometrů dlouhá trať kolem Ještědu. V létě na něj pak na Klínovci volně naváže náročnější díl podniku – Super Spartan v podobě třináctikilometrové tratě, na kterých bude více než dvacet překážek. Třešničkou na pomyslném dortu pak bude ještě tvrdší Spartan Beast, kde bude na závodníky čekat dvacetikilometrová trať posetá minimálně 26 překážkami.

Otestujte svou vytrvalost, rychlost, zručnost a odolnosti i vy! Stačí se zaregistrovat na www.spartan-race.cz a začít trénovat.

Pro takovou akci je ale potřeba zajistit i kvalitní vybavení. Dlouhodobým partnerem extrémního závodu je firma Reebok, která v letošním roce připravila přímo pro Spartan Race speciální kolekci vybavení. Například boty Reebok Terrain Series Super jsou přímo předurčené k překonávání překážek a podmanění i toho nejdrsnějšího terénu. Obuv je navržena speciálně pro rychlý pohyb v nejtěžším terénu a poskytuje chodidlu potřebnou stabilitu a ochranu. Bota je zároveň designovaná na odvod vody a pohyb v blátivém a kluzkém terénu, dokonce je uzpůsobená i ke šplhu na laně. Vašemu vítězství tak nestojí nic v cestě!

Datum:05.05.2014 08:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama