Spartan Race….. pochopíš až v cíli!
Spartan Race….. pochopíš až v cíli!
Spartan Race….. pochopíš až v cíli!

Spartan Race...pochopíš až v cíli!

05.05.2014 08:00

Krev, pot, slzy, odhodlání, těžká dřina, pocit vyčerpání ale i vítězství a překonání sebe sama. Do Čech míří opět legendární akce Spartan Race. Extrémní terénní překážkový závod nabízí směs adrenalinových zážitků, vyčerpávajících momentů a slastného vyvrcholení na pokraji sebezničení. Každý člověk v sobě skrývá touhu překonávat výzvy a posunout tak své vlastní hranice.

Spartan Race je ideální pro všechny, kteří chtějí ukázat co v nich je. Muži tak jasně naznačí poslednímu zbytku dívek ve svém okolí, který o ně ještě nestojí, že právě oni jsou nebetyčnými hřebci bez prahu bolesti. Pro ženy je zase výzvou předvést extrémní výkon a ukázat všem, že nejsou tak křehké jak se na první pohled může zdát. Spartan Race je jako dobývání pásu cudnosti, bude vás to bolet, budete toho chtít nechal, ale když to všechny překonáte, přijde vyvrcholení, cíl! Orgasmus vlastních fyzických sil!

Sparťané v antickém Řecku neplatili za skvělé stratégy. Spartští vojevůdci v čele s králem Leonidem I. nikdy nezkoumali taktiku boje. Sebezničujícím drilem dosáhli všeho, porazili i početnější armády, ptáte se jak? Protože neznali bolest. Neznali slovo prohra. Tahle myšlenka se nyní přenesla o více než dva tisíce let vpřed a ukotvila se v myšlence právě závodu Spartan Race.

Základním závodem se Spartan Sprint, jenž sestává z pětikilometrového běhu, při kterém potkáte minimálně patnáct překážek rozmístěných po celé délce běhu. Šplhání na lanech, brodění se v bahně, přeskakování ohňů nebo plazení pod ostnatým drátem. Vyčerpávající dřina, kterou však zvládnou průměrní muži, stačí chtít! Nemusíte vypít dvacet piv nebo sbalit pět holek za večer, abyste si připadal jako nadčlověk. Stačí jít do Spartan Race!

Spartan Sprint se poprvé v letošním roce uskuteční již koncem května v Liberci, kde budou připraveny nové překážky a pět kilometrů dlouhá trať kolem Ještědu. V létě na něj pak na Klínovci volně naváže náročnější díl podniku – Super Spartan v podobě třináctikilometrové tratě, na kterých bude více než dvacet překážek. Třešničkou na pomyslném dortu pak bude ještě tvrdší Spartan Beast, kde bude na závodníky čekat dvacetikilometrová trať posetá minimálně 26 překážkami.

Otestujte svou vytrvalost, rychlost, zručnost a odolnosti i vy! Stačí se zaregistrovat na www.spartan-race.cz a začít trénovat.

Pro takovou akci je ale potřeba zajistit i kvalitní vybavení. Dlouhodobým partnerem extrémního závodu je firma Reebok, která v letošním roce připravila přímo pro Spartan Race speciální kolekci vybavení. Například boty Reebok Terrain Series Super jsou přímo předurčené k překonávání překážek a podmanění i toho nejdrsnějšího terénu. Obuv je navržena speciálně pro rychlý pohyb v nejtěžším terénu a poskytuje chodidlu potřebnou stabilitu a ochranu. Bota je zároveň designovaná na odvod vody a pohyb v blátivém a kluzkém terénu, dokonce je uzpůsobená i ke šplhu na laně. Vašemu vítězství tak nestojí nic v cestě!

Datum:05.05.2014 08:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama