Dog Eat Dog
Dog Eat DogDog Eat Dog

Česká republika zažije peklo

21.04.2014 08:00

Celosvětově známá legendární kapela Dog Eat Dog míří do České republiky a jak sami slibují, je se na co těšit! Tato americká kultovní formace známá především z devadesátých let zde v rámci své koncertní šňůry zazpívá hned v osmi městech své největší hity a, jak je u ní zvykem, rozpoutá opravdové peklo! A pozor – hoši z Dog Eat Dog mají obrovskou slabost pro české holky a pivo…

Dog Eat Dog je bezesporu jednou z nejznámější crossoverových kapel 90. let, která kombinuje prvky rocku, ska, punku nebo hip-hopu. Jako jedna z prvních kapel spojila tvrdou rockovou muziku s rapem a saxofonem. Díky tomuto spojení si získala řady fanoušků po celém světě. Turné kapely začíná 2. května v Mariánských Lázních a svůj hudební maraton po Česku ukončí 10. května v Týništi nad Orlicí. Mezitím je můžete slyšet v Třebíči, Krnově, Frýdku Místku, Jindřichově Hradci, Kadani i v Praze. Pokud chcete zažít hardcorovou atmosféru a zapogovat si v rytmu Dog Eat Dog - máte nyní šanci!

Kapela na sebe prozradila, že všichni její členové se rádi vrací do České republiky, jelikož si vždycky odvezou spoustu neopakovatelných zážitků. „Asi nejvíce se nám líbí české holky
a taky nám hodně chutná české pivo,“
usmíval se frontman a zpěvák John Connor, který před každým svým koncertem posiluje a skáče přes švihadlo. Je známý také svou fanouškovskou vášní k hokeji a to především k českému útočníkovi Jardovi Jágrovi. Ve svém volném čase se kluci věnují svým každodenním povinnostem a rodinám, a když mají trochu času navíc, provětrají si hlavy na snowboardu nebo skateboardu.

V posledních letech vystoupili jako hlavní hvězdy velkých českých open air festivalů, například Sázavafest 2010, Trutnov Open Air 2005, Noc Plná Hvězd 2006, Majáles festival tour 2007, Rockoupání 2007 nebo JAM festival 1995. Dog Eat Dog vznikli v roce 1993
z bývalých členů legendárních Mucky Pup a následovali úspěch Anthrax, kteří jako první zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V tu samou dobu vydali mini-LP ´Warrant´, které hned nastartovalo jejich hvězdnou kariéru. O rok později vydali své první velké album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. V roce 1996 jim vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, the Fugees) a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V roce 1999 Dog Eat Dog vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně, poté v roce 2002 skupina vydala album ´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 2006 vydali zatím své poslední album ´Walk With Me´.

PÁ 2.5.2014 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ / CLUB NA RAMPĚ
SO 3.5.2014 TŘEBÍČ / MAJÁLES / AREÁL ZMVŠ
NE 4.5.2014 KRNOV / MC KOFOLA
ÚT 6.5.2014 FRÝDEK MÍSTEK / STOUN
ST 7.5.2014 JINDŘICHŮV HRADEC / LUCY PERY KLUB
ČT 8.5.2014 PRAHA / NOVÁ CHMELNICE

 

Datum:21.04.2014 08:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama