Velikonoce začaly! Foto: Fotolia

Velikonoce začaly!

17.04.2014 06:00

Velikonoční víkend na největších Velikonočních trzích v České republice podpoří děti v pěstounské péči a přinese zábavu všem návštěvníkům. V neděli vystoupí ve dvanáctihodinové show na pódiu Staroměstského náměstí řada tuzemských uměleckých a sportovních hvězd, Velikonoční pondělí bude patřit dětem.

V sobotu uvidí návštěvníci trhů vystoupení dánské skupiny, zazní historická hudba a nebude chybět velikonoční pohádka. Neděle bude ve znamení velké charitativní akce, která začne v devět hodin dopoledne a potrvá až do 21 hodin. Sportovním a kulturním programem provedou návštěvníky velikonočního víkendu moderátor Petr Vojnar a herec Martin Zach. Nebude chybět hraná pohádka, písničky z dětského muzikálu Kapka medu pro Verunku, DJ Vašek Hösler a český i moravský folklór s tancem. Pod pódiem si mohou zájemci uplést velikonoční pomlázku.

„Na pódiu vystoupí Dara Rollins, David Koller, hudebníci z Chinaski, zpěváci Jan Bendig a Petr Poláček, Barstarzz - artisté pracující s lidským tělem, Jógin, který bude předcvičovat jógu, tři vítězky soutěže Miss aerobik 2013, Jiří Krampol a další osobnosti z řad umělců a sportovců,“ upřesňuje Jan Kareš, pořadatel akce.

Tři pokusy o světový rekord pro dobrou věc
V rámci charitativních aktivit se pokusí dvojnásobný mistr světa ve shybech a rekordman Guinessovy knihy rekordů Jan Kareš o překonání tří světových rekordů v počtu shybů. Jde o rekord v počtu shybů za 6 hodin (nyní 3 288 opakování), za 12 hodin (nyní 4 020) a za 24 hodin (nyní 4 620, tento rekord drží Jan Kareš). „Ocelový muž“ začne vždy cvičit v celou hodinu. Po padesáti minutách vždy následuje desetiminutová přestávka.

„Chci založit novou tradici, jako trenér namotivovat co nejvíc lidí, aby do toho šli se mnou, a zároveň pomoci dobré věci. Věřím, že rekordy pokořím,“ říká Jan Kareš.
Výtěžek z akce věnují pořadatelé nadačnímu fondu J&T, který peníze využije na nákup sportovního vybavení pro děti v pěstounské péči. Přispět bude moci každý do kasičky vedle pódia přímo na Staroměstském náměstí. Tam umístí pořadatelé také hrazdy, kde mohou zájemci vyzkoušet svojí kondici.

Velikonoční pondělí na Staroměstském náměstí
Velikonoční program pro celou rodinu potrvá na velikonoční pondělí od 15 do 19 hodin. Nadílka se smíšky přinese nejmenším návštěvníkům řadu zábavy, her a soutěží. „Nejmenší se opět setkají se školákem Albertíkem, který bude řešit velikonoční lapálie se svými přáteli - hodovníkem Elmem, houbičkou Bobem, oslíkem, tygříkem, Kravíkem a Plutem,“ upřesňuje program Zuzana Krejčíková, vedoucí marketingu pořadatelské společnosti Taiko. Odpoledne zazní na Staroměstském náměstí také barokní a renesanční hudba. Večer uzavřou americké spirituály.

Datum:17.04.2014 06:00
Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama