Volcano Health Club
Volcano Health ClubVolcano Health ClubVolcano Health ClubVolcano Health ClubVolcano Health Club

Radost na klíč

27.02.2014 10:30

...nebo snad klíč k radosti? Obojí nabízí Volcano Health Club v pražských Butovicích. Ačkoliv všechny články o něm začínají tím, že leží v blízkosti Prokopského údolí na hraně přírodní rezervace a jediné pražské sopky staré zhruba 430 milionů let, lidem, kteří klub pravidelně navštěvují, to je opravdu jedno. A vám by bylo také...přísahám! Z dokonale architektonicky promyšleného komplexu, který má neuvěřitelných dvanáct úrovní, se člověku zpět do venkovní reality už ani nechce.

Čím se tento klub liší od dobré desítky jiných, které se snaží přilákat pozornost Pražanů? Osobitým i osobním přístupem a nabídkou služeb, které daleko přesahují běžné klubové fitness s relaxační wellness zónou, thajskými masážemi SABAI a samozřejmě odbornou lékařskou péčí špičkovým týmem lékařů. Máte zde možnost využít nabídky studiových hodin, které zde probíhají v letním období přímo na terasách Prokopského údolí.

Ve Volcano Complex se dále nachází výtečná restaurace se zahrádkou a venkovním lávovým grilem, designový hotel, kongresové sály, kadeřnictví, solárium a dalších služby spojené s relaxací a sportovním vyžitím. Zpod povrchu Volcana ale tryskají jako láva i možnosti, které byste u jakékoliv „cvičírny“ vážně nečekali. Pomohou vám tam zařídit a vybavit byt, pokud začnete ujíždět na dokonale promyšleném designu budovy od architektonického a designového studia majitelů komplexu. Kámen z příprabramského lomu střídá sklo a vše je skloubeno s unikátními doplňky, například ručně vyráběnými tapetami. Můžete si tu nechat na požádání ručně umýt a vyčistit auto... a do budoucna plánují činit totéž i s oblečením.

Vyjímečností Volcano Health Club je maximální počet členů a to pouhých 555. Porovnejte si to s jinými PREMIUM kluby, kde se hraje především o počty lidí... násobené zhruba šesti! Je opravdu něco jiného potit se uprostřed davu ostentativně hekajících kulturistů nebo cvičit v intimním prostředí odhlučněných sálů s výhledem do zeleně, vybavených tou nejdokonalejší technologií. Kombinace elegantního luxusu a soukromí funguje překvapivě dobře. Tento premium club je navíc jako jediný v ČR vybaven revoluční technologií Kinesis vycházející ze čtyř pozic jógy. V řečtině znamená kinesis volný pohyb a výhodou cvičení, připomínajícím pomalé vytahování kovových švihadel s designové stěny TechnoGym a jejich napínání přes kladky, je zapojení hluboko uložených svalů. Tedy těch, které běžným způsobem nerozcvičíte. Čtyři sta základních cviků má řadu variant, při kterých se pracuje například i s rovnováhou, jde tak opravdu o komplexní cvičení.

Každý z členů obdrží po vstupní diagnostice a úvodním tréninku klíč s čipem, který se stává nositelem jeho identity i tělesných možností. Jako zázračným šémem se jím odemykají všechny stroje od TechnoGym, které jsou kromě velké obrazovky standardně vybavené i kolébkou na iPhone či iPod.

Volcano Complex je pravým místem pro moderního kosmopolitního člověka hledajícího inspirativní prostředí v kombinaci s moderním interiérem pro své vyžití. Funkcionalistická budova v sobě skrývá novou dimenzi jak pro načerpání sil a odpočinek, tak i kulinářské zážitky s atmosférou individuálního přístupu.
www.volcanocomplex.cz


(popis k obrázku wellnesskliče)

Wellnessklíč zaznamenává všechny aktivity a zároveň určuje, jak má cvičení vypadat. Trenéři vám tak nastaví váš osobní trénink přímo do čipu tohoto klíče a vy pak cviky provádíte sami. To stroje na vás přes LCD panely poblikávají, zda děláte jednotlivé pohyby efektivně, aby pak vyobrazily graf spálených kalorií i nazvedaných kilogramů rozdělených na tělesné partie a zatížení. Trenéra můžete ukecat, ale sofistikovanou techniku nikoliv. Takže pokud cvičíte hlavně pro sebe a dobrý pocit, Volcano je cestou, která skutečně vede k cíli. Pokud nevěříte, přijďte si tuto v ČR jedinečnou technologii sami vyzkoušet.
 

Datum:27.02.2014 10:30
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama