Dobij energii a hurá na svah!

Dobij energii a hurá na svah!

30.01.2014 17:00

Energetické nápoje Big Shock! není nutné dlouze představovat, protože patří již řadu let mezi nejoblíbenější v České republice. Znáte to – únava z práce, dlouhé cesty autem, party, kterou si nemůžete nechat ujít nebo sport. Pro všechny tyto momenty je tu Big Shock!, pořádná porce energie ukrytá v jednom jediném nápoji.

Jak je u Big Shock! zvykem, přichází opět s něčím velkým, přesněji řečeno doslova s bombou – BIG SHOCK! SPORTY. Po energetických nápojích, hroznovém cukru a energy tyčinkách je tu převratná novinka pro nás všechny, kteří si umíme svého života užít plnými doušky. Naše lyže díky ní dostanou přímo raketové motory, brusle vytrvalost a eleganci mistrů a obtížné triky na prknech zvládnete s nečekanou energií.

Čím je BIG SHOCK! SPORTY tak výjimečný?
Oproti běžným energetickým nápojům je BIG Shock! Sporty mnohem zdravější! Obsahuje totiž snížené množství kofeinu a taurinu. Díky tomu se v organismu lépe daří udržet rovnováhu vnitřního prostředí při intenzivní sportovní aktivitě.

Velmi důležitou látkou ve složení je hořčík, který se podílí na obnově energie. Hořčík navíc pomáhá předcházet křečím, a proto je vhodný i během sportovního výkonu. Složení Big Shock! Sporty doplňuje extrakt ženšenu a guarany, pomáhající přírodní cestou zvyšovat výdrž a snižovat únavu.

Chutná skvěle!
Při vývoji příchutě vycházel Big Shock! Sporty z osvědčených a oblíbených ovocných variant.
Díky výraznému podílu ovocné složky je finální příchuť citron-grep vynikající a zároveň velmi osvěžující přesně tak, jak si všichni přejeme.

Pro koho je určen?
Ať už se budete pokoušet o velký, nebo malý výkon v kterémkoli sportovním odvětví, neměli byste zapomenout na doplnění energie. Big Shock! Sporty je určen pro všechny, kteří chtějí nabudit nebo se zbavit pocitu únavy po skvěle stráveném dni! Nyní jinak a zdravěji!!!

Hledáte energii pro své sportovní aktivity? Big Shock! SPORTY povzbudí a dodá energii přírodní cestou. Společně k vyšším výkonům!

Obsah jednoho balení (500 ml) Big Shock! SPORTY:

Kofein – 120 mg
Taurin – 150 mg
Hořčík – 94 mg – 25 % doporučené denní dávky
Niacin – 16 mg
Kyselina pantotenová – 6 mg
Vitamín B6, Vitamín B12
Extrakt ženšenu a guarany
Balení jednoho nápoje (500 ml) odpovídá obsahem kofeinu 1,5 šálku přefiltrované kávy.

Cena 34,90 Kč
 

Datum:30.01.2014 17:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama