Dobij energii a hurá na svah!

Dobij energii a hurá na svah!

30.01.2014 17:00

Energetické nápoje Big Shock! není nutné dlouze představovat, protože patří již řadu let mezi nejoblíbenější v České republice. Znáte to – únava z práce, dlouhé cesty autem, party, kterou si nemůžete nechat ujít nebo sport. Pro všechny tyto momenty je tu Big Shock!, pořádná porce energie ukrytá v jednom jediném nápoji.

Jak je u Big Shock! zvykem, přichází opět s něčím velkým, přesněji řečeno doslova s bombou – BIG SHOCK! SPORTY. Po energetických nápojích, hroznovém cukru a energy tyčinkách je tu převratná novinka pro nás všechny, kteří si umíme svého života užít plnými doušky. Naše lyže díky ní dostanou přímo raketové motory, brusle vytrvalost a eleganci mistrů a obtížné triky na prknech zvládnete s nečekanou energií.

Čím je BIG SHOCK! SPORTY tak výjimečný?
Oproti běžným energetickým nápojům je BIG Shock! Sporty mnohem zdravější! Obsahuje totiž snížené množství kofeinu a taurinu. Díky tomu se v organismu lépe daří udržet rovnováhu vnitřního prostředí při intenzivní sportovní aktivitě.

Velmi důležitou látkou ve složení je hořčík, který se podílí na obnově energie. Hořčík navíc pomáhá předcházet křečím, a proto je vhodný i během sportovního výkonu. Složení Big Shock! Sporty doplňuje extrakt ženšenu a guarany, pomáhající přírodní cestou zvyšovat výdrž a snižovat únavu.

Chutná skvěle!
Při vývoji příchutě vycházel Big Shock! Sporty z osvědčených a oblíbených ovocných variant.
Díky výraznému podílu ovocné složky je finální příchuť citron-grep vynikající a zároveň velmi osvěžující přesně tak, jak si všichni přejeme.

Pro koho je určen?
Ať už se budete pokoušet o velký, nebo malý výkon v kterémkoli sportovním odvětví, neměli byste zapomenout na doplnění energie. Big Shock! Sporty je určen pro všechny, kteří chtějí nabudit nebo se zbavit pocitu únavy po skvěle stráveném dni! Nyní jinak a zdravěji!!!

Hledáte energii pro své sportovní aktivity? Big Shock! SPORTY povzbudí a dodá energii přírodní cestou. Společně k vyšším výkonům!

Obsah jednoho balení (500 ml) Big Shock! SPORTY:

Kofein – 120 mg
Taurin – 150 mg
Hořčík – 94 mg – 25 % doporučené denní dávky
Niacin – 16 mg
Kyselina pantotenová – 6 mg
Vitamín B6, Vitamín B12
Extrakt ženšenu a guarany
Balení jednoho nápoje (500 ml) odpovídá obsahem kofeinu 1,5 šálku přefiltrované kávy.

Cena 34,90 Kč
 

Datum:30.01.2014 17:00
Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama