Barcelona

Puma představuje revoluční kopačky

21.01.2014 11:00

PUMA v pátek večer odstartovala svoji kampaň pro rok 2014 Nature of Believing. První akcí bylo představení nových revolučních kopaček evoPOWER na akci v Barceloně. Hráči z rodiny PUMA POWER Cesc Fàbregas, Marco Reus a Mario Balotelli vyzkoušeli nové vlastnosti boty na testovací evoPOWER zdi, což je na zakázku postavený fotbalový simulátor využívající technologii jestřábího oka. Tento simulátor umožňuje měřit sílu a přesnost hráčů. Kopačka evoPOWER je inspirována svobodou pohybu bosého chodidla. Fàbregas, Reus a Balotelli předvedli svoje dovednosti i vlastnosti nové boty ve čtyřech interaktivních výzvách.
Média a výherci soutěží, která PUMA pořádala po celém světě, se v Barceloně připojili k fotbalistům, aby otestovali nové evoPOWER kopačky. Akci moderovala fotbalová legenda Thierry Henry, hráč sponzorovaný PUMOU. Henry provedl fotbalisty všemi výzvami a také vysvětlil, co bylo inspirací pro design boty a jaké jsou její benefity.

evoPOWER je nová výkonnostní bota navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Také optimalizuje hráčovu sílu a přesnost při hře s míčem. evoPOWER je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a představuje nejpokročilejší technologii značky PUMA v oblasti fotbalu. Na hřišti ji budou nosit takové hvězdy jako například Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli, Yaya Touré, Nemanja Vidic, Dante a mnoho dalších. V Česku je obují také hráči FC Viktoria Plzeň David Limberský a Marek Bakoš.

Cesc Fàbregas řekl: „Velmi jsem si to užil, bylo to opravdu skvělé představení produktu. Novou kopačku evoPOWER si rovnou vyzkoušeli živí hráči, byla ukázána technologie i výhody, které bota hráčům přinese. Všechny výzvy se nesly v soutěživém duchu, snažil jsem se ukázat svoji sílu i přesnost při střelbě, zkrátka jsem chtěl porazit další kluky.“

Marco Reus dodal: „První verzi evoPOWER jsem viděl již před několika měsíci. Moc mě zaujalo to, co stojí za designem boty. Skvělé bylo i představení produktu, atmosféra byla vzrušující a všechny v místnosti skutečně dostala nová technologie evoPOWER. Výzvy byly postavené tak, abychom se museli opravdu ukázat. Navíc se k nám v posledním kole přidali i někteří výherci soutěží, což bylo moc fajn. Vždycky se rád setkávám s fanoušky a takovéto akce jsou toho skvělou součástí.“

Mario Balotelli doplnil: „Se všemi kluky jsem si představení produktu užil. Do rodiny PUMA jsem se připojil teprve minulý měsíc, takže pro mě bylo ctí být součástí této akce a přidat se k Cescovi a Marcovi při představení nové kopačky evoPOWER. V několika posledních týdnech bylo kolem nové boty spousta rozruchu – na hřišti i při tréninku jsme nosili maskované testovací boty. Konečně jsme mohli odhalit finální verzi boty a ukázat světu, co evoPOWER dokáže.“

Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli a Thierry Henry jsou hvězdami vzrušujícího krátkého videa, které obsahuje ukázky testů kopačky na hřišti a ukazuje sílu a přesnost evoPOWER. Toto video stejně jako další materiály k evoPOWER naleznete na http://news.puma.com/

Kopačky evoPOWER budou k dispozici na českém i slovenském trhu v průběhu února v patnácti vybraných pobočkách řetězce Sportisimo, dále v A3 Sportech, Intersportu v nákupní pasáži Myslbek v Praze a samozřejmě v PUMA Storu v Praze. Maloobchodní cena je 4 999 Kč / 200 EUR.
 

Datum:21.01.2014 11:00
Reklama

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

Škola cti a respektu

Americký fotbal je skvělou školou: hráče učí Fair play, pracovní disciplíně i týmové spolupráci.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama