Barcelona

Puma představuje revoluční kopačky

21.01.2014 11:00

PUMA v pátek večer odstartovala svoji kampaň pro rok 2014 Nature of Believing. První akcí bylo představení nových revolučních kopaček evoPOWER na akci v Barceloně. Hráči z rodiny PUMA POWER Cesc Fàbregas, Marco Reus a Mario Balotelli vyzkoušeli nové vlastnosti boty na testovací evoPOWER zdi, což je na zakázku postavený fotbalový simulátor využívající technologii jestřábího oka. Tento simulátor umožňuje měřit sílu a přesnost hráčů. Kopačka evoPOWER je inspirována svobodou pohybu bosého chodidla. Fàbregas, Reus a Balotelli předvedli svoje dovednosti i vlastnosti nové boty ve čtyřech interaktivních výzvách.
Média a výherci soutěží, která PUMA pořádala po celém světě, se v Barceloně připojili k fotbalistům, aby otestovali nové evoPOWER kopačky. Akci moderovala fotbalová legenda Thierry Henry, hráč sponzorovaný PUMOU. Henry provedl fotbalisty všemi výzvami a také vysvětlil, co bylo inspirací pro design boty a jaké jsou její benefity.

evoPOWER je nová výkonnostní bota navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Také optimalizuje hráčovu sílu a přesnost při hře s míčem. evoPOWER je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a představuje nejpokročilejší technologii značky PUMA v oblasti fotbalu. Na hřišti ji budou nosit takové hvězdy jako například Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli, Yaya Touré, Nemanja Vidic, Dante a mnoho dalších. V Česku je obují také hráči FC Viktoria Plzeň David Limberský a Marek Bakoš.

Cesc Fàbregas řekl: „Velmi jsem si to užil, bylo to opravdu skvělé představení produktu. Novou kopačku evoPOWER si rovnou vyzkoušeli živí hráči, byla ukázána technologie i výhody, které bota hráčům přinese. Všechny výzvy se nesly v soutěživém duchu, snažil jsem se ukázat svoji sílu i přesnost při střelbě, zkrátka jsem chtěl porazit další kluky.“

Marco Reus dodal: „První verzi evoPOWER jsem viděl již před několika měsíci. Moc mě zaujalo to, co stojí za designem boty. Skvělé bylo i představení produktu, atmosféra byla vzrušující a všechny v místnosti skutečně dostala nová technologie evoPOWER. Výzvy byly postavené tak, abychom se museli opravdu ukázat. Navíc se k nám v posledním kole přidali i někteří výherci soutěží, což bylo moc fajn. Vždycky se rád setkávám s fanoušky a takovéto akce jsou toho skvělou součástí.“

Mario Balotelli doplnil: „Se všemi kluky jsem si představení produktu užil. Do rodiny PUMA jsem se připojil teprve minulý měsíc, takže pro mě bylo ctí být součástí této akce a přidat se k Cescovi a Marcovi při představení nové kopačky evoPOWER. V několika posledních týdnech bylo kolem nové boty spousta rozruchu – na hřišti i při tréninku jsme nosili maskované testovací boty. Konečně jsme mohli odhalit finální verzi boty a ukázat světu, co evoPOWER dokáže.“

Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli a Thierry Henry jsou hvězdami vzrušujícího krátkého videa, které obsahuje ukázky testů kopačky na hřišti a ukazuje sílu a přesnost evoPOWER. Toto video stejně jako další materiály k evoPOWER naleznete na http://news.puma.com/

Kopačky evoPOWER budou k dispozici na českém i slovenském trhu v průběhu února v patnácti vybraných pobočkách řetězce Sportisimo, dále v A3 Sportech, Intersportu v nákupní pasáži Myslbek v Praze a samozřejmě v PUMA Storu v Praze. Maloobchodní cena je 4 999 Kč / 200 EUR.
 

Datum:21.01.2014 11:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama