Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou

Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou

25.11.2013 15:00

Herečka Tereza Kostková již více než dva roky cvičí v health klubu Holmes Place v Praze na Andělu se svou trenérkou. Oblíbila si hlavně cvičení na speciální vibrační plošině Power Plate, které stimuluje svalová vlákna a tak pomáhá zpevnit problémové partie. Vzhledem k tomu, že Tereza Kostková je pracovně velmi vytížená, poslední dobou i díky Star Dance, tak jí vyhovuje, že cvičení na Power Plate jí nezabere příliš mnoho času. Protože je sportovní nadšenkyně, rozhodla se, že si zkusí trénink s profesionální sportovkyní a zároveň svou kamarádkou, Lenkou Šmídovou.

Herečka si najde čas na cvičení na Power Plate alespoň dvakrát týdně. Obvykle chodí cvičit se svou trenérkou, se kterou trénuje už více než dva roky a je na její přístup k tréninku zvyklá. „Na Power Plate mne baví to, že mi stačí cvičit pouze dvacet až třicet minut minimálně dvakrát týdně a má postava je zpevněná a jsem v dobré kondici,“ pochvaluje si herečka. Protože Tereza Kostková sportuje velmi ráda, chtěla si svůj trénink zpestřit. „Mám ráda výzvy a také mne baví zkoušet nové věci. Proto jsme s mou trenérkou vymyslely, že bych mohla zkusit trénink s profesionální sportovkyní,“ říká Tereza. Slovo dalo slovo a proto, že se Tereza zná s jachtařkou Lenkou Šmídovou, olympijskou medailistkou z athénských her v roce 2004, byla její sparring partnerka jasná.

Jejich tréninku na Power Plate přihlížela také trenérka Terezy Kostkové. „Je vidět, že holky si rozumějí a trénink spolu je baví. Jen doufám, že mne Tereza nevymění za Lenku,“ říká se smíchem. Na tréninku bylo vidět, že si ho Tereza Kostková i Lenka Šmídová užívaly a měly ho jako zpestření svých obvyklých tréninků. Ačkoliv Lenka Šmídová z vrcholového sportu již odešla, stále se chce udržovat fit. „Teď se hlavně věnuji svým dvěma dětem a do toho trénuji děti v yachtingu, takže času na sport opravdu nemám mnoho. Power Plate je pro mne ideálním řešením, abych se udržela fit a měla spoustu energii, protože běhání kolem mých dcer je celkem vyčerpávající,“ říká Lenka.

Po náročném cvičení si šly obě dámy odpočinout do relaxační zóny, kde si pořádně odpočinuly v sauně a ve vířivce. Obě dvě se s úsměvem rozloučily a těší se, že si společný trénink na Power Plate zase brzy zopakují.

O Power Plate
Společnost Power Plate je výrobcem a distributorem vibračních posilovacích strojů. Těch má v nabídce několik typů. Rozděleny jsou na domácí či profesionální pro využití v sektoru fitness, wellness a rehabilitace. Cvičení na těchto strojích je velice efektivní, zdravé a časově úsporné. Pro dosažení výsledků se doporučuje cvičit třikrát týdně po dobu 20 – 30 minut. Stroje si oblíbilo i mnoho známých osobností a sportovců. Cvičit na nich lze v pražských klubech Holmes Place, kde jsou k dispozici soukromé i skupinoví lekce.
 

Datum:25.11.2013 15:00
Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama