Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou
Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou

Tereza Kostková trénuje s jachtařkou Lenkou Šmídovou

25.11.2013 15:00

Herečka Tereza Kostková již více než dva roky cvičí v health klubu Holmes Place v Praze na Andělu se svou trenérkou. Oblíbila si hlavně cvičení na speciální vibrační plošině Power Plate, které stimuluje svalová vlákna a tak pomáhá zpevnit problémové partie. Vzhledem k tomu, že Tereza Kostková je pracovně velmi vytížená, poslední dobou i díky Star Dance, tak jí vyhovuje, že cvičení na Power Plate jí nezabere příliš mnoho času. Protože je sportovní nadšenkyně, rozhodla se, že si zkusí trénink s profesionální sportovkyní a zároveň svou kamarádkou, Lenkou Šmídovou.

Herečka si najde čas na cvičení na Power Plate alespoň dvakrát týdně. Obvykle chodí cvičit se svou trenérkou, se kterou trénuje už více než dva roky a je na její přístup k tréninku zvyklá. „Na Power Plate mne baví to, že mi stačí cvičit pouze dvacet až třicet minut minimálně dvakrát týdně a má postava je zpevněná a jsem v dobré kondici,“ pochvaluje si herečka. Protože Tereza Kostková sportuje velmi ráda, chtěla si svůj trénink zpestřit. „Mám ráda výzvy a také mne baví zkoušet nové věci. Proto jsme s mou trenérkou vymyslely, že bych mohla zkusit trénink s profesionální sportovkyní,“ říká Tereza. Slovo dalo slovo a proto, že se Tereza zná s jachtařkou Lenkou Šmídovou, olympijskou medailistkou z athénských her v roce 2004, byla její sparring partnerka jasná.

Jejich tréninku na Power Plate přihlížela také trenérka Terezy Kostkové. „Je vidět, že holky si rozumějí a trénink spolu je baví. Jen doufám, že mne Tereza nevymění za Lenku,“ říká se smíchem. Na tréninku bylo vidět, že si ho Tereza Kostková i Lenka Šmídová užívaly a měly ho jako zpestření svých obvyklých tréninků. Ačkoliv Lenka Šmídová z vrcholového sportu již odešla, stále se chce udržovat fit. „Teď se hlavně věnuji svým dvěma dětem a do toho trénuji děti v yachtingu, takže času na sport opravdu nemám mnoho. Power Plate je pro mne ideálním řešením, abych se udržela fit a měla spoustu energii, protože běhání kolem mých dcer je celkem vyčerpávající,“ říká Lenka.

Po náročném cvičení si šly obě dámy odpočinout do relaxační zóny, kde si pořádně odpočinuly v sauně a ve vířivce. Obě dvě se s úsměvem rozloučily a těší se, že si společný trénink na Power Plate zase brzy zopakují.

O Power Plate
Společnost Power Plate je výrobcem a distributorem vibračních posilovacích strojů. Těch má v nabídce několik typů. Rozděleny jsou na domácí či profesionální pro využití v sektoru fitness, wellness a rehabilitace. Cvičení na těchto strojích je velice efektivní, zdravé a časově úsporné. Pro dosažení výsledků se doporučuje cvičit třikrát týdně po dobu 20 – 30 minut. Stroje si oblíbilo i mnoho známých osobností a sportovců. Cvičit na nich lze v pražských klubech Holmes Place, kde jsou k dispozici soukromé i skupinoví lekce.
 

Datum:25.11.2013 15:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama