Nový PUMA Store v srdci Prahy
Gabriela Hrubá

Nový PUMA Store v srdci Prahy

12.11.2013 08:00

PUMA otevírá svůj nový prodejní showroom v centru Prahy. V souladu se strategickými marketingovými změnami v regionu bude PUMA Store zákazníkům poskytovat díky představení ikonických PUMA produktů a kampaní v uvolněné atmosféře jedinečný zážitek z nakupování. V PUMA Store mohou návštěvníci najít nejnovější trendy pro sportovní trénink i pro svůj módní šatník. Prostor o rozloze 140 metrů čtverečních se nachází vedle náměstí Franze Kafky na Starém městě a reprezentuje jasnější a cílenější přístup mezinárodní značky, s důrazem na nejnovější, ale i klasické lifestylové a sportovní kolekce.

PUMA Store má na starosti tým speciálně vybraných PUMA ambasadorů, kteří posilují image značky a pomáhají zákazníkům, aby si z PUMA Store odnesli co největší zážitek. Personál tvoří dynamický tým mladých lidí, kteří jsou díky zaškolení schopní poskytnout technické rady o sportovních produktech, a jejichž osobní zájem o módu i hudební scénu je zárukou, že návštěvníky dokáží seznámit s nejnovějšími trendy a zároveň jim pomohou najít to pravé pro jejich vkus a styl.

Gabriela Hrubá, PUMA Marketing Manager pro Českou a Slovenskou republiku, dodává: „Nový PUMA Store nám nabízí možnost Čechům ukázat naši značku v plné kráse. Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit prostor, který skvěle kombinuje uvolněnou atmosféru s nejinovativnějšími produkty. PUMA přináší nejrůznější inspiraci od výsledků spolupráce s takovými návrháři, jako jsou Alexander McQueen nebo Mihara Yasuhiro, až po nové kopačky využívající nejnovější materiály a technologie.“

„S hledáním toho správného týmu pro otevření galerie jsme si dali načas. Nešlo jen o to najít někoho, kdo bude schopný pracovat na pokladně. Chtěli jsme najít skupinu nadšenců, kteří budou značku chápat a přinesou jí přidanou hodnotu nejen, co se týče produktů, ale také na současné české hudební a módní scéně,“ říká Gabriela.

V PUMA Store návštěvníci najdou nejnovější kolekce reprezentované ikonickými produkty, jako je Puma Trinomic, Puma Suede, aktuální běžecká kolekce Puma Faas nebo nejvyšší řada kopačky evoSPEED. PUMA Store se nachází přímo u Staroměstského náměstí na náměstí Franze Kavky 24 a je otevřen od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu.
 

Datum:12.11.2013 08:00
Reklama

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Disco party v Myslbeku

Disco party v stylu 90. let na oslavu nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

Škola cti a respektu

Americký fotbal je skvělou školou: hráče učí Fair play, pracovní disciplíně i týmové spolupráci.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama