Nový PUMA Store v srdci Prahy
Gabriela Hrubá

Nový PUMA Store v srdci Prahy

12.11.2013 08:00

PUMA otevírá svůj nový prodejní showroom v centru Prahy. V souladu se strategickými marketingovými změnami v regionu bude PUMA Store zákazníkům poskytovat díky představení ikonických PUMA produktů a kampaní v uvolněné atmosféře jedinečný zážitek z nakupování. V PUMA Store mohou návštěvníci najít nejnovější trendy pro sportovní trénink i pro svůj módní šatník. Prostor o rozloze 140 metrů čtverečních se nachází vedle náměstí Franze Kafky na Starém městě a reprezentuje jasnější a cílenější přístup mezinárodní značky, s důrazem na nejnovější, ale i klasické lifestylové a sportovní kolekce.

PUMA Store má na starosti tým speciálně vybraných PUMA ambasadorů, kteří posilují image značky a pomáhají zákazníkům, aby si z PUMA Store odnesli co největší zážitek. Personál tvoří dynamický tým mladých lidí, kteří jsou díky zaškolení schopní poskytnout technické rady o sportovních produktech, a jejichž osobní zájem o módu i hudební scénu je zárukou, že návštěvníky dokáží seznámit s nejnovějšími trendy a zároveň jim pomohou najít to pravé pro jejich vkus a styl.

Gabriela Hrubá, PUMA Marketing Manager pro Českou a Slovenskou republiku, dodává: „Nový PUMA Store nám nabízí možnost Čechům ukázat naši značku v plné kráse. Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit prostor, který skvěle kombinuje uvolněnou atmosféru s nejinovativnějšími produkty. PUMA přináší nejrůznější inspiraci od výsledků spolupráce s takovými návrháři, jako jsou Alexander McQueen nebo Mihara Yasuhiro, až po nové kopačky využívající nejnovější materiály a technologie.“

„S hledáním toho správného týmu pro otevření galerie jsme si dali načas. Nešlo jen o to najít někoho, kdo bude schopný pracovat na pokladně. Chtěli jsme najít skupinu nadšenců, kteří budou značku chápat a přinesou jí přidanou hodnotu nejen, co se týče produktů, ale také na současné české hudební a módní scéně,“ říká Gabriela.

V PUMA Store návštěvníci najdou nejnovější kolekce reprezentované ikonickými produkty, jako je Puma Trinomic, Puma Suede, aktuální běžecká kolekce Puma Faas nebo nejvyšší řada kopačky evoSPEED. PUMA Store se nachází přímo u Staroměstského náměstí na náměstí Franze Kavky 24 a je otevřen od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu.
 

Datum:12.11.2013 08:00
Reklama

Užijte si filmový festival plnými doušky

Prémiová káva Nespresso je posedmé partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2022

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama