Aplikace FUN, foto: kettler.cz
Cyklistický trenažér Racer S, foto: kettler.czErgo S, foto: kettler.czUnix S crossový trenažér, foto: kettler.czNové možnosti domácího cyklotréninku s aplikací S-FIT, foto: kettler.czIpad s aplikací Kettfit, foto: kettler.czBěžecký trenažér Run S, foto: kettler.czLuxusní crossový trenažér Skylon S, foto: kettler.czLuxusní crossový trenažér Skylon S, foto: kettler.czSKYLON S, foto: kettler.czSkylon S, displej crossového trenažéru s telefonem, foto: kettler.cz

2013 – Rok fitness revoluce

23.10.2013 11:20

Domácí posilovna, to už nejsou jen kila železných kotoučů, kladky nebo setrvačníky strojů pro aerobní trénink. Nejmodernější domácí posilovnu ovládáte prostřednictvím displeje vašeho smartphonu.

Pouhým dotykem si zvolíte tréninkový program na crossovém trenažéru, nastavíte sklon a rychlost běžeckého pásu, zkontrolujete tepovou frekvenci nebo odešlete tréninkové výsledky cyklistického závodu na facebook. Chytré trenažéry totiž komunikují s chytrými telefony.

„MUST HAVE“ moderního domácího fitness
Vývoj nejnovějších technologií zasahuje i do fitness oblasti a jedním z největších inovátorů je německá značka KETTLER. Třikrát po sobě získala prestižní ocenění „Most Innovative Brand“ mezi výrobci fitness v mezinárodně uznávané soutěži Plus X Award a letos na podzim přichází s naprostou novinkou – řadou aerobních trenažérů S-FIT, které komunikují s chytrým telefonem. „Nová řada trenažérů S-FIT je určena pro nejnáročnější klientelu, která si potrpí na nové technologie, profesionální výbavu a maximální kvalitu. Všechny stroje řady S-FIT jsou vyrobeny v Německu,“ vysvětluje Martin Homolka ze společnosti.

Smart, simple & sexy
Běžecký pás, cyklistický trenažér, ergometr a dva modely crossového trenažéru jsou vybaveny bluetooth rozhraním, přes které lze trenažér propojit se smartphonem. Nepovažujete se zrovna za technický typ a bojíte se složité obsluhy? Pochybnosti nejsou vůbec na místě - ovládání je tak jednoduché, že je hravě zvládne úplně každý. Nejprve si stáhněte a nainstalujte do chytrého telefonu či tabletu aplikaci KETTLER S-FIT. Poté už jen propojíte telefon s trenažérem pomocí bluetooth, spustíte aplikaci, zvolíte si tréninkový program a můžete se pustit do cvičení.

Na výběr máte hned ze tří programů FUN, CHALLENGE a EXPERT. FUN je pro běžný kondiční trénink, CHALLENGE pro soutěživé závodníky. Trénink EXPERT nabízí náročné tréninkové programy určené nejen pro profesionální sportovce.


VYBAVENÍ PRO DOMÁCÍ POSILOVNU NOVÉ GENERACE

Ergometr ERGO S
Nabízí efektivní a rozmanitý trénink zaměřený na hubnutí či zvyšování kondice s využitím chytrého telefonu. Komfort zaručuje široké gelové sedlo, nastavitelná řídítka s různými možnostmi úchopu a hluboký nástup, díky kterému je stroj vhodný i pro rehabilitační trénink. Systém přesného měření E-SYS umožňuje maximální kontrolu výkonu. Při připojení smart phonu pomocí bluetooth se tréninkové možnosti rozšiřují o programy aplikace KETTLER S-FIT. Cena 36 990 Kč

Cyklistický trenažér RACER S
Při propojení trenažéru s chytrým telefonem lze například uspořádat online závody, nebo porovnat svůj čas s ostatními uživateli z komunity KETTFIT. Využít můžete také doplňující software World Tours 2.0, se kterým lze trénovat na reálných trasách po celém světě. Trenažér lze díky výškovému i horizontálnímu nastavení sedla a řídítek individuálně přizpůsobit postavě cyklisty, sedlo a řídítka můžete vyměnit za vlastní, z oblíbeného jízdního kola. Cena 49 990 Kč

Crossový trenažér SKYLON S
Skleněný dotykový displej, nejmodernější řešení brzdného systému, propojení se smart phonem nebo tabletem a využití nové aplikace S-FIT, to vše dělá z trenažéru SKYLON S jednoznačný hit nové fitness kolekce.
Jednoduché přizpůsobení stroje výšce postavy je samozřejmostí, stejně jako snadné sklopení trenažéru po tréninku a další prvky nadstandardní výbavy. Cena 51 990 Kč

Crossový trenažér UNIX S
Novinka nabízí pohodlný a rozmanitý trénink zaměřený na hubnutí nebo zvyšování kondice, který je díky eliptickému pohybu nášlapných ploch (speciální technologie Extended Motion) naprosto přirozený a zbytečně nenamáhá klouby. Stroj je vybavený přehledným dotykovým displejem a pulsem řízeným programem. Stačí jen pomocí bluetooth připojit smart phone a aktivní zábava může začít. Cena 43 990 Kč

Běžecký pás RUN S
Disponuje naprosto nadstandardní běžeckou plochou (150 x 51 cm), která zaručuje při běhu komfort i sportovcům vyšší postavy. Stroj lze propojit nejen s chytrým telefonem, ale i s tabletem, aplikace S-FIT tak získává zcela nový rozměr. Cena 74 990 Kč


O aplikaci KETTLER S-FIT
Díky ní můžete trénovat v jednom ze tří profilů a detailně vyhodnocovat svá tréninková data na www.kettfit.com, srovnávat svoje výsledky s dalšími uživateli nebo se třeba pochlubit svými úspěchy přátelům na sociálních sítích.
 

Datum:23.10.2013 11:20
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama