Oficiální plakát
Nick Davies, foto: Nick Davies Official Twitter Page

Wake Merkur Opening s exhibicí Nicka Daviese

06.08.2013 11:30

 V Pasohlávkách u vodní nádrže Nové Mlýny bude tuto sobotu slavnostně otevřen zbrusu nový wake park včetně vleku. Kromě pestrého programu bude zlatým hřebem akce exhibice světového wake šampiona Nicka Daviese!

Česká republika se letos dočkala dalšího wakového vleku. Radost mají především Moraváci, protože jeho lokalitou je kemp Merkur v Pasohlávkách u vodní nádrže Nové Mlýny, které především kiteři a windsurfaři nenazývají jinak než "Mušov". Jak asi všichni víte, Nové Mlýny se nachází půl hodinky cesty z Brna, takže je na snadě, že se wakepark Merkur stane útočištěm všech Brňáků holdujících wakeboardingu.

V sobotu 10. srpna se právě v kempu Merkur v Pasohlávkách uskuteční oficiální otevření wakeparku a v rámci celého dne pro vás bude připraven pestrý program včetně exhibice českých wake jezdců, soutěž o best trick a další atrakce. Váženým hostem openingu bude wakeboardingová top star Nick Davies z Velké Británie. Světový šampion se během dne představí v několika exibičních vstupech spojených s autogramiádou.

Mrkněte na video, jak to umí Nick Davies rozjet!

Na závěr dne pak bude připavena premiéra česko-slovenského filmu Awake, kterou bude následovat párty pod širým nebem. Mezi programem (9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 a 17:00 - 18:00) nebude provoz velkého vleku omezen, provoz malého vleku bude celý den bez omezení.

Jezdci:
Nick "Sick Nick" Davies - dvojnásobný světový šampion, vítěz mnoha soutěží WWA tour. Nick je nejen vynikající jezdec, ale i velký šoumen.

Tomáš "Jádro" Jadrný - v současné době nejlepší český wakeboardový jezdec, vítěz poháru 4 vleků. Atlet, má krásný elegantní styl, kterým dává neuvěřitelně vysoká pekla.

Marek "Murphy" Zach - nejlepší a nejvšestrannější český kiteboarder vůbec, na vodě i na sněhu jako doma. Krom toho vynikající wakeboarder a šoumen.

Patrik "Torpédo" Hanes - asi největší talent mezi wake rookies. Na vodě víc jak ve škole. Dává megapecky a zatápí velkým wake klukům. Skvělý wakeskater.


Datum:06.08.2013 11:30
Reklama

Ztělesnění glamour 70. let

Longchamp v nové kolekci vzdává hold módním ikonám té doby, jedinečné Veruschce a Anite Pallenberg.

4 hrdinové značky Hublot

Začal tenisový grand slam a Hublot u této příležitosti přeje mnoho štěstí a vítězství čtyřem skvělým tenistům.

Cesta zpátky časem

Nespresso představuje 2 kávy v limitované edici inspirované prvními kavárnami světa, v Istanbulu a v Benátkách.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama