Oficiální plakát
Nick Davies, foto: Nick Davies Official Twitter Page

Wake Merkur Opening s exhibicí Nicka Daviese

06.08.2013 11:30

 V Pasohlávkách u vodní nádrže Nové Mlýny bude tuto sobotu slavnostně otevřen zbrusu nový wake park včetně vleku. Kromě pestrého programu bude zlatým hřebem akce exhibice světového wake šampiona Nicka Daviese!

Česká republika se letos dočkala dalšího wakového vleku. Radost mají především Moraváci, protože jeho lokalitou je kemp Merkur v Pasohlávkách u vodní nádrže Nové Mlýny, které především kiteři a windsurfaři nenazývají jinak než "Mušov". Jak asi všichni víte, Nové Mlýny se nachází půl hodinky cesty z Brna, takže je na snadě, že se wakepark Merkur stane útočištěm všech Brňáků holdujících wakeboardingu.

V sobotu 10. srpna se právě v kempu Merkur v Pasohlávkách uskuteční oficiální otevření wakeparku a v rámci celého dne pro vás bude připraven pestrý program včetně exhibice českých wake jezdců, soutěž o best trick a další atrakce. Váženým hostem openingu bude wakeboardingová top star Nick Davies z Velké Británie. Světový šampion se během dne představí v několika exibičních vstupech spojených s autogramiádou.

Mrkněte na video, jak to umí Nick Davies rozjet!

Na závěr dne pak bude připavena premiéra česko-slovenského filmu Awake, kterou bude následovat párty pod širým nebem. Mezi programem (9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 a 17:00 - 18:00) nebude provoz velkého vleku omezen, provoz malého vleku bude celý den bez omezení.

Jezdci:
Nick "Sick Nick" Davies - dvojnásobný světový šampion, vítěz mnoha soutěží WWA tour. Nick je nejen vynikající jezdec, ale i velký šoumen.

Tomáš "Jádro" Jadrný - v současné době nejlepší český wakeboardový jezdec, vítěz poháru 4 vleků. Atlet, má krásný elegantní styl, kterým dává neuvěřitelně vysoká pekla.

Marek "Murphy" Zach - nejlepší a nejvšestrannější český kiteboarder vůbec, na vodě i na sněhu jako doma. Krom toho vynikající wakeboarder a šoumen.

Patrik "Torpédo" Hanes - asi největší talent mezi wake rookies. Na vodě víc jak ve škole. Dává megapecky a zatápí velkým wake klukům. Skvělý wakeskater.


Datum:06.08.2013 11:30
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama