adidas představil osobní model Lea Messiho 
– kopačku adizero™ f50
adidas představil osobní model Lea Messiho 
– kopačku adizero™ f50adidas představil osobní model Lea Messiho 
– kopačku adizero™ f50

Adidas představil osobní model Lea Messiho

06.08.2013 10:00

Díky nové kopačce adizero™ f50, inspirované přímo Lionelem Messim, vám adidas umožňuje dostat se argentinské hvězdě blíže než kdykoli předtím.

Leo Messi v roli nejlepšího fotbalisty světa sbírá úspěchy a ocenění jako na běžícím páse. Odvážný, hbitý a bleskurychlý hráč si libuje v náročných výzvách a na trávníku má jediný cíl: připravovat a střílet góly pro své mužstvo. Fanoušci teď mohou být svému hrdinovi o krok blíže díky nové Messiho řadě kopaček adizero f50.

V designu boty se odráží Messiho herní přístup a zahrnuje také Argentincovo logo představené roku 2012. Barevné schéma tvoří červená coby Messiho oblíbená barva, která symbolizuje jeho vášeň pro hru a nebezpečí, jaké představuje pro soupeřovu branku. Čistě bílé okraje odkazují na lehkost Messiho pohybu, zatímco dynamická grafika připomíná jeho rychlost. Jeden červený špunt obklopený desítkou bílých vyjadřuje, jak se Messi cítí mezi svými spoluhráči – pouze tak dobrý, jako je tým kolem něj.

Messi spolupracoval se značkou adidas na tvorbě vlastní řady dva roky, během nichž podstoupil deset kol testování kopačky. Jeho přirozený pohyb po trávníku byl důkladně prozkoumán a ovlivnil tvar boty. Hráč tak byl zapojen do každého aspektu vývoje adizero f50.

Nová adizero™ f50 spojuje přelomové technologie s precizní obuvnickou prací, aby každá součást nové kopačky přispívala k dosažení co nejvyšší rychlosti na hřišti. S hmotností pouhých 165 gramů patří adizero™ f50 k nejlehčím botám na trhu.

Lehkost a zároveň cit pro míč Messimu zajišťuje Sprintskin, 1,5 milimetru tenká vrstva ze syntetického materiálu DUALMAX opticky vypadajícího jako kůže. Trojrozměrný vzorek Sprintweb na povrchu boty umožňuje mimořádnou kontrolu míče i v plné rychlosti a poskytuje noze ohebnou, přitom však stabilní oporu. Základnu tvoří Sprintframe, pevná a lehká část starající se o dokonalou vyváženost.

„Byla to velká čest a zároveň výzva,“ uvedl o spolupráci s Lionelem Messim Senior Product Manager adidas Football Andreas Konrads. „Mít vlastní produktovou řadu se rovná zařazení do pomyslné Síně slávy značky adidas; je to uznání vyhrazené těm nejlepším z nejlepších. Ikonické řady mají za cíl propojit sportovce se zákazníky a myslím si, že s Leem se nám to podařilo. Pokračujeme v úzké spolupráci, abychom získali ještě hlubší vhled do jeho osobnosti a herního stylu. Při každém setkání se objeví další záblesky inspirace a vznikají nové nápady. Hodláme posunovat hranice možného, abychom zůstali na špičce – stejně jako Leo.“

Značka adidas v minulosti vytvořila vlastní produktové řady pro sportovce jako David Beckham či Derrick Rose. Nyní spojuje nejlepšího fotbalistu s nejrychlejší botou světa.

Lionel Messi ve „své“ kopačce poprvé vyběhl na hřiště letos v únoru. V obchodech jsou boty k dostání od dubna 2013.
 

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama