Pánové, připravte se na léto!

05.08.2013 16:20

Jestli se potřebujete co nejrychleji dostat do formy a zlepšit svoji fyzickou kondici, máme pro vás tři super tipy z e-shopu fitness a wellness center Holmes Place!

Trénink Spartakus
Jestli už máte dost stereotypního cvičení v posilovně, vyzkoušejte trénink Spartakus plný adrenalinu! Tato cvičební lekce byla inspirována tréninkem sestaveným speciálně pro herce seriálu Spartakus: Krev a písek. Ti se během měsíce potřebovali dostat do perfektní kondice. Během tohoto tréninku si dáte pořádně do těla a spálíte až 800 kcal. Čeká vás 10 cviků s třiceti opakováními, které jsou zaměřeny na efektivní posílení celého těla. Po každém cviku následuje pouze minutová pauza, aby se tělo udržovalo ve vysoké zátěži po celou dobu lekce. Trénink probíhá pod vedením zkušeného trenéra a lekce se účastní maximálně 20 lidí. Po skončení vás čeká zasloužená odměna v relax zóně Holmes Place, kde si můžete odpočinout v sauně, vířivce nebo páře.

Boxerské kombo
Není nic lepšího, než si dát po práci pořádně do těla! Připravili jsme pro vás hodiny boxu a body pump, které vedou naši zkušení lektoři. Body pump je jednoduchý trénink, který se zaměřuje na silovou vytrvalost. Při cvičení se používají speciální činky a rozvíjí se kondiční i pohybový základ. Tyto lekce mají výhodu v tom, že si posílíte kompletně celé tělo.

Relax pro dva
Připravte své drahé polovičce překvapení v podobě společného romantického večera! Na oba čeká hodinová olejová masáž, dále hodinová relaxace v soukromé sauně i vířivce a k dokreslení té správné romantické atmosféry dostanete láhev prosecca. Jednou za čas si zasloužíte pořádné rozmazlování!

Trénink plný adrenalinu Spartakus, Boxerské kombo a Relaxační večer pro dva můžete exkluzivně zakoupit v e-shopu Holmes Place.

Neváhejte a přijďte si novinky vyzkoušet!
 

Datum:05.08.2013 16:20
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama