Pánové, připravte se na léto!

05.08.2013 16:20

Jestli se potřebujete co nejrychleji dostat do formy a zlepšit svoji fyzickou kondici, máme pro vás tři super tipy z e-shopu fitness a wellness center Holmes Place!

Trénink Spartakus
Jestli už máte dost stereotypního cvičení v posilovně, vyzkoušejte trénink Spartakus plný adrenalinu! Tato cvičební lekce byla inspirována tréninkem sestaveným speciálně pro herce seriálu Spartakus: Krev a písek. Ti se během měsíce potřebovali dostat do perfektní kondice. Během tohoto tréninku si dáte pořádně do těla a spálíte až 800 kcal. Čeká vás 10 cviků s třiceti opakováními, které jsou zaměřeny na efektivní posílení celého těla. Po každém cviku následuje pouze minutová pauza, aby se tělo udržovalo ve vysoké zátěži po celou dobu lekce. Trénink probíhá pod vedením zkušeného trenéra a lekce se účastní maximálně 20 lidí. Po skončení vás čeká zasloužená odměna v relax zóně Holmes Place, kde si můžete odpočinout v sauně, vířivce nebo páře.

Boxerské kombo
Není nic lepšího, než si dát po práci pořádně do těla! Připravili jsme pro vás hodiny boxu a body pump, které vedou naši zkušení lektoři. Body pump je jednoduchý trénink, který se zaměřuje na silovou vytrvalost. Při cvičení se používají speciální činky a rozvíjí se kondiční i pohybový základ. Tyto lekce mají výhodu v tom, že si posílíte kompletně celé tělo.

Relax pro dva
Připravte své drahé polovičce překvapení v podobě společného romantického večera! Na oba čeká hodinová olejová masáž, dále hodinová relaxace v soukromé sauně i vířivce a k dokreslení té správné romantické atmosféry dostanete láhev prosecca. Jednou za čas si zasloužíte pořádné rozmazlování!

Trénink plný adrenalinu Spartakus, Boxerské kombo a Relaxační večer pro dva můžete exkluzivně zakoupit v e-shopu Holmes Place.

Neváhejte a přijďte si novinky vyzkoušet!
 

Datum:05.08.2013 16:20
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama