Soutěž o 6x láhev růžového vína od CHATEAU VALTICE

18.05.2013 00:00

Odpovězte na níže uvedenou otázku a vychutnejte si jedinečné víno ze CHATEAU VALTICE.

Léto je sezónou růžových vín, jeho spotřeba v letních měsících pravidelně roste. Prosluněné dny a teplé večery totiž poskytují dostatek příležitostí dopřát si sklenku osvěžujícího rosé. Výtečná růžová vína, včetně nejstaršího moravského růžového vína Gracie rosé, i sekt vyhlášené značky CHÂTEAU VALTICE.

Soutěžní otázka:

Kdy se letos koná Zámecký košt na Zámku Valtice?

a) 22. června

b) 10. září

c) 15. července


Nápovědu hledejte:
www.vsvaltice.cz

Odpověď zašlete na e-mail: soutez@menhouse.eu . Do předmětu zprávy napište „CHATEAU VALTICE".

Soutěž trvá od 18.5 - 26.5.2013


INFO:

Léto je sezónou růžových vín, jeho spotřeba v letních měsících pravidelně roste. Prosluněné dny a teplé večery totiž poskytují dostatek příležitostí dopřát si sklenku osvěžujícího rosé. Vyplatí se mít vždy pár lahví růžového vína v zásobě, bude se hodit při zahradní party, pikniku či grilování nebo na přípravu lehkých vinných střiků. Výtečná růžová vína, včetně nejstaršího moravského růžového vína Gracie rosé, i sekt vyhlášené značky CHÂTEAU VALTICE ve svém e-shopu (http://www.vsvaltice.cz) nabízejí Vinné sklepy Valtice, a. s., největší pěstitel vinné révy v ČR, s vinicemi v nejjižnější části úrodného moravského vinařského regionu.


Nabídka úžasných vín z e-shopu:


Grandirosso brut rosé 0,75: Rosé sekt byl vyroben z odrůdy Zweigeltrebe tradiční francouzskou metodou kvašení v lahvích, používanou v Champagni, a získal bronzovou medaili GRAND TEST WINE & Degustation 2012. Odstín barvy čajové růže a chuť potěší každého znalce dobrého sektu svou svěžestí, plností a harmonií, zvýrazněnou jemným dlouhotrvajícím dozvukem. Cena: 209 Kč.

Rulandské modré rose 0,75 pozdní sběr 2012: Víno s nádhernou meruňkovou barvou, vůně je ovocná s jemnými tóny červeného bobulového ovoce, chuť je harmonická, šťavnatá s hravou kyselinkou, vhodné ke grilovaným rybám, drůbeži a ke grilované zelenině. Cena: 149 Kč.

Merlot rose 0,7 pozdní sběr 2011 Gracie: Víno oceněné Zlatou medailí Weinparade Poysdorf 2012 má barvu šípkové růže, vůně je svěží s tóny červeného ovoce, chuť je příjemná a vyvážená, vhodné ke grilovaným rybám a zelenině. Cena: 159 Kč.

Merlot rose 0,75: Víno s nádherně lososovou barvou, vůně je svěží, ovocná s tóny červeného bobulového ovoce, chuť je plná, vyvážená se svěží a hravou kyselinkou, vhodné ke všem jídlům letní kuchyně i jako příjemné letní osvěžení. Cena: 87 Kč.

Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

Soutěž ukončena: Soutěžte o 4 kousky od PUMY

Připravili jsme pro vás soutěž o čtyři produkty značky PUMA. Zašlete nám správnou odpověď na e-mail a vyhrajte mikinu, bundu nebo obuv.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama