Soutěž o 6x láhev růžového vína od CHATEAU VALTICE

18.05.2013 00:00

Odpovězte na níže uvedenou otázku a vychutnejte si jedinečné víno ze CHATEAU VALTICE.

Léto je sezónou růžových vín, jeho spotřeba v letních měsících pravidelně roste. Prosluněné dny a teplé večery totiž poskytují dostatek příležitostí dopřát si sklenku osvěžujícího rosé. Výtečná růžová vína, včetně nejstaršího moravského růžového vína Gracie rosé, i sekt vyhlášené značky CHÂTEAU VALTICE.

Soutěžní otázka:

Kdy se letos koná Zámecký košt na Zámku Valtice?

a) 22. června

b) 10. září

c) 15. července


Nápovědu hledejte:
www.vsvaltice.cz

Odpověď zašlete na e-mail: soutez@menhouse.eu . Do předmětu zprávy napište „CHATEAU VALTICE".

Soutěž trvá od 18.5 - 26.5.2013


INFO:

Léto je sezónou růžových vín, jeho spotřeba v letních měsících pravidelně roste. Prosluněné dny a teplé večery totiž poskytují dostatek příležitostí dopřát si sklenku osvěžujícího rosé. Vyplatí se mít vždy pár lahví růžového vína v zásobě, bude se hodit při zahradní party, pikniku či grilování nebo na přípravu lehkých vinných střiků. Výtečná růžová vína, včetně nejstaršího moravského růžového vína Gracie rosé, i sekt vyhlášené značky CHÂTEAU VALTICE ve svém e-shopu (http://www.vsvaltice.cz) nabízejí Vinné sklepy Valtice, a. s., největší pěstitel vinné révy v ČR, s vinicemi v nejjižnější části úrodného moravského vinařského regionu.


Nabídka úžasných vín z e-shopu:


Grandirosso brut rosé 0,75: Rosé sekt byl vyroben z odrůdy Zweigeltrebe tradiční francouzskou metodou kvašení v lahvích, používanou v Champagni, a získal bronzovou medaili GRAND TEST WINE & Degustation 2012. Odstín barvy čajové růže a chuť potěší každého znalce dobrého sektu svou svěžestí, plností a harmonií, zvýrazněnou jemným dlouhotrvajícím dozvukem. Cena: 209 Kč.

Rulandské modré rose 0,75 pozdní sběr 2012: Víno s nádhernou meruňkovou barvou, vůně je ovocná s jemnými tóny červeného bobulového ovoce, chuť je harmonická, šťavnatá s hravou kyselinkou, vhodné ke grilovaným rybám, drůbeži a ke grilované zelenině. Cena: 149 Kč.

Merlot rose 0,7 pozdní sběr 2011 Gracie: Víno oceněné Zlatou medailí Weinparade Poysdorf 2012 má barvu šípkové růže, vůně je svěží s tóny červeného ovoce, chuť je příjemná a vyvážená, vhodné ke grilovaným rybám a zelenině. Cena: 159 Kč.

Merlot rose 0,75: Víno s nádherně lososovou barvou, vůně je svěží, ovocná s tóny červeného bobulového ovoce, chuť je plná, vyvážená se svěží a hravou kyselinkou, vhodné ke všem jídlům letní kuchyně i jako příjemné letní osvěžení. Cena: 87 Kč.

Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Soutěž ukončena: Vyhrajte kartáček FOREO ISSA

Očista do čista. Připravili jsme pro vás soutěž o sonický zubní kartáček nové generace FOREO ISSA play.

Chyťte si motýla

V letních měsících čekají na zákazníky Atria Flora nejenom akční slevy, ale i skvělá soutěž o hodnotné ceny.

Soutěž ukončena: Na Votvírák s vodkou Stoli

Chceš dva lístky na Votvírák? Máš ještě šanci – vodka Stoli má pro tebe připravenou soutěž o dva lístky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama