Sexy zlatokopky - co dělat, abyste neuvízli v pasti

15.05.2013 07:55

Honba za penězi je pro mnohé ženy dnes už prostě prioritou. Nezajímají je princové přijíždějící na bílém koni nabízející lásku, city a hodnoty krásného vztahu. Chtějí, abyste jim dali k dispozici auto, kreditní kartu a ubytovali je v jednom ze svých apartmánů v nějakém z rezidenčních projektů, kde si budou luxus vychutnávat plnými doušky.
O nákupech v Pařížské ulici nebo rovnou ve světových metropolích ani nemluvě. O svém volném čase a dovolených mají tak dokonalé představy, že už nebudete potřebovat poradce z cestovky ani nabídku zájezdů na míru.
Morálka je dnes mnohem uvolněnější a ženy stále odvážnější. Navíc Češi jsou podle psychologů obecně velmi materialisticky zaměření…

Definice zlatokopky
Oficiální formulace vlastně ani neexistuje, ale dala by se napsat zhruba takto: je to mladá krásná dívka se zálibou v úspěšných a bohatých mužích nebo sportovcích. Jde po materiálních věcech, luxusních darech a nezapomenutelných zážitcích, hojně se vyskytuje v barech a podnicích, které jsou vyhlášeny tím, že se tam prostě „loví“. Je vždy celkově dokonalá, nalíčená, oblečená v sexy modelu, který odkrývá ta správná místa, s botami, jejichž podpatky prodlužují i tak dlouhé nohy až k nebesům.

Jak ji poznáte

Stačí si zapamatovat pár základních bodů v chování, díky nim už lze relativně snadno odhadnout, zda je ona dotyčná opravdu zlatokopkou. Především ji zajímají hlavně materiální věci. Bude chtít vědět jak a kde bydlíte, jakým autem jezdíte, kam ji můžete vzít na dovolenou a co získá tím, že bude právě s vámi. Hned od začátku očekává pravidelná pozvání do luxusních restaurací, a pokud jí nekoupíte dárek, po němž touží, nejspíš se urazí. Nikdy neodmítne exkluzivní drahé věci, naopak, bude je přijímat bez velkého přemáhání. Bude mít vysoké nároky na množství a nákladnost společně stráveného volného času. Její hovory se budou neustále točit kolem toho, co je moderní, in, a hlavně drahé. Nepohrdne uhrazením svých složenek, občas je schválně nechá na nejviditelnějším místě, eventuálně vám s pláčem naservíruje srdceryvný příběh svých nezaplacených závazků. Dalším markantním znakem, který zlatokopku dokonale prozradí, je, že do postele ji dostanete až po investicích, jichž se cítí hodna. Sama ve své hlavě určuje, jestli je její pocit spokojenosti už tak velký, aby vás uspokojila i fyzicky. Právě podle toho pochopíte, jak vysoko se cení.

Zlatokopka versus společnice

Hranice mezi zlatokopkou a luxusní společnicí je velmi tenká a řada slečen se pohybuje na její hraně. Při našem pátrání jsem objevil hned dvě, které by bez nejmenšího zaváhání za hodně velkou úplatu udělaly téměř cokoliv. A nemyslím, že by to bylo zrovna mým charisma.

Kde je nabídka, bude vždy poptávka

Vlastně si to jako muži děláme sami, vše totiž funguje na zákonech a principech nabídky a poptávky. V rámci své ješitnosti a potřebě obklopit se těmi nejhezčími „hračkami“, s nimiž se chceme ukazovat.
Málokterý z nás jim naletí, jako to bývalo dříve. Dnes už většina mužů přesně ví, že se vlastně jedná o oboustranný obchod, při němž se hezké chvíle kupují za materiální hodnoty. Dopřávají si exkluzivní doprovod na různé akce, užívají si sexuálních aktů s nádhernou ženou, a zvedají si tím ego. Zkrátka investují do své zábavy a potěšení stejně jako do domu, bytu, auta nebo dalších luxusních libůstek.

Chcete ji sbalit?

Vydejte se na prověřená místa, která nejspíš každý zná (pokud nevíte, stačí napsat k nám do redakce, rádi vám poradíme). Oblekněte se moderně a stylově: drahé sako, košile a upnutější kalhoty černé barvy dnes letí, nechte si udělat moderní účes a do peněženky si vezměte pěkný balík nebo zlatou kreditu, aby to stálo za to. Nezapomeňte pořádné auto, a pokud ho nemáte, půjčte si ho. Ven se vydejte s partou kamarádů, mezi nimiž budete nepřehlédnutelně vyčnívat, aby potenciální zlatokopka věděla, že ten tahoun a pracháč jste právě vy. Vystupujte střídmě, ne moc okázale, ale zase tak, aby všichni kolem věděli, kdo je dnes večer pánem. Pak už je vše otázkou času a vašeho charisma, jestli ten večer opravdu zabodujete.

 
Datum:15.05.2013 07:55
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Svět hudby a prádla

Tezenis představuje Ritu Ora v nové televizní reklamě Your Song.

Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy

Ambasadorka značky Karlie Kloss navštívila showroom Swarovski během Pařížského týdne módy.

Hvězdná Lily Aldridge je novou tváří kampaně značky Bulgari

Topmodelka a zároveň jeden z andílků značky Victoria´s Secret Lily Aldridge se stala novou ambasadorkou italské značky Bulgari pro sezónu 2016/2017.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama