Volkswagen nabízí novou kolekci jízdních kol

10.05.2013 08:00

Jaro je konečně v plném proudu a s ním přišel i čas cyklistických výprav! Volkswagen nabízí kvalitní jízdní kola a odpovídající příslušenství pro radost z jízdy v jedné stopě. V kolekci jízdních kol 2013 jsou na výběr horská, trekkingová a městská kola. Pohodlnou a optimální přepravu jízdních kol na různých modelech Volkswagen zajišťují speciálně přizpůsobené držáky a nosiče jízdních kol. Nový sklopný model „Micro II“ se vejde dokonce do prohlubně pro náhradní kolo nového modelu Volkswagen Golf.

Pro všechny, kdo se rádi pohybují mimo síť zpevněných cyklostezek, nabízí kolekce jízdních kol 2013 dva atraktivní modely: 26“ černočervené horské kolo a 29“ černomodré horské kolo. U obou modelů lze vybírat mezi výškou rámu 52 cm a 56 cm.

Originální příslušenství Volkswagen nabízí pro zajištění bezpečné přepravy jízdních kol speciální řešení přizpůsobená pro téměř všechny modely Volkswagen. Sortiment sahá od držáků jízdních kol na střechu vozidla přes praktické nosiče na tažné zařízení až po nosič na zadní výklopné víko s kapacitou pro až pro tři jízdní kola. Aktuální hvězdou mezi nosiči jízdních kol je sklopný model „Micro II“, který lze složit do prohlubně pro náhradní kolo nového modelu Golf. Tento nosič jízdních kol pro tažné zařízení je nejmenším, nejlehčím a nejkompaktnějším ve své třídě. Díky své perfektní geometrii a sklopnému držáku registrační značky může být nosič Micro II uložen prostorově úsporně v přepravním pouzdru, které je součástí dodávky, do prohlubně pro náhradní kolo nového modelu Golf. Na nosič s nosností až 60 kg lze umístit až dvě jízdní kola. Nastavování je zbytečné díky upevnění prostřednictvím patentovaného rychloupínacího mechanismu. Kolo se bezpečně upíná do kolejnic praktickým rohatkovým systémem. Pomocí nového nožního spínače může být nosič jízdních kol odklopen pohodlně dolů i s jízdními koly, aby byl volný přístup k zadnímu výklopnému víku. Systém je vhodný i pro přepravu jízdních kol s elektrickým pohonem.

Kolekce jízdních kol 2013:
Horské kolo na 26“ kolech s hmotností jen 14 kilogramů, plášti Schwalbe Black Jack Lite a přehazovačkou Shimano Deore RD-M 591 (27 převodů) je vhodné do každého terénu a kromě dobré technické výbavy přesvědčí svým elegantním designem.

Horské kolo na 29“ kolech s hmotností jen 14,5 kilogramů, plášti Schwalbe Rapid Rob 57-662- je díky větším kolům a přehazovačce s 30 převody (Shimano XT RD-M 780) předurčeno pro dlouhé tratě, ale zároveň je jako doma i v terénu. Kromě velmi dobré technické výbavy je toto jízdní kolo přesvědčivé i svým sportovním designem.

S trekkingovým kolem je člověk nejlépe vybaven pro projížďku po městě nebo polních a lesních cestách. Dobrý vzhled během jízdy zajišťuje elegantní matně černý hliníkový rám s leskle zdůrazněnými nápisy. Osmadvacetipalcové trekkingové kolo se dodává v dámském a pánském provedení. Technické lahůdky: brzdy Magura HS-11, přehazovačka Shimano Deore RD-M 5911 s 24 převody a pláště Schwalbe Road Cruiser.

Bílé městské kolo s 28“ koly z nové kolekce slibuje svým krásným hliníkovým rámem sportovně-elegantní vzhled ve městě. Jízda na tomto městském kole je mimořádně pohodlná díky snadnému nastupování, přehazovačce Shimano se 7 převody a kvalitnímu sedlu City Comfort s odpružením.
 
Datum:10.05.2013 08:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama