Volkswagen nabízí novou kolekci jízdních kol

10.05.2013 08:00

Jaro je konečně v plném proudu a s ním přišel i čas cyklistických výprav! Volkswagen nabízí kvalitní jízdní kola a odpovídající příslušenství pro radost z jízdy v jedné stopě. V kolekci jízdních kol 2013 jsou na výběr horská, trekkingová a městská kola. Pohodlnou a optimální přepravu jízdních kol na různých modelech Volkswagen zajišťují speciálně přizpůsobené držáky a nosiče jízdních kol. Nový sklopný model „Micro II“ se vejde dokonce do prohlubně pro náhradní kolo nového modelu Volkswagen Golf.

Pro všechny, kdo se rádi pohybují mimo síť zpevněných cyklostezek, nabízí kolekce jízdních kol 2013 dva atraktivní modely: 26“ černočervené horské kolo a 29“ černomodré horské kolo. U obou modelů lze vybírat mezi výškou rámu 52 cm a 56 cm.

Originální příslušenství Volkswagen nabízí pro zajištění bezpečné přepravy jízdních kol speciální řešení přizpůsobená pro téměř všechny modely Volkswagen. Sortiment sahá od držáků jízdních kol na střechu vozidla přes praktické nosiče na tažné zařízení až po nosič na zadní výklopné víko s kapacitou pro až pro tři jízdní kola. Aktuální hvězdou mezi nosiči jízdních kol je sklopný model „Micro II“, který lze složit do prohlubně pro náhradní kolo nového modelu Golf. Tento nosič jízdních kol pro tažné zařízení je nejmenším, nejlehčím a nejkompaktnějším ve své třídě. Díky své perfektní geometrii a sklopnému držáku registrační značky může být nosič Micro II uložen prostorově úsporně v přepravním pouzdru, které je součástí dodávky, do prohlubně pro náhradní kolo nového modelu Golf. Na nosič s nosností až 60 kg lze umístit až dvě jízdní kola. Nastavování je zbytečné díky upevnění prostřednictvím patentovaného rychloupínacího mechanismu. Kolo se bezpečně upíná do kolejnic praktickým rohatkovým systémem. Pomocí nového nožního spínače může být nosič jízdních kol odklopen pohodlně dolů i s jízdními koly, aby byl volný přístup k zadnímu výklopnému víku. Systém je vhodný i pro přepravu jízdních kol s elektrickým pohonem.

Kolekce jízdních kol 2013:
Horské kolo na 26“ kolech s hmotností jen 14 kilogramů, plášti Schwalbe Black Jack Lite a přehazovačkou Shimano Deore RD-M 591 (27 převodů) je vhodné do každého terénu a kromě dobré technické výbavy přesvědčí svým elegantním designem.

Horské kolo na 29“ kolech s hmotností jen 14,5 kilogramů, plášti Schwalbe Rapid Rob 57-662- je díky větším kolům a přehazovačce s 30 převody (Shimano XT RD-M 780) předurčeno pro dlouhé tratě, ale zároveň je jako doma i v terénu. Kromě velmi dobré technické výbavy je toto jízdní kolo přesvědčivé i svým sportovním designem.

S trekkingovým kolem je člověk nejlépe vybaven pro projížďku po městě nebo polních a lesních cestách. Dobrý vzhled během jízdy zajišťuje elegantní matně černý hliníkový rám s leskle zdůrazněnými nápisy. Osmadvacetipalcové trekkingové kolo se dodává v dámském a pánském provedení. Technické lahůdky: brzdy Magura HS-11, přehazovačka Shimano Deore RD-M 5911 s 24 převody a pláště Schwalbe Road Cruiser.

Bílé městské kolo s 28“ koly z nové kolekce slibuje svým krásným hliníkovým rámem sportovně-elegantní vzhled ve městě. Jízda na tomto městském kole je mimořádně pohodlná díky snadnému nastupování, přehazovačce Shimano se 7 převody a kvalitnímu sedlu City Comfort s odpružením.
 
Datum:10.05.2013 08:00
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama